|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2021
22.12.2020 19:58:15   
emicaa
Mastati smijemo,a mozda se ovo ludilo malo i smiri do ljeta.Ja otvaram temu,nek nam se nadje 😊


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: emicaa RR Didy jel mi vjerujes da sam par puta vtjela otvoriti temu ljetovanja pa da bar mastamo.A mozda ce se i moci ici,i ovog ljeta je moglo
Hajde otvori. Mi imamo uplaćen aranžman od prošle godine koji nismo uspeli realizovati - Peloponez i Elafonisos ostrvo. Iskreno se nadam da ćemo uspeti otići ove godine.

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2021
22.12.2020 20:35:17   
Filadendronka
Mi vala u svom ovom ludilu letovasmo u septembru i to prilicno lepo. Totalno neplanirano pravac CG i sve je proslo u najboljem reduz Nego nama su u agenciji dali vaucer posto smo imali uplacenu Grcku, ali taj vaucer moze samo da se iskoristi za GR. Daleko je jos da mislimo o letovanju. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2021
22.12.2020 22:45:59   
Didy
Jao, što volim kad ovu temu vidim među aktivnim! 

Mi smo u julu bili u Turskoj u jeku drugog talasa korone jer nismo mogli u Grčku i još nisam prežalila.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2021
22.12.2020 23:14:06   
vonavoj
Ijaoj,hocemo li videti svetlo na kraju tunela..tako sam se nadala moru ove godine..pa aj kao bice ih jos,nije nam prvi put da ne idemo...ali sad sam vec na ivici i muka mi je svega..zelim da putujem..zelim da vidim sestru...ako Bog da,dovoljno ce mi biti da odemo kod sestre na more😁u Hr.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2021
24.12.2020 8:40:10   
nata11
Da preguramo ovo trenutno, da se zavrsi ova godina user posted image pa ako bude letovanja idemo za Albaniju.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2021
24.12.2020 9:29:15   
emicaa
Mi smo prosle godini bili u Italiji i rekla sam nikad vise.Sad kazem pristala bih i na Italiju samo da idem 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2021
24.12.2020 10:10:16   
Lilly5
Ja mislim da cu i ove godine samo da sanjam letovanje kao i vecina 🙁


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2021
25.12.2020 18:54:54   
vocicana
to rece Emica, sada bih pristala i na glupu Paraliju samo da se sklonim. Kakva gupa godina, kakva katastrofa, pa ovo je strasno. Da , mastu nam niko ne moze oduzeti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2021
25.12.2020 21:36:05   
emicaa
Ja se juce cula sa grkinjom kod koje smo zadnji put bili na Kreti,kaze da joj mnogo nedostajemo i lad cemo opet na ostrvo.Kazem da se ja pitam dosla bih odmah,apsolutno pojma nemam kad cemo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2021
25.12.2020 22:53:38   
mama Jo
O tek sad vidim da je tema 2021. 😊
Nemam nista jos da kazem, samo da se molim i nadam ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2021
25.12.2020 22:59:08   
gagana83
Ja sam pesimista u vezi Grčke i leta. 
U ovo vreme obično rezervišemo, pa se mislim da možda nešto rezervišem preko Booking-a sa opcijom besplatnog otkazivanja. Videćemo.
Ja bih ponovo Paros ♥️ Kad god mi se pojavi neka slika sa Parosa na fb ili instagramu srce mi zaigra 🙂 Bože, koliko je samo lepo to ostrvo!
Doduše, slično osećam i prema Kritu...
Možda Sporadi - Skijatos ili opet Skopelos, ili kombinacija ta dva ostrva. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2021
26.12.2020 9:17:19   
emicaa
Gagana meni zaigra na Krit.MM kaze da nemam takav osmjeh ni kad sletimo u Bosni,kao sto imam osmjeh kad sletimo u Heraklion 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2021
28.12.2020 11:46:03   
Dragija
Grcka, jedva cekam leto. Ove godine nismo isli ali sledece obavezno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2021
28.12.2020 11:47:08   
Lilly5
I ja bih to volela ali ko moze da zna sta ce biti sledeceg leta 😔 Neobicno mi je da nema mora dugo.


(odgovor članu Dragija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2021
28.12.2020 11:58:54   
Ana RR
Samo se nadam da nas neće uslovljavati primljenom vakcinom....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2021
28.12.2020 13:41:25   
Duškić
Nije nista iskljuceno.
Mi bili u banji i ne nedostajemi mi preterano more.
Volim, ali, sta da radimo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2021
28.12.2020 13:51:46   
Lilly5
Vakcina, testovi..nece biti moguce tek tako putovati.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2021
31.12.2020 17:48:28   
vocicana
Ne moze te uslovljavati neko vakcinom ako si prelezao kovid i imasantitela, tada se vakcina i ne prima, ovako msm da ce traziti .
Otisla bih znate gde...U tri pm, samo da izadjem iz ove proklete kolotecine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2021
9.1.2021 8:26:23   
gagana83
Au kakav sam smeštaj na Kritu našla za smešne pare! Samo nema besplatnog otkazivanja😭Hotel Indigo Mare, Platanias u blizini Hanje.Za nas 6 ( nas troje i kuma sa decom) polupansion, veliki apartman 1250e. Hotel je na samoj plaži.



A zapadno od Hanje, našla odlične apartmane sa bazenom, ocena na Booking-u preko 9, cena sa doručkom za nas troje 220e! 
Gledam kraj juna.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2021
9.1.2021 17:27:18   
dunja RR
Gagi, odličan je hotel, ooodličan user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2021
9.1.2021 17:52:53   
Duškić
Dunja, to znaci da si bila ili neko od tvojih.
Nista ne gledam , dom ne prodje ovaj haos.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2021
9.1.2021 18:05:37   
Lilly5
Grcka je odavno zatvorila granice sa Srbijom?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2021
9.1.2021 20:49:39   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Gagi, odličan je hotel, ooodličan user posted image


Ja sam se oduševila! Hotel baš lep, dobre ocene ima, položaj odličan a cena fenomenalna. Da ima mogućnost besplatnog otkazivanja odmah bih rezervisala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2021
10.1.2021 0:07:26   
emicaa
Gagana to je samo hotel,bez leta?

Na Kritu se mogu naci super smjestaji po finoj cijeni ali su letovi skupi.Bar odavde.Ja nesto razmisljam ako na ljeto ne mognemo u crcku da idemo za Bosnu oa da usput opet svratimo na par dana u Hr ili Italiju.U Hrvatskoj nisam nikad bila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2021
10.1.2021 2:26:58   
dunja RR
U martu će biti doneta odluka za Srbiju KLIK

IZVORNA PORUKA: Lilly5

Grcka je odavno zatvorila granice sa Srbijom?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here