|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:57:59   
Dudu25
cao Nensi


mozes li da pogledas i moj graf da mi kazes sta mislis ti,danas su mi linije sve odvojene ...

stavila sam graf na 6st user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:10:34   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Dudu25

cao Nensi


mozes li da pogledas i moj graf da mi kazes sta mislis ti,danas su mi linije sve odvojene ...

stavila sam graf na 6st user posted image


Pa za sada ti je dobar graf...A jel vi muckate ili ne?

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:12:43   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Dudu25

cao Nensi


mozes li da pogledas i moj graf da mi kazes sta mislis ti,danas su mi linije sve odvojene ...

stavila sam graf na 6st user posted image


Pa za sada ti je dobar graf...A jel vi muckate ili ne?




muckamo user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:15:05   
Nensi*
A sta je bilo sa lecenjem?

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:19:25   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: nensi27

A sta je bilo sa lecenjem?




rekla je dok.  da nastavimo da mutimo ako ne bude ovog mjeseca  user posted image , mm da ide da da spermogram i da ide kod urologa. ali kao za mene je rekla da kandidu ima svako nekome se pojavi tokom trudnoce itd kao da sad sam koristila antibiotike i sad kad sam zavrsila da mutimo jer po njoj meni je od subote ovulacija...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:21:22   
cipiripi
a sta je bese bilo za briseve, jel mu rekla da radi?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:21:32   
Nensi*
Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:25:20   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: cipiripi

a sta je bese bilo za briseve, jel mu rekla da radi?




nije samo je rekla da sad mutimo ako ne bude ovaj mjesec odmah da radi spermogram i da se javi urologu

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:26:39   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:29:28   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa


Ovo da se vraca uopste nije tacno!!! I da se ne ponavljam,rekla sam sta mislim o tome...A i necemo vise ovde o tome da ne dobijemo pec pec po prstima...

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:31:16   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa


Ovo da se vraca uopste nije tacno!!! I da se ne ponavljam,rekla sam sta mislim o tome...A i necemo vise ovde o tome da ne dobijemo pec pec po prstima...




znam sta si mi sve rekla, ali eto ona mi je sve to rekla i kao ne moram posle da dam ja briseve jel to proslo nego sam mm da se lijeci, ali javicu sta bude jer ja namjeravam da dam ponovo briseve da vidim jel proslo... hvala Nensi puno

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:33:28   
Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: nensi27

Svejedno,da li je bila 19,20 ili 21 dc,bitno je da si ti pokrila sva tri dana,da ste muckali bas tada kad je trebalo,i navijamo da ste uspeli...
A to sto ti je malo pala T ne mora da znaci nista,vec ti je padala tako pa opet skakala...Ako ne mozes vise da cekas,sacekaj sutrasnju T i ako bude opet povisena kao ovih dana,mislim da bi test trebao da pokaze tacan rezultat...



Obecavam deka ako utre T skoci, ke pravam test.

Mozebi ke vadam i krv no samo neka T odi nagore

user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:34:12   
Anoniman
To što se vraća nije dovoljno dobar razlog da se ne leči. user posted image  Tako sam i ja sa ešerihijom kuburila, vraća se, pa se vraća. Sad je nema već neko vreme, da kucnem u drvo.

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 15:37:22   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

To što se vraća nije dovoljno dobar razlog da se ne leči. user posted image  Tako sam i ja sa ešerihijom kuburila, vraća se, pa se vraća. Sad je nema već neko vreme, da kucnem u drvo.




cekacu ja da prodje ovaj mjesec i trazicu joj da mi uradi briseve ako je imam uzecu istu terapiju, jer ona to nesto nije svatila ozbiljno i meni rekla isto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 17:12:28   
vikisu
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa


Ovo da se vraca uopste nije tacno!!! I da se ne ponavljam,rekla sam sta mislim o tome...A i necemo vise ovde o tome da ne dobijemo pec pec po prstima...



nensi molim te molim te molim te i moj pogledaj

user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 17:28:18   
Sanja.L.S
IZVORNA PORUKA: vikisu

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa




Ovo da se vraca uopste nije tacno!!! I da se ne ponavljam,rekla sam sta mislim o tome...A i necemo vise ovde o tome da ne dobijemo pec pec po prstima...



nensi molim te molim te molim te i moj pogledaj

user posted image



Po moe mislenje kaj tebe uste ne e nastapena O. Moze da bide i denes po uslov da naredni dana skoci.
Moj sovet e samo da muckate sekoj den ili sekoj drugi den.

Pratija i tvojata cervikalna sluz, ona mnogu pomaga da ja otkries O.

Ti opustise na posao.

Inace do sada tvojot graf izgleda ssasvim normalno i vored.

Evo, nadam da sam ti pomogao!

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 18:11:34   
Anoniman
vikisu, kada kliknem ne vidim tvoj graf user posted image

Ah, evo, pojavio se.. user posted image Nema još ništa definisano, radite, radite.. user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 14.12.2009 18:12:31 >

(odgovor članu vikisu)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 19:14:26   
Suncicabg
Izbrisao mi je crvenu linju sa 9 dc, nije je pomerio nego izbrisao user posted image user posted image
Pomooooc!
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4150582.htm]user posted image [/url]


< Poruku je uredio Suncicabg -- 14.12.2009 19:16:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 20:25:07   
dejana007
zato sto ti je T ostala niska. verovatno ce ti opet skociti ovih dana i ostati povisena. strpljenja :) ja tako omasila O. Pokazala mi tabela O 01. 10. Ja nisam posle imala odnose, a zbog jos jednog povecanja T, grafikon mi tek kasnije promeni dan ovulacije  tj 10. 10.  pomeri na 08. 10. 

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 21:17:09   
vikisu
IZVORNA PORUKA: Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: vikisu

IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Dudu25

IZVORNA PORUKA: nensi27

Sad malo idemo van teme,a ne brine mene kandida nego ureaplazma...Mislim da je ta tvoja dr mnogo neozbiljna...Ali to je samo moje misljenje...




ja sam je pitala jel to ozbiljno i sve,... ona kaze to je kao imas sad npr i posle nekoliko mjeseci se ponovo vraca,ali kaze samo vi mutite i ako ne uspije sad da pocne mm da ide kod urologa




Ovo da se vraca uopste nije tacno!!! I da se ne ponavljam,rekla sam sta mislim o tome...A i necemo vise ovde o tome da ne dobijemo pec pec po prstima...



nensi molim te molim te molim te i moj pogledaj

user posted image



Po moe mislenje kaj tebe uste ne e nastapena O. Moze da bide i denes po uslov da naredni dana skoci.
Moj sovet e samo da muckate sekoj den ili sekoj drugi den.

Pratija i tvojata cervikalna sluz, ona mnogu pomaga da ja otkries O.

Ti opustise na posao.

Inace do sada tvojot graf izgleda ssasvim normalno i vored.

Evo, nadam da sam ti pomogao!


fala mnogu mnogu..inaku so mene mozis da si zboris i mk..ke te razberam

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 21:17:39   
vikisu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

vikisu, kada kliknem ne vidim tvoj graf user posted image

Ah, evo, pojavio se.. user posted image Nema još ništa definisano, radite, radite.. user posted image



hvala hvala na savetima...mutimo i dalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 21:17:57   
Anoniman
Sunči, rekla sam ti ja da ti O tek sledi narednih dana, da ti nije prošla user posted image Odnosi makar na svaki drugi dan i ništa nećeš promašiti user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 21:19:43   
Anoniman
Vikisu, koliko dana ti traje ciklus? Mislim da će ti O ovih dana, a ako ti sutra skoči T onda to znači da ti je O bila danas. Nemoj propustiti mućkanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 23:20:11   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Katjica

Vikisu, koliko dana ti traje ciklus? Mislim da će ti O ovih dana, a ako ti sutra skoči T onda to znači da ti je O bila danas. Nemoj propustiti mućkanje user posted image


Ovo bih i ja napisala,samo muckanje i nema sanse da promasite user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 23:20:51   
Nensi*
Katjice,daj da vidimo tvoj graf...Kakvo je stanje danas?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here