|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 19:29:46   
Ivanka 75
Do ujutru ce proci nadam se 🤗


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vakcinacija Covid -19
22.2.2021 21:38:10   
Sanjica26 RR
Моја професорка је исто добила од кинеске темп. али јој је трајала један дан. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 7:37:10   
Duškić
Maraj, da sto pre prodje temp.
Ima li novih vakcinisanih?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 8:11:23   
Milena18
Maraj, jesi li sigurna da je reakcija na vakcinu? To ti traje već 3-4 dana, zar ne? Možda si zakačila neki virus usput, deca donela iz vrtića ili tako nešto.
Moja rođaka je imala povišenu temperaturu posle druge doze Fajzerove vakcine, ali samo dan i po.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 9:06:47   
Ivanka 75
Milena, to je i meni palo na pamet. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 10:10:19   
Maraj
Pa ne znam... nisamdo sad imala ovakve reakcije. Tj nisu deca donosila. Pojima nemam. Evo malo pre izmerih 37.1 a sva sam smlacena bas kao da imam grip
Da.... danas mi je 4.dan od primanja vakcine

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 10:22:52   
gagana83

IZVORNA PORUKA: pari

Mog druga i njegovu ženu iz Ns su zvali danas da dođu sutra...oni imaju 40tak god, normalnog zdravstvenog stanja ...


Baš ide brzo


Moj brat od tetke se pre dva ili tri dana prijavio, danas dobio poziv. 40 godina, potpuno zdrav.
A moji svekar i svekrva čekaju već više od mesec dana, oboje su 57 godište. Svekar je bubrežni bolesnik, ide na dijalizu, što sam i naglasila kad sam ga prijavila, ima stentove, šećer, operisao je aortu... Prijavila sam ih za bilo koju vakcinu.
Isti grad je u pitanju. 
Muž i ja smo prelomili i prijavili se za Fajzer.

< Poruku je uredio gagana83 -- 23.2.2021 10:23:56 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 11:14:18   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ne znam... nisamdo sad imala ovakve reakcije. Tj nisu deca donosila. Pojima nemam. Evo malo pre izmerih 37.1 a sva sam smlacena bas kao da imam grip
Da.... danas mi je 4.dan od primanja vakcine



Maraj, jedine ljude koje znam da su imali temperaturu tako dugo su oni koji su bili u inkubaciji, tj. bili su zaraženi virusom kad su primili vakcinu.
Ja bih na tvom mestu zvala kovid ambulantu da pitam šta i kako

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 11:30:01   
nata11

IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ne znam... nisamdo sad imala ovakve reakcije. Tj nisu deca donosila. Pojima nemam. Evo malo pre izmerih 37.1 a sva sam smlacena bas kao da imam grip
Da.... danas mi je 4.dan od primanja vakcine



Maraj, jedine ljude koje znam da su imali temperaturu tako dugo su oni koji su bili u inkubaciji, tj. bili su zaraženi virusom kad su primili vakcinu.
Ja bih na tvom mestu zvala kovid ambulantu da pitam šta i kako



I ja. Poznajem dve zene koje su imale te simptome, primile vakcinu a da nisu znale da su pozitivne.




_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 11:31:40   
vonavoj
Maraj,vec dugo traje sad temperatura...


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 12:00:13   
Duškić

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ne znam... nisamdo sad imala ovakve reakcije. Tj nisu deca donosila. Pojima nemam. Evo malo pre izmerih 37.1 a sva sam smlacena bas kao da imam grip
Da.... danas mi je 4.dan od primanja vakcine



Maraj, jedine ljude koje znam da su imali temperaturu tako dugo su oni koji su bili u inkubaciji, tj. bili su zaraženi virusom kad su primili vakcinu.
Ja bih na tvom mestu zvala kovid ambulantu da pitam šta i kako



I ja. Poznajem dve zene koje su imale te simptome, primile vakcinu a da nisu znale da su pozitivne.







Teba da se javis dr. moj drug 5 dana nakon revakcinacije opet pozitivan i opet ista terapija.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 12:29:47   
Maslacak15
slazem se. treba iskljuciti tu mogucnost....ako mozes testiraj se u covid ambulanti.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 12:31:09   
Maraj
Hvala drage. Videcu gde mogu i da se testiram...
Ostala sam danas kuci, ne odoh na posao...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 13:33:42   
Maraj
Cula sam se sa dr koja radi u covid ambulanti. Rece mi da sacekam jos sutra, 5.dan pa da uradim krvnu sliku i crp, da vidimo da li se nesto desava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 14:42:45   
Misha i Ljisha
E Maraj bas bezveze. Valjda ce te proci. Ali svejedno kod dr. Virus je podmukao. Mozda mislis da mozes da guras sa tom niskom temp ali onda kurslus posle par dana


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 15:16:03   
marketing RR

Koja vakcina je najbolja za žene koje bi da zatrudne


Da li je pametno primiti vakcinu kad planirate bebu? I koju? Koliko je najbolje čekati od vakcinacije do začeća? Epidemiolog prof. dr Zoran Radovanović daje odgovore na ova pitanja.

“Što se vakcine tiče, ne postoji univerzalan odgovor jer ne postoji jedna vakcina, to su velike razlike. U svakom slučaju, ja nikad ne bih pravio pitanje oko mrtvih vakcina, poput kineske. S njima nema razloga za strah.”

Profesor ima odgovor i za sve žene koje se možda pitaju kako dalje jer su u isto vreme i vakcinisane i zatrudnele.

“Osnovno je da mlada osoba koja je vakcinisana, pa je zatrudnela treba da nastavi trudnoću. Naopako da počne da razmišlja o prekidu… Nema nikakvih indicija da će tok ili ishod trudnoće biti nepovoljni.”


Posle ruske i AstraZeneke tri meseca pauze do bebe


PROČITAJ CEO TEKST ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vakcinacija Covid -19
23.2.2021 22:40:56   
bubulence
Moja mama je danas trebala da primi revakcinu. Posto su u izolaciji (sutra se zavrsava) iako nisu bili zarazeni, odgodili su joj revakcinu za 30 dana. Da li neko zna da li to tako moze? Hoce li revakcina imati smisla posle vise od 50 dana?


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 9:48:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Cula sam se sa dr koja radi u covid ambulanti. Rece mi da sacekam jos sutra, 5.dan pa da uradim krvnu sliku i crp, da vidimo da li se nesto desava



Maraj, kako si? 
Bubi, ako imas opciju vracanja kanala. Pusti jutarnji program na rts-u. Bas su pricali o tome. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 9:49:24   
Sanjica26 RR
To je bilo u ponedeljak na pocetku. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 9:52:55   
Ivanka 75
Bubi, u Velikoj Britaniji produzavaju revakcinu do 6 nedelja samo da bi sto vise ljudi primilo prvu dozu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 10:46:14   
Maraj
Ja sam u covid ambulanti. Cekam pregled. Ne odoh ni danas na posao. Bar da odradim test, ako budu hteli da me testiraju.... samo da i ovde ne pokupim nesto...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 10:53:39   
Duškić
Sad samo budi strpljiva. Primice te naravno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 10:54:56   
Ivanka 75
maraj, strpljivo, bitno da si stigla do lekara.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 11:14:59   
mati
Maraj, jel i dalje imaš T?
Edit: SAD sam videla da si pisala u razgovorima. Javljaj...

< Poruku je uredio mati -- 24.2.2021 11:17:05 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vakcinacija Covid -19
24.2.2021 11:15:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja sam u covid ambulanti. Cekam pregled. Ne odoh ni danas na posao. Bar da odradim test, ako budu hteli da me testiraju.... samo da i ovde ne pokupim nesto...


Moji su zbog kovid ambulante morali 2 nedelje u izolaciju. Nisu bili pozitivni ali zbog prisustva medju zarazenima su dobili 14 dana izolacije. Nadam se da ti neces morati jer vidim da nije svuda isto. Kod nas npr ne moraju, eto, u SM mora.Sanjice, sada cu bas vratiti da pogledam 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here