|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
6.2.2021 20:26:59   
emicaa
Ljiso srecno 😁 ponosna sam vas 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 1:12:22   
dunja RR
Jes, sada tek vidim, hvala ti, probaću!

Naručih u grupi zdravi hleb od brašna sa vodenice, raženi i još integralni tost za tople sendviče (pravim u aparatu za galete), i vrhunski je, stigao mi danas.


IZVORNA PORUKA: jess021


Recept za hleb :300g integralnog brasna, 1pp, 1kk soli, 3 kasike maslinovog ulja, 300ml mlake vode. Zamesiti kasikom i ostaviti da prenoci u frizideru, pece se 40-50min na 180 stepeni. Mogu se dodati razne semenke. I da, moze se slobodno dodati jos koji ml vode ili manje brasna, da smesa bude malo redja, lepsi je. Cuva se u frizideru dok se ne pojede



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 6:43:50   
Duškić
A bas htedoh da vidim ko je u ovom izazovu,

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 12:07:15   
jess021
Ma Suzi, ne bacaj pare, ovaj je odlican. Evo nisam posustala sa slatkišima, vise i ne brojim dane. Sa belim brasnom malo losije, ali bice bolje 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 12:13:40   
Ana RR
Jess, to je kao hrono hleb, ja sam isto pravila. Mešala sam brašna, dodavala lan, može i sa kiselom vodom da se zamesi. Super je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 12:14:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Naručih u grupi zdravi hleb od brašna sa vodenice, raženi i još integralni tost za tople sendviče (pravim u aparatu za galete), i vrhunski je, stigao mi danas.




Joj Suzi, videh sliku u grupi, mnogo dobro izgleda. Obožavam takve hlebiće. Koliko si plaćala?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
12.2.2021 12:28:07   
Duškić

IZVORNA PORUKA: jess021

Ma Suzi, ne bacaj pare, ovaj je odlican. Evo nisam posustala sa slatkišima, vise i ne brojim dane. Sa belim brasnom malo losije, ali bice bolje 





Pravila sam po slicnom receptu hleb,, ovaj deluje bas ok/

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
15.2.2021 13:00:02   
Milena18
Jess, pravila sam juče hleb po ovom tvom receptu, odličan je. Čak ga nisam ni ostavila u frižideru celu noć, nego samo tri sata. Jedino što mi je bio tanak jer nemam neki pleh za hleb, pekla sam u običnom, a smesa je ređa, pa mi se prilično razlila po plehu.
Što se izazova tiče, mislim da ću se i ja pridružiti, samo da konačno odlučim ovih dana. U poslednje vreme mi se baš jede slatko, a ne bi trebalo. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
15.2.2021 13:14:08   
jess021
Milena, da, najbolji je u onom malom kalupu za hleb. Drago mi je da ti se dopada. Kad je topao najlepši je sa maslacem.... Mmmmm


Ja moram priznati da sam jedan dan prekršila i ne sto sam htela, iskreno. Kad smo dosli na Zl L je trazila Belgijski vafl i pojela skoro pola, bilo mi zao da bacim🤣
Ali nisam posle vise nista, jos 3 dana i ceo mesec sam izdrzala, ako zanemarim ovo gore

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
15.2.2021 13:38:36   
Ivanka 75
Ja vise od pola psenicnog vmbrasna menjam hrono i integralnim. Tj cime stignem, koji mi pri ruci 😊

Lan, semenke, chia semenke, ovi moji samo ceprkaju po hlebu i gledaju sta ima. Kaze mm da mu prija probavi. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
6.3.2021 13:35:24   
dunja RR
Ja sam prekršila sva moguća pravila zdrave ishrane, toliko sam posla imala (tj. imam i dalje), jako malo spavala/spavam, baš se loše osećam, iscrpljena maksimalno. Nsam vodila uoošte računa šta jedem, neko vreme, i msilim da ću morati da se trgnem, ne prija mi moja forma trenutno. Ne sećam se da sam u goroj formi bila zapravo.

Samo da se nekako iskobeljam iz ovoliko obaveza, ali ne vidim im kraj uopšte, i baš sam tužna zbog toga. Nedostaje mi da više budem sa decom, da više spavam, čim više spavam, kile same idu dole.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
6.3.2021 16:07:55   
mikica88
Isto i ja jako malo spavam, a rekli su mi da jedem samo crnu cokoladu dok dojim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 11:40:48   
mati
Videla temu i pomislila kako bi možda sad i mogla da uspem u ovome. Svakako ne osećam ni miris ni ukus. Ali ne, slatko osetim da je slatko i to u jacoj nekoj meri, osetim slatkocu...
Moje mišljenje je da ne ograničavam sebe u hrani, jer dodje vreme kad dr počnu jedno po jedno da zabranjuju, stari se...
Nisam vam neka motivacija za ovu temu... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 13:19:57   
dunja RR
Mati, ja sam dok sam imala koronu, skroz batalila slatkiše, jer u to vreme su doktori na TV-u non stop pričali o Di dimeru, o tome kako je opasno da se jede slatko kada se dobije korona (a i preventivno), kako treba piti puno vode, i ja kao pravi štreber sve sam to poštovala. Plus nisam osećala miris, pa apetit i nisam nešto imala. Smršala sam 6kg za 2 nedelje, i toliko sam dobro sebi izgledala, da mi je bilo bzv što se to desilo u tom bezveznom trenutku, kada je sve oko mene s...e. Sada nisam ni blizu ... moram podhitno da se vratim u formu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 14:09:42   
mati
Čoveče, meni to niko nije rekao. Niti da je povezano.
Inače jedem normalno. Voće malo više osećam. Teksturu...
A slatkiša ne mogu da se odreknem. Videću samo kad prodje da pro wrim d-dimer. Odosmo off.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 14:24:17   
dunja RR
Da, sada ne pričaju toliko o tome, ali letos jesu, a ja sam letos imala koronu, pa sam tada bila pod utiskom.

Naša vaspitačica je imala baš veliki problem sa D dimerom, 2 meseca nije radila, na strogoj dijeti je i sada, tek skoro joj je pao D dimer.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 14:36:27   
Sanjica26 RR
Mora da se vodi racuna o d-dimeru kad je u pitanju korona. Kod mog zeta je bas bio visok. Jedva su mu spustili. Korona izaziva trombove. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
7.3.2021 14:40:55   
jess021
Ajmo na izazov, ja od danas. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
8.3.2021 8:32:47   
Maraj
Jess user posted image
Da te podrzim
Da li u izazovu ne jedete slatko i belo brasno?
Jos nesto?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
8.3.2021 8:40:49   
jess021
Da, slatko, belo brasno i voce ograniceno



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
9.3.2021 12:58:37   
Maraj
Jess kako se drzis?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
9.3.2021 22:47:12   
EnaEna
Slucajno naletih pa da se i ja upisem 😊Od 20.1. sam izbacila i secere i gluten i mlijeko i mlijecne proizvode i pojacala trening.Nisam jos isla vaditi nalaze da vidim kakva mi je sad inzulinska rezistencija. Ali na fkm mi je rekla da sta god radim da nastavim jer je bilo vise jajnih celija nego kad sam stimulisana za prvu vto.A i tsh mi je pao sa 2,8 na 0,3 ... (Doduse primila sam i intralipidnu infuziju al kazu da ona ne utice na tsh,vec samo na antitijela a njih nisam vadila sad) Ma meni slatko ne pada na pamet 😂😂 imam voce i med. Meni fali jogurt i sir...ali pokusavam sad prije sledece vto da sve ustimam. Nit mi smeta kad neko jede. Ja sam u nekom svom rezimu,kuvam ja i pravim i zdravo i nezdravo. 😂  Skoro sam pravila mafine. Zgnjecila bananu dodala bjelanjak, malo heljdinog brasna ali onog kao puder,kasicicu praska za pecivo i kasiku bezglut.pudinga od cokolade,kasiku kokosovig ulja. Onako zamutit gusce od palacinaka. I ubacila po par badema i ljesnjaka. Zdravo a jako fino bar meni. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
9.3.2021 23:41:31   
jess021
Maraj, nikako😂


Nekoliko dana dobro i danas sam pravila kolace u jela narabmo😕

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
9.3.2021 23:54:23   
dunja RR
Isto!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: 31-dnevni izazov: bez slatkiša ;)
9.3.2021 23:57:48   
dunja RR
Ena, potpuno te razumem, nekoliko VTO sam prošla i tada bila najdisciplinovanija. Kada znaš zaša se boriš, sve je lakše!

Navijam za tebe user posted image

IZVORNA PORUKA: EnaEna

Slucajno naletih pa da se i ja upisem 😊Od 20.1. sam izbacila i secere i gluten i mlijeko i mlijecne proizvode i pojacala trening.Nisam jos isla vaditi nalaze da vidim kakva mi je sad inzulinska rezistencija. Ali na fkm mi je rekla da sta god radim da nastavim jer je bilo vise jajnih celija nego kad sam stimulisana za prvu vto.A i tsh mi je pao sa 2,8 na 0,3 ... (Doduse primila sam i intralipidnu infuziju al kazu da ona ne utice na tsh,vec samo na antitijela a njih nisam vadila sad) Ma meni slatko ne pada na pamet 😂😂 imam voce i med. Meni fali jogurt i sir...ali pokusavam sad prije sledece vto da sve ustimam. Nit mi smeta kad neko jede. Ja sam u nekom svom rezimu,kuvam ja i pravim i zdravo i nezdravo. 😂  Skoro sam pravila mafine. Zgnjecila bananu dodala bjelanjak, malo heljdinog brasna ali onog kao puder,kasicicu praska za pecivo i kasiku bezglut.pudinga od cokolade,kasiku kokosovig ulja. Onako zamutit gusce od palacinaka. I ubacila po par badema i ljesnjaka. Zdravo a jako fino bar meni. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here