|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 21:57:22   
Didy
E, hvala, Von. Ona se baš nervira što je nisu zvali i jako je uplašena otkako je korona počela, tako da jedva čekam da se vakciniše da se malo psihički smiri. 

Ja sam prijavila sebe i muža pre nedelju dana u isto vreme, prijava za prijavom. Mene zvali, njega nisu. Uopšte mi nije jasan sistem po kojem pozivaju. Mama se prijavila pre 2 meseca, ima 64 godine. Tatu zvali za 7 dana od prijave (sredinom februara se vakcinisao), nju još nisu. Šou program!

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:16:28   
Didy
Jao, evo sad mi je mama digla pritisak na beskonačno! Neće ona da ide da se vakciniše fajzerom sutra, ona hoće kinesku ili rusku jer je to po starom. Ne veruje ovim novim tehnologijama. Ne veruje ni jednima, ni drugima, to je sve zbog para, ne mora se ni vakcinisati. Medicinari su svi morali da uzmu fajzer vakcinu, njih su sve uslovili... 

Na kraju sam joj samo rekla - Dobro, ti se onda razboli ako nećeš da se vakcinišeš. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:22:31   
Sanjica26 RR
Mislim da sada možes da odes i bez prijave. Kad se budem odlucila samo cu da odem.

Didy, sacekaj da vidis sta je sa mužem, pa ces posle lako otici. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:25:32   
Ana RR
Didy, tako je bilo i sa mojima. Prijavili se zajedno, prvo su pozvali tatu a mamu nakon mesec dana.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:27:10   
Didy
Sanjice, kod nas su baš velike gužve kad je bez prijave. Bilo je u nedelju i danas, čekalo je 50 ljudi ispred Doma zdravlja, zbijeni ko sardine, bez distance. Kad sam videla, odmah sam odustala.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:34:49   
mati
I bre Didy, šta te snadje... A toliko si želela što pre da završiš, vidiš da brzo zovu. Jel imaš neki br, da pozoves i da pitaš, baš tamo gde se primaju vakcine, jer i tamo ima dr...
Ako tm sutra radi AG i negativan je, ne znam da li odmah radi i PCR ili tek sutradan, kod nas je tako bilo. Onda rezultati za 24h.
Fajzer ima specifičan način čuvanja, kod mene na poslu je bilo problema jer su se neki predomislili

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:39:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Sanjice, kod nas su baš velike gužve kad je bez prijave. Bilo je u nedelju i danas, čekalo je 50 ljudi ispred Doma zdravlja, zbijeni ko sardine, bez distance. Kad sam videla, odmah sam odustala.





Onda bolje da zakazes. Ni ja ne bih da idem na slepo kad je takva situacija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:47:24   
Maraj
Fil pogledaj na sajtu e uprave
Imas tu opciju, ako ptopustis termin, opet da zakazes. I nije probelm da zakasnis. "Problem" je kad bi dosla ranije user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 22:51:40   
pari
Primili Modernu. Za 28 dana druga doza



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.4.2021 23:13:53   
Ivanka 75
Super Pari, sad malo rasterecenja 😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 12:12:17   
Filadendronka

Hvala ti puno! Ne bih odlagala vakcinaciju, ali stvarno ne mogu tacno 21. Dan da primim drugu dozu. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Fil pogledaj na sajtu e uprave
Imas tu opciju, ako ptopustis termin, opet da zakazes. I nije probelm da zakasnis. "Problem" je kad bi dosla ranije user posted image




(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 13:46:12   
mati

IZVORNA PORUKA: pari

Primili Modernu. Za 28 dana druga doza



Pari kod vas je ima??? Ne znam da li si pratila, ali ja čekam Modernu. I praticu ovde šta pišeš, ako ne stignem prenece mi neka moja zenica. Piši molim te kako si, i da li imaš reakciju, a i posle druge doze. Bas mi je drago da čujem da je još neko primio Modernu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 14:01:13   
vonavoj
Mati,i kod nas ima opcija da se prijavis za modernu. Prijavi se😆😆pa ko zna kad cete pozvati.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 14:01:48   
pari
Za sad nas ruka boli...to je to. Javljam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 14:10:52   
mati
Von, stiklirala sam ja Modernu. Ona mi je prva opcija oduvek. Ali sam bila izgubila nadu da će stići. Mada, taman dok meni prodje dva meseca od korone, možda stigne.
Pari obavezno javljaj. Ti si prva za koju sam čula da je primila Modernu. 🤗

< Poruku je uredio mati -- 8.4.2021 14:11:32 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 14:46:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: pari

Za sad nas ruka boli...to je to. Javljam...
Super Pari.Javi.Čitam vas,pa da vidim za koju da se odlučim.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Vakcinacija Covid -19
8.4.2021 22:26:39   
Didy
Tako mi ke krivo što yam danas propustila vakcinaciju! Mama, naravno, nije otišla, nemam reči. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Vakcinacija Covid -19
9.4.2021 0:04:06   
mati
Ih bre Didy, vida sila šta ćeš. Meni je zao jer znam da si puno želela da primis što pre. I čak sam te možda ubedila da se predomislis... Ili uticala, malo... 🤗

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Vakcinacija Covid -19
9.4.2021 8:38:46   
flamingos
Didy,kako je tm?Šta da radiš.Ne vredi ti da se nerviraš zbog mame.Vakcinisaće se kad bude želela.i kojom vakcinom ona hoće.Svako dobro vam želim.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Vakcinacija Covid -19
9.4.2021 19:09:01   
mati
Pari, kako si? Piši... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Vakcinacija Covid -19
9.4.2021 21:56:54   
Didy


IZVORNA PORUKA: flamingos

Didy,kako je tm?Šta da radiš.Ne vredi ti da se nerviraš zbog mame.Vakcinisaće se kad bude želela.i kojom vakcinom ona hoće.Svako dobro vam želim.❤





Hvala, Flam.Dobro je. Nema T od juče, nema nikakve druge simptome (grlo, kašalj, bol - ništa). I deca i ja smo dobro, bez ikakvih simptoma. Nadam se da će tako i ostati.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Vakcinacija Covid -19
9.4.2021 23:30:25   
pari
Ja sam skroz dobro :) ruka je bolela dan i po otprilike. Čekamo drugu dozu...kažu da je dosta njih imalo neku reakciju posle druge doze. To tek 5.5.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.4.2021 9:25:32   
Ivanka 75
Pari, sta javljaju tamo, oseca li se uticaj vakcinacije na smanjenje broja zarazenih i sirenje virusa?


Ja pratim Izrael i kod njih se drasticno smanjio br pozitivnih u poslednjih mesec dana, sa 3000 dnevno na nekih 200. Nije za porediti zbog velike disproporcije u broju stanovnika ali ipak... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.4.2021 9:26:10   
mati
Super Pari, obavezno javljaj.
Didy, dobro je.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Vakcinacija Covid -19
10.4.2021 9:28:57   
Ivanka 75
Didy, dobro je sto ste dobro 🤗


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here