|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:36:58   
jess021
Ma ovaj plato tako stoji godinama, tu su pre bile neke trafike, bunili ste stanari, isli kod gradonacelnika, pisali peticiju... Ali dzaba



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:38:39   
Misha i Ljisha
Jai queen i ja se tako osecam kad ne ustanem na vreme. Nervoza ceo dan vlada. 


P opet curi nos. 3puta sam mu sad ispirala pre vrtica. Izes ga,ako zovy ds ga vrate ne znam sta cu. Ionako sam bila bezobrazna da pitam da nemam poslednji cas u skoli u kojoj sam tek pocela da radim 😂 zbog svadbe. 
Nego Milena i ta tri para carapa mi muz kupio😂 kod nas je sve obrnuto. Mene muz ponavlja umesto ja njega. On se sali da on ima majcinski instinkt😁
A ja my kazem oslobidi me svega i zaradicu da on lepo bude domacica 😁 kod nas je sou non stop. Sinic su do 2 ujutry postavljalo kuhinju struju rqzveli i ustajem jutros i kazem "usrali ste motku". Kao stooo? Pa rekla sam pre nego sto sam krenula na spavanje da se razvede struja iza frizidera da se ne vidi i da mogy lajsne da se postavebez problema izmedju radje povrsine i zida i sad imam kanalicu za kabl iza radnog dela. Eto muskarci. I kao pametniji...pametniji ocin.... no necu da se nerviram jer kao i uvek njega ce to mnogo vise da nervira nego mene. On je esteta u kuci 😂

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:42:39   
milicicak
Ola mamitas 🙂


Mi pretekosmo ove nedelje, nas troje fasovali stomačni virus. Ne sećam se kad sam bila ovoliko iscrpljena.
Inače, vratila sam se u 21 vek, stigla nova mašina za sudove pa je sreća sreća radost.
Ljišo, lepo se provedite na svadbi.
Ostale mame, lep vikend vam želim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 8:59:17   
Ana RR
Jao Ljišo, i tvoja kuhinja gotova samo moja još nije user posted image najgori smo.

Dobro jutro user posted image malo mi je rasploženje bolje od jutros, već danima sam smorena i sa crnim mislima. Treba mi sunce definitivno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:07:20   
Queen Lady
Ana user posted image

Ubi me alergija na nesto, a ne znam ni sama na sta.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:12:38   
jess021
Ana, dokle ste stigli sa radovima? Danas je suncano, a citam da ce ceo oktobar biti lep i suncan



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:15:32   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: jess021

Ljiso, super ti ti je plan 😁


Dobro jutro, ja pijem kafu u krevetu i razmisljam sta cemo za rucak. Danas cu kod frizera, jedva cekam. 
Ja sam juce crkla, njih 4, rucak, kiflice, posle napolje, M hoce sve sa njima a ne moze... Jooj
Inace, kad je hladnije vreme druzlli smo se na nekom platou na bulevaru izmedju Simpa i Idee, novosadjanke ce znati gde. I tako vec godinama. Juce su taj plato ogradili, pocinje da se pravi zgrada. Deca se bas rastuzila. 



Jess, jutros je bas bilo o tome u jutarnjem na Nova S. na Bulevaru Oslobodjenja, jel da? Ja nisam iz NS, ali videh jutros.. 
Petak,konacno,, sto neko rece. Jedva pretekoh ovu nedelju sa poslom.Hocu u penziju! .. Vikend bih prespavala da mogu i gledala serije na Netflixu, pila vino i jela... Ali nista se od toga nece desiti.. osim vina...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:25:16   
mikica88

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, dokle ste stigli sa radovima? Danas je suncano, a citam da ce ceo oktobar biti lep i suncan






Bilo bi super da nas jos malo greje sunce.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:26:43   
Ana RR
Jess, treba da se okreči. Kod svekrve je sve gotovo, samo neke sitnice mm sređuje. Do 25og treba da stignu obe kuhinje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:27:21   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tiziana
osim vina...


Haha potpisujem user posted image

Sutra ću do vinoteke da se počastim user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.10.2020 9:28:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:46:36   
Maraj
Jutro mame
Ana jos ste u radovima!
S juce dosla iz vrtica sa suznimi natecenim ocima. Dal je plakala, dalnije dobro spavala...ko ce ga znati. Ona kaze da je malo plakala.
Nocas nos je zezao. Kada odemo u vrtic, tj u jasle,malci toliko kaslju....ja je odvedoh danas, sto rece ljisa, ocistih joj nos, i operil p joj stavila...bice nadam se ok... uz to spavaju samo u majicicama, razmisljam dal se tu ne prehlade...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:46:53   
jess021
Ana, super, bitno da se vidi kraj.


Tiziana, jel? Sad cu bas da premotam, da vidim sta su rekli. 
Brate mili, ujutro dok obavis sve redovne poslove... Nikad kraja. Sreca lepo vreme, prokuvala sam na terasi dok sam rasirila ves Moram iscimati sestrinog sina da dodje da pricuva decu dok odem u radnju

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:50:31   
mikica88
Maraj spakuj joj duge rukave. Znam da je moja sestra i komsinica isto , oko spavanja vodile raspravu, njima ( vaspitacicama ) vruce pa im otvore prozore.

Cekam dostavu neku, unervozih se.
A moram i do grada.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 9:56:02   
Maraj
Mikice otvaraju prozore non stop, zbog korone...a u jaslama,.spavaju samo u majici kratkih rukava. Stvarno ne razumem to. I dole, ko je u pelenama ima pelene, moja S u gacicama. Mislim da im je hladno tako...ajd im ti dokazi.... S slinavi od sinoc

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 10:01:32   
mikica88
Pa to je izgleda svud problem. Kazem ti barem joj spakuj i reci da joj oblace.
E ipak kisa, od nedelje ali toplo. Gledam prognozu.
Danas do 26 user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 10:03:16   
jess021
Maraj, jel imaju neko ćebence? Tako je i kod mojih, ali imaju cebe pa se pokriju, ako su im golisave noge to je bas hladno



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 10:09:07   
mikica88
Ma imaju sigurno cebence, nego su mali ili se ne pokriju ili se otkriju.

Trazim lak, koliko zaboravljam, strasno.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:06:35   
pari
Meni je non stop muka, a sinoc me i zeludac bas boleo...uzecu Iberogast kapi, biljne su, valjda ce pomoci malo...


Ja se upravo feniram...nisam od juna...da makar izgledam normalno.
T danas nije plakala, jupi! Nasmejala se kad je dosla vaspitacica...i ostaje da spava...
Kako ste mame?Sad je leto opet :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:09:26   
Ana RR
Pari, moj M je pio iberogast jedno vreme, odlične su.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:10:37   
pari
Super Ana, hvala ti, uzecu ih sad posle frizera.

Moram i M da kupim neke donje delove, sve mu je malo, i carape i njoj i njemu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:23:09   
Ana RR
Joj i moj M je sve prerastao. Ima samo jednu trenerku koja mu je super, sve istale su kao iz poplave user posted image Ove godine mu treba i jesenja i zimska jakna, i cipele i čizme... sve komplet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:50:46   
mikica88
Pari, prelepo je napolju bila sam ispred zgrade po neki paket.
Odlicno sto nije plakala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:50:52   
mikica88
Pari, prelepo je napolju bila sam ispred zgrade po neki paket.
Odlicno sto nije plakala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 11:52:49   
jess021
Pari, super za T. Ja kupala decu, prali kosu, sa M je to citava organizacija zbog noge.


Mm mi sad javlja da je greskom sipao benzin umesto dizela u auto, sreca nije krenuo. Pisala sam toliko ima posla da je odlepio i eto Poenta je da ne zna kad ce doci, sestra nije tu, pa nemam kome ostaviti decu da odem kod frizera, jbg. Drugi put 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/20
2.10.2020 12:07:36   
mama Jo
Jaoj jess sad ne mozes kod frizera? Pih, kako setako nekada potrefe stvari neverovatno.
Dobro je da nije krenuo, skoro mi je mmpricao za jednog drugara kad je u Sloveniji to uradio, citava komplikacija ispala.

Bas mi pre neki dan drugarica kaze - jutro mi je najstresniji period dana, koliko godrano da ustanem nikad kraja poslovima. Bas tako jeste.

Mi smo od 10h napolju, bas je lepo vreme. Da iskoristimo sad svaki dan. I tako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here