|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oktobarski baRR
11.10.2020 9:40:10   
flamingos
Nema na čemu,Branki.Pijemo zajedno.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Oktobarski baRR
11.10.2020 10:58:40   
emicaa
Dobro jutro,evo i mene na kaficu.

Sinoc smo do pola 11 bili kod svekrve,dosla i zaova sa djecom.Baa je bilo fino,nismo dugo tako se sastali

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Oktobarski baRR
11.10.2020 16:11:37   
flamingos
Okupljanje-spremne su palačinke i kafa,izvolite.❤

Gledam tenis,Nole igra.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Oktobarski baRR
11.10.2020 17:34:16   
emicaa
Ja nudim bananabread i kafu 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Oktobarski baRR
11.10.2020 22:54:37   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 7:13:59   
vocicana
Hajde kafica, ko je za izvolite, ali mora da bude brzinska, jer ce ovde biti velikogposla danas. Prosto nemam reci za ponedeljak pre podne i pocetak radne nedelje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 7:19:01   
Sanjica26 RR
Voci, Sofi je juce izjavila da nikako ne voli ponedeljak. user posted image
Najvise zbog toga sto mora da se probudi rano.
Dajte da nesto popijem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 7:21:27   
vocicana
Sanjice, ne znam cime da je utesim, kod mene je ako ne ustajem zbog posla, ustajem zbog malca i vrtica, ali opet mi je to lakse. Ali mrzim ponedeljak zbog drugih stvari i sve tako u krug.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 8:02:28   
Queen Lady
Jutro zene, evo i mene. U petak nisam radila, uzela slobodan dan da ocistim kucu posle krecenja. Ruke jedva osecam... Pa kako ste mi vi od jutros? Ja vec pijem drugu kaficu, ko je za jos jednu?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 8:45:38   
flamingos
Dobro jutro.Lady,može kafa.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 8:52:35   
Queen Lady
Moze, moze. Evo kafica, ima za sve..

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 14:33:31   
Milena18
Juhu, ima li koga?
Meni neki spor dan na poslu, pa više nešto čitam nego što radim. Nije loše to s vremena na vreme.
Opet nam nema Branki.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 14:38:22   
Sanjica26 RR
Evo mene Milena. Uskoro stizem kuci. Imam nastavu posle



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 14:39:27   
Queen Lady
Evo i ja sam tu. Da li je neko za kaficu?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 14:52:04   
flamingos
Evo i mene.Može kafa.Pijem,pa odoh u školu.Išla sam do Lidla.Počela je kuša ds pada.Nema nam Branki,javiće se.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 15:04:34   
emicaa
I ja sam tu,cim dodjem kuci pravim kafu.Smrzla sam se kao go... u snijegu




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 15:07:01   
Sanjica26 RR
🤣 E blesava si Emi. Evo ja stizem kuci. Moram skuvati jedan caj. Evo i ovde kisa 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 15:08:28   
Queen Lady
Ja je pijem na terasi, tako cu da se mrznem svakako dok pijem kafu...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 16:16:51   
emicaa
Popila sam kafu,sad da zamjenim sudje u masini.Trebam staviti i ves na pranje,ono sto je suvo uspremiti i napraviti picu.Nikad kraja poslu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Oktobarski baRR
12.10.2020 21:25:39   
flamingos
Gde ste mame?Hajde šta ko pije-Anđela časti za cipele.Kupila je,duboke,postavljene.Pada  kiša,pljusak.Čekam da odgledam kviz"Potera"pa na spavanje.Šta vi radite?❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Oktobarski baRR
13.10.2020 6:10:24   
Queen Lady
Jutro i ovde, i ja sam sinoc gledala Poteru, ali nisam uspela da zavrsim, morala sam da idem da legnem... Ne volim kada radim od 6, sama pomisao da moram u 5 da ustanem, nije mi dobro, do 12h danas necu moci da se razbudim...


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Oktobarski baRR
13.10.2020 7:45:47   
Milena18
Dobro jutro!
Flamingos, super za cipele.
QL, baš je rano ustajati u 5. Ja se budim u 6, ali i to mi je prerano jer nikad ne zaspim pre 12.
Ja skuvala zeleni čaj umesto kafe jutros. Zaboravila sam da kupim kafu, a na poslu imamo neku gadnu.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Oktobarski baRR
13.10.2020 7:57:55   
mikica88
Dobro jutro.
Lady stigao ih je tragac , a ekipa je bila super!

< Poruku je uredio mikica88 -- 13.10.2020 7:58:57 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Oktobarski baRR
13.10.2020 8:12:44   
Queen Lady
Milena i ja inace ustajem u 6, a radim od 8. Jer moram oko 7 da vodim decu u vrtic, pa posle idem pesice na posao. A danas sam morala od 6h da dodjem da bih mogla da izadjem u 2 sa posla. Da ne bih posle nadoknadjivala tih dva sata. Muz mi menja firmu pa ce da radi po smena. Verovatno cu i ja morati da pomerim radno vreme od 7-3, zbog uzimanja dece iz vrtica. Do sada ih je uzimao muz jer je radio od 6-2, sada cu morati ja da ih uzimam kada je on druga. Pa mi opet lakse da ih uzmem u 3 nego da cekaju do 4:15 da dodjem po njih. Jedino sto cu morati tada da ih vodim od pola 7 u vrtic. Ali bolje mi je i tako jer necu imati koga da obavezujem da ih uzima i da sedi sa njima 2.5h dok ja dodjem sa posla. A i sad ih budim oko pola 7, samo cu da pomerim nekih 20tak min ranije da ih budim, a pri tom da mi niko ne nabija na nos kako mi cuva decu...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Oktobarski baRR
13.10.2020 8:13:19   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: mikica88

Dobro jutro.
Lady stigao ih je tragac , a ekipa je bila super!


E bas steta, a bas je bila super ekipa. Decko me odusevio u prvoj rundi.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here