|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 11:47:16   
mama Jo
O joj, gospode boze. Sta li nas ceka naredne godine??
Olga, dobro je da je sve ok, neka tako i ostane.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 11:54:47   
jess021
Mama jo, cula sam neki dan... Kaze necu u novu godinu dok bar ne vidim trejler😂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:02:08   
mama Jo
Haha, dobra fora, slazemo se svi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:08:45   
Maraj
Olga tako smo i mi... mm izgubio culo mirisa i ukusa, deca i ja nista.
Koliki je proslo id prvog dana? Jel proslo 2 nedelje?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:20:34   
Olga75
Danas mu je 11-12 dan od kad mu se začepio nos. Jedan dan je imao temperaturu 37,2 i ništa sem šmrcanja i gubitka čula mirisa nije imao.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:21:56   
vonavoj
Super olga,vidis da je sve ok proslo. On nije vise zarazan.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:29:52   
Duškić
Dobra fora !
Videcemo kakva ce nam biti godina.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:49:40   
Beba987
Uh Von taj crp 200 je baš zabrinjavajuć. Kako je?

Ljudi ja samo želim da se preselim na neku planičinu i da se vratim kad sve ovo prođe.. Mi smo juče sahranili deku. Dok smo bili ispred kapela samo su dovozili tela. Nije mi prvi put da sam na sahrani, nikada nije bilo tako. Inače mom deki ne piše na smrtovnici da je preminuo zbog covida, već kao neklasifikovana pneumonija. Spominjem to jer sam pre par dana pročitala tekst, dr Rade Panić priča o tome koliko nas lažu o broju umrlih i da je mnogo veći. Pa onda kao primere navodi da pišu neklasifikovana pneumonija, ili neku drugu bolest kao uzrok, da je samo tokom jedne njegove smene na intenzivnoj nezi bolnice u Kraljevu preminulo 5 pacijenata, ne računajući odeljenja, a tada je za Kraljevo objavljeno da je umrlo 3 ljudi, da im načelnici ispravljaju smrtovnice koje napišu.. I da od 1. do 16. decembra ove godine na 10 najvećih beogradskih groblja bilo je 1080 sahrana, a tokom celog decembra 2019 1068.. Ako niste čitale tekst i ako vas zanima bacite pogled. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:51:51   
lesli
Bebo, daj link.Ko je to objavio, N1?
Kako ti je baka?0, kako se drzi?

< Poruku je uredio lesli -- 25.12.2020 12:52:19 >

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:53:15   
Maraj
Olga isto kao kod mm. Isti simptomi. Al mi smo morali biti 2 nedelje u izolaciji sa njim

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 12:55:52   
Beba987
http://rs.n1info.com/Vesti/a685899/Zasto-lekari-u-Srbiji-ne-veruju-u-zvanicne-podatke-o-broju-preminulih-od-kovida.html
Baka je navodno dobro, dobro se oseća. Trenutno je u ambulanti na kontroli, nadam se da će i oni to potvrditi. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 13:51:59   
vonavoj
Dobro je kumina mama,na kiseoniku je. 


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 13:56:04   
mama Jo
O joj, tako kad cujes stvarno je zastrasujuce.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 14:49:22   
Lilly5
Ne zvuci mi doktor ubedljivo kao ni organizacija upk. Sve deluje ispolitizovano 😔 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:22:19   
lesli
Evo i ovde sendvicara 🙄🤦‍♀️


Bebo, nadam se da je kontrola potvrdila da je baki bolje. Hvala za link... 😉

< Poruku je uredio lesli -- 25.12.2020 15:23:15 >

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:23:38   
vocicana
14.12 mi je preminuo kolega sa hirurgije od kovida na infektivnom odeljenju.
U ponedeljak 21.12 dve koleginice sa kojima radim na internom, ostale su bezmuzeva, jedan je bio 57/mo godiste, drugi 77/mo.
Ja imam detektovan kovid od 22.12,gubitak cula ukusa i mirisa, bez temeprature i komplikacija, ali je strasna izolacija, strasna bitka sa muzem koji je bolestan, koji ako se bude oziljno iskomplikovao,,mogu da se besim. Dete se ne odvaja od emne, 24 h, caknece ni u sobu svoju, spavamo zajedno u dnevnoj. Dan o dan,evoga 5 /ti dan izolacije. Jos 9

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:25:30   
Beba987
Po meni je ispolitizovano jedino to što smo mi danima imali preko 7000 zaraženih a broj umrlih se stalno vrti oko 50,to je nemoguće ako uporedimo sa drugim zemljama.. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:28:21   
Beba987
Vocicana, razmišljaj pozitivno. I moj suprug je baš bio nadrljao mesec dana je proveo u krevetu, prvih 15 je baš bilo gusto. Bogu hvala izbegao je bolnicu. Sada je ok. Biće to sve dobro. 


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:31:43   
vocicana
Ma ja sam pozitivac uvek, ali kada te satru sa ovim losim vestima u par dana, ne mozes ostati imun. Sve u svemu dobro je, ne mogu se zaiti. Ja sam blazi, najblazi oblik, neka na tome ostane, necu se zaliti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:39:44   
Misha i Ljisha
Voci dobro je. Bebo dobro je da je baka ok. 


Mene i dalje myci nos. Neverovatno. Juce prepodne sam kasljala i to je to. 
Kuma se patila mesec dana i vec dva puta vadila da vidi da li ima antitela i ladno nema. Neverivatno. 
Maraj deca su dobro. Bogu hvala. I mm isto. Niko se nije zarazio ili su oni to u nekom prethodnom naletu pregurali. Za mm pogotovo to mislim. Jer nemoguce da se nije od mene zarazio sad ove dve nedelje. Mada sve koje sam zvala koji su mi bili prosle nedelje su ok. Niko nije bolestan. Ja sam u izolaciji do 4.1. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:41:55   
vocicana
Ljiso zajedno izlazimo iz izolacije, isti datum.
Druzimo se ovde, ja se i onako redje javljam, ali mislim na sve ovde, sada cu nadoknaditi sve ov vreme sto nisam pisala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:46:44   
Maraj
Ljiso meni stvarno nije jasan nacin prenosenja. Mm je imao blage simptome. Ali kolega od koga je on dobio zavrsio u bolnici sa obostranom upalom.
Drugi kolega koji je od istog kolege dobio, kao i mm isto sa obostranom upalom.
Mi se u stanu nismo izolovali. Apsurdno mi je bilo jer smo se dok mm nije dobio prve simptome grlili i ljubili svo cetvoro. I eto... nismo dobili ni deca ni ja.
Ne znam stvarno...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:50:19   
dunja RR
Maraj, da li ste radili antitela? Ako niste, kako znaš da niste dobili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:51:49   
Misha i Ljisha
Bas tako Maraj. Ja sam i tu jedny noc sto sam imala temp spavala sa mm i P. 


Mm me spopada ionako i ovako i negativan je

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Korona virus 3.deo
25.12.2020 15:55:24   
Maraj
Kad kazem da nismo prelezali, mislim da nismo imali nikakve simptome, hvala Bogu ni deca ni ja, a zatvoreni smo bili u stanu sa mm 2 nedelje.
U stanu nismo drzali distancu. Mm je probao prvi dan da nosi masku, posle je skinuo. Pa dan pre njegovog gubitka cula mirisa i ukusa se grlio i ljubio i sa mnom j sa decom...
Ne znam... ne mogu da tvrdjm da nismo prelezali, al simptome imali nismo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here