|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 11:50:31   
Sanjica26 RR
Ivancice, moji jos nisu ponovili test. A i radni je dan kad je S rođendan. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 12:36:06   
IvanaSK RR
Znam da je radni dan :) i Stefanu je rodjendan radni dan :) Prošle godine smo njegove drugare vodili u bioskop i Mek. Ove godine ne bih bas to. Mada,sa druge strane,on je sa tim društvom ili u skoli ili na treningu. Kako god okrenem, svejedno je,al nema potrebe za nekim vecim okupljanjem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 13:12:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Sanjice, sin pitao jel moze jedan drugar iz odeljenja da dodje. Rekoh, pa on naravno moze,samo sto je prelezao koronu. Nit moze da dobije,nit da prenese 😂. Doci ce mu i ovaj njegov sto su stalno zajedno ( sa njegovim ocem ja radim i idem na posao i sa posla pa mozda i oni porodično svrate). Verovatno ce isto svratiti komsinica sa muzem i decom,njena ćerka ide sa macom u grupicu u vrtic. A oni su letos imali koronu. A moj tata ce sigurno svratiti u nekom trenutku 🙄. Ne moze on da neda unuku nešto za rodjendan. 
Ako,Ivana.Kad slavite rođendan?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 13:33:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Znam da je radni dan :) i Stefanu je rodjendan radni dan :) Prošle godine smo njegove drugare vodili u bioskop i Mek. Ove godine ne bih bas to. Mada,sa druge strane,on je sa tim društvom ili u skoli ili na treningu. Kako god okrenem, svejedno je,al nema potrebe za nekim vecim okupljanjem.



Znam da je i njemu novembra rođendan. :) 
Meni je nesto hladno. Moram ustati i otici u kuhinju da radim 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 14:41:24   
jess021
Mi smo se smrzli napolju, nije pomogla ni kuvana rakija. Sad završavam rucak, pa da vidimo sta cemo kasnije.


Milena, nisam otvarala namestaj, ostavicu im za paketice. Jako lepo izgleda, posebno sve po prostorijama. Uzela sam im dnevnu sobu, deciju, kuhinju i terasu. Jedna je 700din

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 14:52:39   
vocicana
Dobar dan mamite, zavidim vam do vasione sto ste sa decom za vikend, ja moje dete ikako da spojimo da izadjemo malo, da se druzimo, da trci, d asetamo, uzasavaju me smene, uzasava me rad po smenama, isto koliko i bes koji od juce osecam, koji cu tako slatko da iskalim na polupismenim degenericima sa kojima radim, no tema besa nije za ovde.
Strasno vam zavidim sto ste sa decicom kuci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 14:54:13   
Maraj
Jess to divno zvuci
To je za barbi lutke? Manje je?
Mi rucali. Mm zakazali jutros da dodje oko 3 u covid ambulantu...tako da cekam sta ce mu reci...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 15:05:51   
vonavoj
Jess,ali ti nije za barbike?

Voci,bas mi je zao,verujem da ti je tesko.Maraj,cekamo sta ce novo saznati. Bitno da ste pregrmeli najgore.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 15:08:50   
IvanaSK RR
Flamingos,ma necemo mi bas slaviti. Napravicu tortu i eventualno mozda narucimo roštilj ako neko od njih svrati. U sredu je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 15:15:04   
vocicana
Von ovo maltretiranje vise ne moze recima da se objasni.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 15:59:36   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos,ma necemo mi bas slaviti. Napravicu tortu i eventualno mozda narucimo roštilj ako neko od njih svrati. U sredu je.
Naravno,takva je situacija.Znači-u sredu častiš u našoj kafani.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 16:19:02   
emicaa
I ja da se javim.Isli smo u set_nju,promrzla sam.Djeci bilo i vruce od skakanje,htjeli skidate jakne.David nema vec dva dana temperaturu ali kasöjuca.Moram pitati logopedicu sutra smijem li ga dovesti.Da ne odemo pa nas vrati.

Maraj kako ste?Pari ti,jesi li bolje?Pozdravljam vas mamite😘

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 11/20
22.11.2020 16:33:11   
Maraj
I dalje cekamo... guzva je velika. 0n je uzeo broj jutros i jos nije stigao na red

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 7:57:58   
Milena18
Dobro jutro!
Šta radite, mame? Jeste li dobro?
Ja stigla na posao, čekam da vidim hoće li nas poslati da radimo od kuće.
Imali smo za domaći da napravimo hranilicu za ptice, pa je M odnela jutros u vrtić, staviće ih u dvorište i na terasu.
Jutros frka, neće da obuče džemperić koji sam joj spremila, nadam se da neće opet da uđe u tu fazu user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 8:24:13   
flamingos
Dobro jutro.Milena,hvala na pitanju,dobro smo.Evo da popijem kafu,pa ručak ds spremem,pravim vanilice i spremanje za školu.Od 13 h počinje nastava.Da odem do pošte račune da platim.Duša mila,puno je ljubi.Neće dete taj džemoer.Mi se uveče dogovorimo šta oblači za školu.Tako od kada je krenula u prvi razred.Evo već četvrti razred,leti vreme. Maraj,kakva je situacija?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 8:31:16   
jess021
Jutro mame!..


Milena, nisam sigurna da li je za barbike, mislim da je manji, ali nema veze, neka ga stave u kucicu, ionako imaju lutke svih velicina. 
Ja sam trebala danas na sistematski, a dobila sam, nadam se da ce biti termina za sledecu nedelju. 
Napolju 0 stepeni. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 8:45:26   
Milena18
I meni se čini da je manji, makar onako sa slike iz kataloga. Nama treba baš za barbike, one su nam glavne user posted image
Ja zakazala kod ginekologa za početak decembra i tek sad shvatih da tada treba da dobijem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:06:09   
Maraj
Jutro mame.
Meni S pravi taj "problem". L je svejedno. Ja sta mu spremim on obuce...a ona...evo vec mi dusu vadi sa njenim oblacenjem. Jos kad zacrta da obuce nesto sto je na pranjuuser posted image
Mm dobio zakljucenje bolovanja sa datumom 25.11. ,tako da cu i ja do tad biti kuci. Od cetvrtka na posao user posted image
Ne znam sta cu sa decom i vrticem. Ima li dece kod vas u vrticima?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:12:13   
Ana RR
Dobro jutro user posted image Kako ste?

Kuca me standardno probudila u 8 i 15 da ga izvedem napolje, a onda je jeo kada smo se vratili pa je opet tražio da ide napolje pa smo se vratili pa je pio vodu i onda opet tražio napolje user posted image Sreća pa imamo dvorište. Evo ga sad se premešta sa mesta na mesto, traži najbolji položaj za spavanje user posted image

Nešto mi je prebrzo prošao vikend, uopšte se nisam odmorila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:14:46   
Maraj
Ana pa kuca se vec umorila pa i moze da dremne sad user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:27:57   
mama Jo
Pozdrav. Ja uopste ne znam kad sam pisala, imam osecaj kao da nisam mesec dana. Vikend mi je protutnjao. Isli smo da Divcibare, i bilo je divno. Pao sneg, tako da smo se sanki, kliskali, grudvali... Ja sam inace na nekoj igri dobila nocenja user posted image sad svakako nismo planirali ds idemo, sve sam gledala da u januaru posle praznika negde odemo. Ispalo je super iako smo se do poslednjeg dana premisljali da li da idemo.

I danas cemo napolje ceo dan, imam rucka, juce u povratku svratili kod mojih mama mi zapokovala hrane za mesec dana user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:28:09   
Ana RR
I ja bih mogla nazad u krevet user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:28:52   
mama Jo
Joj Ana nasmejame, pa on se od tolike vec setnje umorio user posted image
Jako je meden 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:31:25   
nata11
Maraj moje dete je islo i sada me zovu da idemo po nju slinavi tako da nadalje nece. Bar ove nedelje. Ne mogu da se macujem sa potvrdama stalno. Ma jedva su docekale da piju kafu po ceo dan i gledaju serije.
user posted image

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 11/20
23.11.2020 9:51:12   
Milena18
Ana, pa on po ceo dan tamo-vamo user posted image
Mama Jo, super što ste se lepo proveli. I bravo za mamu!
Kod nas u vrtiću ima dosta dece, ali videćemo koliko će ih nadalje biti posle molbe koju su nam sinoć uputili. M mora da ide tri dana u nedelji, ostala dva može da ostane sa tatom.

< Poruku je uredio Milena18 -- 23.11.2020 9:57:56 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here