|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 17:55:32   
dunja RR
Tiz, jeste, on je bio prošlog vikenda, gledala sam, verovatno je juče repriza bila.
Odlično je pričao.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.2.2021 17:56:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 18:23:01   
mati
Suzi, kakav si zaključak izvukla, ako jesi, iz toga što je pričao? Pokušavam da nadjem emisiju, ali ne ide. A kablovska nam je tako glupa, ma bolje da ne pišem...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 18:42:42   
dunja RR
Mati, zaključak je da vakcina nema alternativu, našla sam ti link, vidi KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:11:50   
Maraj
Zene drage mene opet lomi T od 37.3
Primila vakcinu u petak u 19:30. Dakle sad ce puna 48h od kako sam primila.
Molim maslacak i mili za misljenje. Sva sam slomljena. Popijem ja paracetamol pa zivnem. Al kad otprilike mogu da prodju ovi simptomi. Kao sazvakana sam ceo vikenduser posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 21.2.2021 19:12:19 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:16:45   
Ivanka 75
Maraj, ja ti ne mogu pomoci. Svi koje znam a da su primili rusku vakcinu imali su blagu temp dan dva, sa kineskom niko. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:18:09   
vonavoj
Maraj,to je normalno,sutra ce proci...

Koleginicin decko je dobio rusku,i odmah to vece dobio 38,imao simptome 48h i proslo je.Svakako nisi zarazna..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:18:25   
Ivanka 75
Ja sam isto primila u petak uvece, pre 9 dana znaci, u sub i ned me bolela ruka samo i nista vise. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:36:15   
mati
Maraj, danas sam čitala opet o vakcinama. I ja se jos informisem

 Znam da sam ovo pročitala i evo upravo našla. Toliko sam članaka pročitala, dok sam pronašla gde je... 
user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:47:09   
Maraj
Hvala drage.
Hvala mati.
Ja sam primila kinesku sinofarm. Ko god da je primio svi su mi rekli da nisu imali nikakve simptome. Samo mi 1 kolega rekao da je posle 2.doze oset_io malo mucninu koja je brzo prosla.
Ja se nadam da ce i kod mene uskoro ovo da prodje. Ne kljukam se ni preterano paracetamolom. Jutros sam popila. Bila veci deo dana ok i veceras opet krece T i glavobolja. Zato sam sada popila i 2.paracetamol danas
Sutra treba da idem na posao... danas i juce sam sva bljaks...

< Poruku je uredio Maraj -- 21.2.2021 19:48:18 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 19:56:01   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

neznam Maraj trebalo bi uskoro da prodje. obicno se reakcije na vakcinu razrese unutar 48-72 h. Moj problem sa kineskom vakcinom je sto se o njoj daleko najmanje zna. vidim da su kod nas pustili propagandu kako je ona najbolja jel je "najprirodnija" posto je u pitanju zivi virus ali meni su ti argumenti pomalo smesni. nebih ni da je kudim, mozda je i efektna ali prosto o njoj nema zvanicnih podataka o velikim studijama iz faze 3 kao sto ima za fajzer modeernu pa i astra zeneca. cak su i rusi objavili u lancetu pre par nedelja za sputnjik dosta infoemacija. tako da nemam pojma ni koliko su ucestale nus pojave kod sinofarma ni koliko traju. ali svakako bi trebalo relativno brzo da se razrese. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:01:04   
Maraj
Hvala maslacak

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:11:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Hvala drage.
Hvala mati.
Ja sam primila kinesku sinofarm. Ko god da je primio svi su mi rekli da nisu imali nikakve simptome. Samo mi 1 kolega rekao da je posle 2.doze oset__io malo mucninu koja je brzo prosla.
Ja se nadam da ce i kod mene uskoro ovo da prodje. Ne kljukam se ni preterano paracetamolom. Jutros sam popila. Bila veci deo dana ok i veceras opet krece T i glavobolja. Zato sam sada popila i 2.paracetamol danas
Sutra treba da idem na posao... danas i juce sam sva bljaks...



Maraj, tebi je druga doza? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:25:00   
Maraj
Ne sanjice,prvu dozu sam primila pre 48h , u petak

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:33:13   
Sanjica26 RR
Obicno je reakcija posle druge doze. Tako je u mon okruženju ljudi koji su primili.

Možda je pogrešno, ali ja planiram prvo krvnu sliku da uradim pre vakcine. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:38:28   
mati
Hej pa i nisam ti pomogla, čitala sam iznad pišu za rusku pa sam mislila da si nju primila.
Moja mama i tetka su primile kinesku, ponavljam se, obe bez reakcija.
Mada verovatno sve zavisi od organizma, ja recimo loše reagujem na vakcine, primala sam samo tetanus poslednjih jedanaest godina. Ali bilo je burno. Što recimo na tu vakcinu i nema reakcija, ili ako ima procenat je mali.
Mislim neuporedivo je, ali eto, čisto da vidiš da sve zavisi od organizma.

< Poruku je uredio mati -- 21.2.2021 20:39:38 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:46:51   
vonavoj
Maslacak,zar kao kineska nije "mrtva"..


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vakcinacija Covid -19
21.2.2021 20:57:37   
Maslacak15
atenuirani virus. to znaci oslabljeni celi virus. Ne njegovi delovi. Ali tako inaktiviran da ne moze da izazove bolest...To je sad malo filozofsko nadmudrivanje sta je "ziv a sta je mrtav virus" posto virus svakako ne dise i tako to:) Ali vakcina je bazirana na virusu kao takvom koji je oslabljen. Slicno kao kod cuvene MMR vakcine.Ko sto rekoh nebih da je sad negiram sinofarm vakcinu, ja sam kao sto svi znaju izricito ZA vakcinaciju i bolje i sinofarm nego nikakva ali nit znam koliko je efikasna nit se zna sta o nus pojavama....Nadam se da pruza kakvu takvu zastitu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 8:22:19   
jess021
Maslacak, a sta se zna o ostalim vakcinama? Kakvu zastitu i koliko dugo prave? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 8:26:44   
Duškić
Iz mog okruzenja vecina je primila sinopharm, i ok , osim bolova gde su primili nista vise.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 8:44:28   
nata11
Nemam ja problem bolja ova - ona. Primila bih bilo koju ali ne zovu user posted image i ne nadam se da ce uskoro zvati.

E sad koleginica kaze njen prijatelj otisao do punkta posto mora da putuje da pita kada ce biti pozvan, kakva je situacija i rekli mu izvolite sedite, sacekajte imamo 3 koju zelite. Zasto ona ne zovu ljude nego ih cuvaju ne znam.

Ako uspem izaci ranije sa posla mozda odem u petak i ja. Samo da nadjem info do koliko rade- do 15 ili 19?

< Poruku je uredio nata11 -- 22.2.2021 8:45:20 >


_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 9:23:53   
Maraj
Nato ja sam primila u Domu zdravlja. Dom zdravlja radi do 20h

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 16:10:22   
Ivanka 75
Kako si danas Maraj?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 16:15:05   
pari
Mog druga i njegovu ženu iz Ns su zvali danas da dođu sutra...oni imaju 40tak god, normalnog zdravstvenog stanja ...


Baš ide brzo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 18:47:23   
mati
I ja bas reko da pitam Maraj kako je danas...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 19:22:46   
Maraj
Hvala drage sto mislite na mene.
Ja sam jutros oko 8 opet dobila T 37.3. Popila paracetamol i oko 10h sam po prvi put dobila T 37.7. Pa sam popila jos jedan paracetamol. Zivnula sam danas oko 15h. I sada imam 37.3 al me ne lomi kao prethodnih dana

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here