|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 9:01:35   
Tiziana
Dobro jutro devojke.

Petaak! Rekao mi je jedan kolega tebe kad pozovem po nacinu na koji se javis mogu da procenim koji je dan u nedelji. 🤣
Manje dete u skoli, idem u pola 11 da je pokupim. Ima danas kontrolni iz matisa. Veliko dete spava, danas nema skolu, prebrinuo je ove nedelje pismeni, kontrolne, juce osim skole imao i francuski pa odmah posle trening, znaci full dan, nije imao vremena da dise. danas moze da kulira. Ja se pripremila za rad, samo jos da se nateram da se ukljucim.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 9:10:30   
flamingos
Tizziana,od sada tebe kontaktiramo ukoliko zaboravimo koji je dan❤.Mi smo pregurali sve kontrolne,pismene.Bilo ih je kamara.Sad gledam kako da savladam ove bolove,ne mogu položaj da nađem.Sinoć spremih fil sa mlevenim mesom,sad samo da skuvam špagete da jedu moji.Ja postim.

Jess,hajde da budete dobro.Pozdrav svima.❤Pari,kako si ti?Nema nam Milene.Lady,ostale mame jeste li dobro?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 9:45:35   
Milena18
Dobar dan!
Znači, mnogima je naišao neki period nervoze i brige.
Mene od jutros nešto grlo boli, ali trudim se da ga ignorišem.
M i ja smo za večeras planirale kokice i dugometražni crtani. Jedva čekam da stignem kući.

Tu sam Flamingos, sad vidim da si me pominjala user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 6.11.2020 9:49:50 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 9:54:34   
flamingos
Milena,mislim na tebe.Hajd da prođe grlo.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 10:16:10   
mama Jo
Super Milena, bas dobra ideja, ni mi nismo dugo organizovali kucni bioskop, bas bi mogli uskoro. Sta cete da gledate?

Jess, kako je M od jutros? Nadam se da ju je proslo!

Pari, veliki grlisa za tebe! I za sve ostale mame.

Ja cu sad brzo da pripremim za rucak meso, samo da ga postavim u zemljani pa ce mm da ga kontrolise a nas tri idemo napolje. On sad radi od kuce pa mi to znaci bas.
Danas je lep dan, u odnosu na juce. Odosmo da ga iskoristimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 10:36:44   
Maraj
Pozdrav mame. Ja da se javim pa odoh na posao.
S juce dosla iz vrtuca sa T 39. Vaspitacice izgleda nisu ni primetile. Cim nisu prijavile..nocas je imala 40.1. Tako da..ostala je kuci. Nadam se da ce je proci za vikend. Ovako.je ok... ne curi joj nos. Samo Tuser posted image
L u vrticu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 11:30:51   
Milena18
Mama Jo, ne znam koji ćemo film, nismo još odlučile, ali se nadam da nećemo "Vreme je za sankanje" jer smo njega gledale već 4 puta user posted image
Jess, Maraj, da brzo prođe! Baš joj je visoka temperatura bila, Maraj.
Flamingos user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 11:51:28   
Ana RR
Dobar dan user posted image

Petak konačno user posted image toliko imam posla da ga sanjam noću user posted image nešto sam premorena.

Nama su juče montirali kuhinju, ne mogu da se nagledam user posted image nisu sve završili, tek u utorak ponovo dolaz monter ali nekako mi je lakše sada. U nedelju idemo po kucu tako da je uzbudljivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 12:03:33   
Misha i Ljisha
Kako volim ljude koji samo prebacuju lopte. Krenuvsi od mm ponekad preko direktorice u skoli a evo i danas kod logopeda i psihologa. Jeste super. Ja sam kriva jer P ne prica. Jer on ne saradjuje. Hvala vam. Ja sam i dosla kod vas jer mi treba pomoc. Jer ocito ne mogu sama. A vi sad me jos drkajte. Mama ako on ne zeli da slaze bockalice njegovu ruku u vasu i slazite. Aha da vazi. Meni ce izbiti zube, sebi ce razbiti glavu jer sam X puta pokusala na silu sa njim nesto da radim i NE funkcionise. Morate mama na silu E pa dodje mi da im ga dam na usvajajnje izvolte pa kad ja ne znam i nisam podobna izvolte! user posted image Stvarno nekad popizdim i sad sam rekla, znate da je bilo ko drugi bio sa njim godinu dana izgubio bi zivce i otisao da se ubije. Dete koje je non stop vristalo. NON STOP! nasve zive nezivenemoguce i i moguce preglede ici sa njim svake nedelje u DB dok se dernja u kolima kao da mu deru kozu s ledja. Izvolte evo izvolte..... Majke ja sam na izmaku zivaca. Koliko god da sam protiv batinanja danas me je vise logoped izbacila iz takta kad smo se vratili kuci i kad sam rekla pranje ruku on nije hteo da ode do kupatila uzela sam i isprepucala ga po guzici i otisao je da opere ruke placuci. Ja evo ne znam sta da kazem. pri tom je ustvari zakljucak mama kad resite kod ORL dodjite, ali vi za to vreme morate sa njim raditi. Cuj moram raditi. Jel vam slozio sve sto ste trazili? jeste aman ostavite me na miru. Ja kazem ja kad on ne zeli ne radim i ne silim, kad je dobre volje radimo. Iz mojih brojnih pokusaja da radim sa njim ubodemo nekad i dobru volju. Dete mi nije zaostalo, naprotiv. Ali mama on radi samo ono sto on zeli. Jebi ga sestro vecina dece i radi samo ono sto ona zele. Ja ne znam sta da kazem. Animiraj ga vise prevari ga pa ce raditi ono sto zelis!!!!! ju ala sam popizdela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 12:05:44   
Misha i Ljisha
Izvinjavam se ovo je bilo za negativu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 12:18:24   
vonavoj
Ala ti je rekla...pametnica..deca psihologa,pedagoga su uglavnom najvise raspustena...

Ja te razumem skroz,ni mog nista ne interesuje od tih stvari...uglavnom da slozi sve igracke po podu,sa polica sve da isprazni i to je to...ne ume covek da se zaigra.. ja bogami pretim varjacom i gleda me u facu i smeje se,bole ga dupe...tvrdoglavo to...Ja imam problem sa spavanjem,nece covek da spava uvece,i nista ne pali..non stop prica,ustaje...iako je mrak,spavam..Motoricke stvari perfektno,da se popne,skoci sa obe noge istovremeno i napred i nazad..malo ko od dece to moze u njihovom uzrastu..Ljisho,takvi su,a takve smo i mi..nismo pasivne,takva nam i deca..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 13:20:24   
Ana RR
Joj Ljišo... neverovatno je kako sve rade po nekom šablonu, kao da su sva deca rođena u kalupu. Jako me to nervira.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ala ti je rekla...pametnica..deca psihologa,pedagoga su uglavnom najvise raspustena...



Sa Markom je u vrtić a posle i u školu, išao klinac koji je dete psihologa. Promenio tri škole zbog ispoljavanja agresivnosti i nasilja nad vršnjacima. Pre dve godine je Marka udario pesnicom u slepoočnicu na nekom rođendanu, njegova majka trepnula nije (inače je dečji psiholog). Ona ne može da se odlepi od telefona, i na roditeljskim sastancima je buljila u telefon. Neverovatno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 13:23:27   
Ivanka 75
Ljisho, mije dete nikaf nikad nikad nine slagalo ni bockalice ni kocje, nije crtala nuti bojila dok nije posla u skolu. Nista joj ne fali. Nece kocke, hoce crkic. Nece bocke hoce da matice na srafove da stavlja. Izvolte. Radila sta je htela.


Moj ti je savet, nek bude sit i cist. Dovoljno. 
E sad, sto se govora tice... Ooet mislim da ce progovoriti kad on bude hteo a ne kad mu neko drugi naredi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 13:37:33   
vonavoj
Eto Ana,nije da globalizujem,ali je zaista tako.

Ivanka,u pravu si...A za govor,cim resite problem sa sluhom,za tren ce progovoriti...moj M ne zatvara usta...jedva sam cekala da progovori,sad bi da cuti malo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 13:49:23   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Eto Ana,nije da globalizujem,ali je zaista tako.

Ivanka,u pravu si...A za govor,cim resite problem sa sluhom,za tren ce progovoriti...moj M ne zatvara usta...jedva sam cekala da progovori,sad bi da cuti malo.



ORL je optimita da ci se to sredi da nam logoped nece ni trebati. Iskreno se nadam da je tako. No...ja licno mislim da hoce ali videcemo.

Ivanka to sta on sve zna i radi....pa secka makazama papir u poslednje vreme kao blesav samo secka secka secka. Pravim ne onim plasticnim vec pravim makazama. Koje dete u jaslicama to radi? A von ne znam jel se secas preko leta kad sam pricala da je P skocio s obe noge i preskocio kabl. To nam je normalno vec skace sa kreveta na krevet. Skace sa taburea....Majke mi imala sam utisak da ova ni nema decu. Dete nece bockalice al sto ti kazes hoce matice i srafove. Ma ne znam sta bih rekla. Samo sam se iznervirala. I bas ono sto je smesko rekla, vodim ga jer SA MNOM NECE MOZDA CE SA VAMA hteti.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 13:59:37   
vonavoj
Videces,resicete operacijom sve.

Ma kakve bockalice..Zato makazama sve sece.uspeo je 2 zavese,mm pantalone....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 14:02:39   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Videces,resicete operacijom sve.

Ma kakve bockalice..Zato makazama sve sece.uspeo je 2 zavese,mm pantalone....

user posted image moj je pokusao ali mu jos nije uspelo da je bez nadzora nesto cviknuo hahah

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 14:25:41   
vonavoj
Moj zna ds se papir samo sece,i to uredno radi...ali,uvek postoji ono ali...sakrio se i odradio posao..

A mm pantalone je isekao dok je mm telefonirao,stoji covek i prica i M mu pridje i secne ga..nove pantalone


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 14:44:28   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam na kratko kod kuce, pa idem nazad. Tako bi samo ležala. Posle casova vodim S u muzicku.

Danas je bio dan grozan, pa nije bilo potrebe da dezuram u dvoristu. Održala sam cas, pa sam se prikljucila predavanju iz grckog. Posle se vreme prolepsalo, pa sam morala da dezuram. Pokusala opet da se ulogujem, ali bezuspesno. Tek sam stigla kuci, prikljucila sam se i drugom delu predavanja. 
Konacno petak. 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.11.2020 14:45:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 14:49:17   
Ivanka 75
Mnogo svi oni tupe ko je kriv sto dete ovo ili oni radi ili ne radi.


Prosuh pola tetrapaka mleka na sporet jer mm hoce kanelone za rucak. Besna saaaaaaaaam, a on zove da pita nesto pa mi se tako namestio za istresanje neg energije 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 17:53:48   
bokicak1
Mnogo se mi majke brinemo oko svega. Ljiso manje posecuj strucnjake i bice ti lakse :) 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 19:54:29   
Misha i Ljisha
Izuzetan razvoj dana. Evo javno moje novosadjanke da pitam imate li nekog u institutu u Kamenici? 😂


(odgovor članu bokicak1)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 20:46:28   
Misha i Ljisha
Od uzbudjenja do depresije za 10 min. Jebem ti....izvinite na psovkama


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 21:06:01   
pari
Šta se desilo Ljišo?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 11/20
6.11.2020 21:09:03   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Od uzbudjenja do depresije za 10 min. Jebem ti....izvinite na psovkama





Sta bi Ljisho? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here