|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 7:51:00   
emicaa
Dobro jutro.Malo pile spava,veliko ode u skolu.Jedva djeca prolaze,ovi se digli bas sad da ciste ulice.Nisu mogli cekati recimo 8 pa onda poceti.Naidje prvo onaj sto cisti trotoar,pa naidje grtalica i zatrpa trotoar,pa opet mali sto cisti trotoar 😂

Ljiso samo strebaj 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 7:55:47   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste, mame?
Ja stigla na posao, skuvala kafu. Nova radna nedelja može da počne.
Sanjice, Ljišo, blago vama, meni nedostaje učenje. Mislim, mogu ja to i ovako samostalno, ali onda nisam dosledna, počnem jedno, pa bih onda nešto drugo, itd. Treba mi neka struktura i obaveza, tj. da imam domaći ili ispit user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 7:59:42   
Maraj
Jutro mame. Ja odvela decu u vrtic. Skuvala kafu. Tisina mi u kuci user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 8:00:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Ispratila sam S, pa sedoh da ucim. T jos spava. Sad cu i nju uskoro da budim. 
Milena, iskreno da ti kažem previse je ova obaveza. Rado bih sad citala neku knjigu, nego bavila se naukom. Ali nema mi sad mrdanja. Uplovila sam i ne volim da odustajem od necega. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 8:23:07   
emicaa
Sanjice koliko cd trajati sad to?

Ja iskreno pojma nemam dal bih sad mogla opet uciti.Zadnji put sam kad sam dosla ove pa ucila njemacki.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 8:27:58   
Sanjica26 RR
Emi, zavisi kojim tempom budem radila 2 do 3 godine otprilike. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 8:33:24   
Sanjica26 RR
Koji sam ja lik. Spremila sam komplet rucak. Međutim, salje mi mama sms, jel se se sutra posti? Skroz sam zaboravila da je danas Krstovdan. Sve sam stavila u friz za sutra. Sad kuvam pasulj. Moram danas umesiti tortu za sutra. Samo da vidim kad. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 8:47:28   
Maraj
Sanjice dobro ti onda i stizes da ucis pored obaveza. Ja ako sednem.da ucim bukvalno.i tel.gasim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 9:04:43   
flamingos
Dobro jutro.Mališani,srećan povratak u školske klupe.Evo ja pijem drugu kafu i kuvam ručak.Dete sad ustalo.Od 13:10 joj počinje nastava.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 9:13:54   
jess021
Jutro mame!
Sanjice, svaka cas_t, ali stvarno. I mm meni skuvao nes, a lepo sam mu sinoc rekla da je post da mi skuva crnu, nista me ne slusa. 🙂On radi od kuce, njih dve spavaju, a i ja jos u krevetu. U stanu mi je atomska bomba, kosa mi je prljava uzas ne znam da li cu danas uspeti da je operem. Ovih dana nije bilo sanse koliko me bolela

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 9:32:32   
mama Jo
Ja bih mogla uciti samo ako bi deca isla u vrtic, ili da su malo starije, sad trenutno mislim da bih poludela kad bih jos i ispit trebala da spremam jer bih morala da ucim jesino nocu...

Jess, odmaraj sto vise mozes, haos ces srediti za par sati lako. Iako znam, i mene nervira da gledam haos. Tm nije na bolovanju? Je l' uspeva da radi, mislim je l' ga nesto boli?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 9:44:55   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro mame!
Sanjice, svaka cas_t, ali stvarno. I mm meni skuvao nes, a lepo sam mu sinoc rekla da je post da mi skuva crnu, nista me ne slusa. 🙂On radi od kuce, njih dve spavaju, a i ja jos u krevetu. U stanu mi je atomska bomba, kosa mi je prljava uzas ne znam da li cu danas uspeti da je operem. Ovih dana nije bilo sanse koliko me bolela



Jess😘 Znas sta kaže meni mm kad se nerviram za haos? Pređi u drugu subu da ne gledas🤣 Mnogo ga to nervira oko cega ja dizem frku. 
Uzmi da gledas neki film, citaj neku knjigu. Deca nek spavaju. Možda im je potrebno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 9:52:40   
jess021
Sanjice, u svim je sobama haos🤣


Mama jo, nije na bolovanju, radi od kuce. On je dobro. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 10:33:00   
Queen Lady
Jutro mame, kako ste?

Koja je za kafu? Ja jos malo pa na pauzu. Vratila se na posao posle 3 nedelje.

Jess, nisam iscitala sve postove, jel ste se testirali?

Inace, odvikli smo se od DUDE LUDE.... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 11:06:19   
emicaa
Joj i mene haos izludjuje.I uvjek kad sam bolesna cim se malo osjecam bolje ustanem sredjivati.Volim kad mi je sve na svom mjestu

Lady koliko ste dudali 😊 ja sam mogla slavit kad smo se rijesili,a na kraju bilo lakse nego sto sam se nadala 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 11:16:52   
ivaMark
Dobar dan i od nas...


Blago vama kad idete u skolu, mi skoro tri meseca ne idemo, stariji tacno tri a mladji skooro... Nema naznaka za skoro pustanje skola 😟😟😟 
Sad bili do skole, uciteljice im zadale zadatak da ih malo razonode, kao oni su detektivi, da dodju do skole i da zalepe a vratima poruku za skolske drugare a da ih niko ne vidi, malo da im razbiju monotoniju.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 12:01:50   
jess021
Lady, jesmo. I mm i ja smo pozitivni.

Ma... Ne znam sta da kazem, nervozna sam kao ker. Evo pristavila supu, zamesila hleb, sredila kod macke... i sad cu da se onesvestim od malaksalosti. A o nekom detaljnijem spremanju nema ni govora. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 12:04:58   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: emicaa RR


Lady koliko ste dudali 😊 ja sam mogla slavit kad smo se rijesili,a na kraju bilo lakse nego sto sam se nadala 😂


Dudali smo oko dve godine. Sa nekih dva, dva i po meseca je poceo, i nije je nesto mnogo dudao pa skoro do drugog rodjendana. Kada su pocele petice da mu izbijaju, tada se uzasno vezao za nju, sve je gurao pozadi ka peticama da grize. Kada sam videla da su mu izasle sve petice, resila sam da oko nove godine moramo da je se otkacimo, jer tada imam kolektivni odmor. Sreca u nesreci od 27 decembra sam bila u izolaciji 2 nedelje i oko 3,4 januara sam presekla i rekla ili sad ili nikad. Posle se vracam na posao i nece biti prilike. Kada je ustao ujutru, ja uzmem dudu i isecem vrh. Par dana je po malo kenjkao kada smo isli na spavanje, ali sada je super. Plasila sam se da ne pocne da place nocu, da se budi. Hoce malo da zaludjuje kada treba da se spava, kao nece da ide na spavanje, tek je ustao user posted image . Ali brzo ga smirim i zaspi brzo. Evo vec treca nedelja bez dude lude i sada je vec super, vise je i ne trazi. Sto kazes, proslo je lakse i bolje nego sto sam se nadala da ce biti.


_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 12:08:07   
Ana RR
Dobro jutro user posted image mi smo doručkovali pršutu i sir i kuvana jaja i pili kafu sa mlekom user posted image meni datum ništa ne znači, ja pojma nemam kad je koji praznik.

Jess, ja tek sada vidim da ste koronaši, kako kaže jedna moja drugarica. Ajde da vas brzo prođe i da bude bez tegoba user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 12:10:40   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: jess021

Lady, jesmo. I mm i ja smo pozitivni.

Ma... Ne znam sta da kazem, nervozna sam kao ker. Evo pristavila supu, zamesila hleb, sredila kod macke... i sad cu da se onesvestim od malaksalosti. A o nekom detaljnijem spremanju nema ni govora. 


Saljem ti user posted image

Moji mama, tata i baba su bili pozitivni, i svekrva i oba devera. Svi u isto vreme. Muz i ja nista. Mada je muz bio krajem novembra prehladjen, imao temp par dana, ali je bio negativan. Sada verujem da je mozda ipak bio pozitivan tada, a verovatno sam i ja imala bez ikakavih simptoma.
Odmaraj sto vise, sta da ti kazem. Ostalo spremanje moze da saceka...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 12:22:18   
flamingos
Jess,hajd da što brže i lakše pregurate sve .Lady,bravo.Sve u svoje vreme.Evo mi se spremamo za školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 13:56:01   
emicaa
Lady mi smo prije par mjeseci isli u nabavku,i prolazimo pored baby stvari.Kaze David da sacemo,treba duda.Ja gledam u njega ko tele 😂

Jess napuni kadu vodom i lezi,mani se i posla i nervoze.Ovo ti je idealna prilika da odmoris kao sto dugo nisi.Nas dvoje cekamo Doru,ona je kod logopedice,sledeci je David na redu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 13:59:46   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Lady, jesmo. I mm i ja smo pozitivni.

Ma... Ne znam sta da kazem, nervozna sam kao ker. Evo pristavila supu, zamesila hleb, sredila kod macke... i sad cu da se onesvestim od malaksalosti. A o nekom detaljnijem spremanju nema ni govora. 



Ne smes nikako detaljno da radis. Bice sređivanja. 
Cekam mm da dodje da rucamo. Imam posle casove. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 14:06:04   
Misha i Ljisha
Jao zene spremanje. Ma jess opusti se. Mene davno prosla korona pa jos nisam detaljno spremala. 😂 


Ja ispisala 15 str u svesci. I pisala neke jednostavne programe. Sad idem po malisu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori mama 01/21
18.1.2021 21:46:46   
vonavoj
Jess,ja nisam mogla ni posle 2 nedelje od korone da sredjujem..tj.jesam,pa mi puls skocio na 115 i pored lekova...

Nego,jeste li bili na snegu? Mi vec drugo vece oko 18h izadjemo,nigde zive duse,dece... a napolju milina,ne duva vetar,svez vazduh..Mm napravi vozisc od troje sanki,i sve ih vuce,i ja sednem,pa i mene vuce🤣🤣po 2h budemo napolju..Sad je najlepse,napadao,nema bljuzge..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here