|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 10:23:36   
emicaa
Mama Jo ja sam vidjela da si pisala ali pojma nemam o tome pa cutim.Jaao pa ja sam potpuno zaboravila da danas cuvam od zaove djecu 🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 11:45:17   
Sanjica26 RR
I Sofi je rođendan ovog meseca, ali samo moji dolaze. Necemo da sirimo na sve strane. Možda pozove neku drugaricu. Odvela sam decu u skolu. Stavila rucak da se krcka. Stize tromesecje, pa to resavam u elektronskom. Imam tri skole da odradim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 15:04:29   
Queen Lady
Zdravo mame, evo ja da se javim danas. Kako ste, sta radite? Ja jos malo pa kuci?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 15:33:49   
smeško
Били смо на игралишту и понели три лопте (Ј има своју малу, М носи фудбалску, а Н кошаркашку), свако према својим афинитетима. И играли су се са њима и оставили на клупи, на гомилици поред јакни и ранца. Прилази неки дечак од 3,4 године и узима једну, каже мами:,,Види, неко оставио''. Мама, млако, немој, али дозволи му да узме. Видим и не кажем ништа, вратиће. После 10 минута погледам, мали се игра даље, а лопте нигде. Тражим, тражим и видим је тамо негде иза неке клупе. Пошаљем М да је узме и врати на клупу са нашим стварима. Прође неко време, клинац се опет залети и опет однесе лопту. Већ сам се сморила, јер сама пазим и ствари и троје деце (од тога Ј дижем на неки висок тобоган, а Н пазим да га не удари нека лопта у главу), па још морам и лопту кад је опет остави тамо негде. Би му мало једна, него дође и по другу. Мама каже:,,Не треба нам та, не мораш. Ево, идемо да шутирамо у го.'' Пребира мали човек по лоптама, ја се изнервирам одем и узмем му обе:,,Је л'могу да те замолим да нам вратиш лопте, не враћаш их на место''. Клинац се расплаче, мама почне да га моли да не плаче. Сви гледају у нас, а она прича:,,Купићемо ми лопту. Као да ће да је поједе, вратио би''... Ја се изнервиам још више, што ми иде нешто лако у последње време, кажем да ни њихову нико неће појести и да је слободно купе и понесу. И окренем јој леђа, а она настави да прича осталима како сам гадна. Јесам ли стварно гадна? Ја не дозвољавам својој деци да без питања узимају туђе ствари. Шта не понесемо то и не користимо. Милион пута се десило да се затрче деца за нечим њиховим, али други родитељи питају и на неки начин нас обавесте, ми кажемо играјте се заједно и сл. и то је то. Она није ни питала, ни извини после, ни ништа. Ја објашњавам као идиот да је то лош пример за дете. Никада нисам дозволила да не питају, ако сам уопште и дозволила да узимају. Нису ни покушавали да узимају туђе. Било ми је жао детета после, али сам била баш бесна што ме је оцрнила мајка која без проблема узима туђе. Не знам да ли стварно постајем гадна? Волела бих то да променим ако је тако.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 15:41:55   
flamingos
Smeško,apsolutno si u pravu.Nemoj da se nerviraš,to govori o njoj i vaspitanje deteta.Ti si svoju deci vaspitala i znaš ko si i šta si,a ona neka se zapita gde greši.Ljubim vas.Sedoh da popijem kafu,izvolite,dete vežba matematiku.Stalno neki kontrolni,pismeni.Super je ona meni,ređa peticu za peticom(nije da se hvalim,ali se ponosim,duša moja).


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 15:47:33   
smeško
Ох, Флам, заборавила сам да купим кафу за канцеларију.user posted image
Збрзаћу две код куће. user posted image
Браво за одличног ђака! Колико је то растерећење за родитеље.

Јоца више не иде код логопеда, избацила га је. Каже да му тренутно уопште није потребна и да је савладао и многе појмове који су за већу децу.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 15:53:15   
flamingos
Hvala Smeško,draga moja.Evo šaljem ti duplu kafu.

Drago mi je što ne morate više kod logopeda,super.Ljubim vas punooooooo.❤

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 16:28:18   
lesli
Smesko, zao mi je sto se stalno “vrtite na ringispilu” . Nadam se da ce N biti dobro! On je divan, hrabri mali covek. A i ti si divna, hrabra i pozrtvovana majka, deca su samo tvoj odraz.
Sto se igralista i lopte tice, neka si joj odbrusila. Mene bi ziv blam pojeo da dozvolim detetu da dira tudje stvari, a da prethodno ne trazi dozvolu za to. Ako je dete isuvise malo, to je pak moja duznost.Sa druge strane, dete je dovoljno veliko da razume naredbu da vrati loptu odakle je i uzelo. Ako dete ne saradjuje, onda je to njena obaveza. Ako nista drugo, mogla je da kaze jedno pisljivo “izvinite sto nismo vratili loptu kada smo zavrsili sa igrom”.
Nego kod nas postenog i vaspitanog sveta sve manje. Na ceni su neke druge vrednosti...Mani se nerviranja oko nje, ljubim te. I ljubi momke!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 16:53:05   
emicaa
Smesko nista ti nisi pogresno uradila.Da je bar pitala smije li pa u redu.Nama se to par puta desavala na bazenu,ponesem im stvari i drugi samo prilaze i kupe.Sad ako se moji ne igraju odmah uspremam.

Ja sam danas isla sa svojom čergom da odvedemo Davida na njemacki.Jao boze,samo vikala pozurite kasnimo.Iako smo krenuli i ranije nego sto treba sa njima je to proces.Anastasia ide i kuka da je umoooorna.David sve i jednu baricu mora vidjeti,a Dora i Andrej u svom svijetu.Cekam da im dodje tata pa da idu kuci.Dora jos treba uraditi zadacu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 17:47:02   
vonavoj
Smeko,nista,ali nista nisi pogresno uradila...moj M zna i sam kaze to nije nase..a ne da uzima i da ne vraca...to je do majke,nema sta da ti bude zao deteta.los primer mu ona daje...

I mojoj T je za 2 nedelje rodj..samo 5 drugarica iz skole,kod kuce i to je to..i ona zadovoljna..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 18:12:30   
smeško
Les, 💖Hvala vam. Nagrdila me najstrasnije. Ja inace orecutim, ali sad sam se nesto smorila i uzela. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 11/20
4.11.2020 18:30:18   
emicaa
Smesko ali to samo govori o njoj kakva je.Svaka normalna bi osoba reagovala kao ti.Nemoj uopste da razbijas glavu tim

Von, i ja sam Dori rekli da pozove petoro najvise.Ona pozvala cetvoro.Prosle godine ih je bilo 11,trebala mi 3 dana da dodjem sebi 😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 6:45:11   
pari
Smeško, super si uradila. Mene jako nervuraju te stvari, nema osnovne pristojnosti i vaspitanja.


Ja sam juče konačno uspela da zakažem razgovor u američkoj ambasadi za ponedeljak posle skoro dve nedelje neke prepiske, poziva...baš sam bila srećna juče. 
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 7:51:15   
Milena18
Dobro jutro!
Super, Pari! Valjda će ti i sudska odluka uskoro stići.
Smeško, mislim da si postupila baš kako treba. A to što ona nije shvatila je njen problem. Takvi ljudi koji nemaju trunku kulture i samo grabe za sebe to nikada ni ne mogu da shvate.
Mm noćas konačno nije kašljala. Vodio je mm juče kod lekara, prepisao joj Fluimucil.
Jess, je l' se L smirio kašalj?
Kako ste, mame, šta radite?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 8:09:32   
Queen Lady
Jutro mame.
Smesko i ja mislim da nisi pogresila sto si joj odbrusila. Ja nikada nisam svojoj deci dozvoljavala da uzimaju tudje stvari na igralistu bez pitanja i to da se igraju zajedno sa tom decom. Milion puta nam se desavalo da odemo kod nekog i da su drugi po fazuna neka ga neka nosi kuci (tipa neku igracku), gde smo i muz i ja bili po fazonu veliko NE. Jer ako se na to navikne kod striceva i tetaka i svih bliznjih, tako ce da rade i kod ljudi kod kojih odu prvi put. Tako da i na igralistu mogu da pogledaju, ali bez pitanja da uzimaju user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 8:09:57   
jess021
Jutro mame!


Ja sam nesto nervozna, ali nadam se da ce sve biti ok. 
Smesko, ne uzbuđuj se, nije vredno toga. 😘😛
Pari, za kad si zakazala? 
Milena, nocas nije kasljala, ali juce preko dana malo jeste. Znas da fluimucil ne sme posle 17-18h i mora uz mnogo tečnosti da se uzima. Iskreno, ja mojima retko kad dajem nesto za kasalj, eventualno Aerius i luk pored kreveta 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 8:15:37   
emicaa
Jess zakazala je za ponedeljak 😅 Kakva te ndrvoza uhvatila,odradi trening i nema nervoze

Ja sam opet jedva ustala,3 puta se budila.Gledam Davida kako spava i zavidim mu 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 8:24:05   
jess021
Emice, vidis da sam polupana. Moracu danas da se samokaznim, nisam juce vezbala



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 9:07:04   
mama Jo
Kakvo tmurno jutro... Dusu dalo za izlezavanje ceo dan. Eh 😊

Ja planiram danas da kuvam za narednih par dana, otkravila sam dosta mesa greskom. Imam i neki sir sto moram da iskoristim... Dakle, kujna celi dan.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 9:27:46   
Milena18
Znam za Fluimucil, Jess, tako nam je i lekar rekao. Hajde da prođe brzo ta nervoza user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 10:11:03   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Jess, pa sta ako nisi juce vezbala? 😀


Samo da mahnem. Preumornaaaaaa sam. Danas cu možda nesto da narucim  za rucak. Nema sanse da stignem da spremim. Ali bas me briga. Lose sam se ove nedelje organizovala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 10:14:09   
Sanjica26 RR
Ako ce da prodje nervoza od vezbanja, daj i ja cu da vezbam. user posted image
Ja sam se prehladila bas lepo. Cekam decu da se obuku i vodim u skolu. Sad stigoh iz skole, pa idem u selo na cas


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 11:00:02   
mama Jo
Sanjice, i ti na sto strana. Svaka ti cast!!

Pitacu u ovoj temi (moderatori prebacite ako sam omasila, ne znam gde da pitam)... U kom obliku dajete vitamin D deci sad, vigantol ili nesto drugo? To drugo sta bi preporucile? Mi smo zavrsili sa bocicom vigantola pa ne znam da li i dalje njega da dajem ili nesto drugo.
Dr nam rekla sta god... Ja onako laicki kao vazi, i shvatim da ne znam sta se podrazumeva pod tim sta god 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 11:09:58   
smeško
Mama Jo, ja dajem riblje ulje. Kad se set_im. Dobar dan. Mnogo posla danas, a pada kisa. Ne volem. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 11/20
5.11.2020 13:08:05   
emicaa
Sanjice meni stvarno pomaur,izbacim negativu iz sebe.

Dora radi zadacu pa ce posle opet u skolu,David opet gleda onu emisiju o psu sto prica 🤦‍♀️Boze vecu glupost za 33 godine nisam dozivila.
Mama joj ja svojim dam ponekad ono ulje sto sam davala i kad su bili bebe

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here