|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 14:23:12   
Sanjica26 RR
Мене одмах подсети једна ситуација. Док сам била код маме и тата. Дошла пријатељица да децом, дечак и девојчица. Дечак нема шта није урадио. Мама и ја смо се гледале. А његова мама ништа. Кад су отишли, нисмо знали одакле да почнемо. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 14:26:57   
mati
Sanjiće to je stalno tako. Već sam pisala. To je onaj mali što razbaca sve igračke i svaku pipne i izvadi a ni sa jednom se ne igra. Onda gleda u tebe, ide ka tebi a ispod nogu mu puca. Njegova majka ništa. A njihove igračke su u "podrumcetu" i ne smeju da se iznose. Neke igračke su stare preko deset godina, od starijeg M i iako su se igrali, kao nove su, deca čuvaju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 14:42:26   
flamingos
Gde ste?Izvolite na giros,pravi domaći.Nije da se hvalim ali je extra.Kafu kuvam kasnije.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 18:40:48   
mati
Prilegla sam malo. Ali naše bebe su nezaustavljive. Znate li kaku sam im ogradu napravila, i oni pobegnu. user posted image
Sve su na mamu. Ali ona je bar spavala cele noći kad sam je donela, i sada je tako.
Nešto je tmurno napolju...
Edit: 🤣 pa naravno da je tmurno, nisam ni videla koliko je sati... Risiver mi nije ažurirano vreme.. ☺️

< Poruku je uredio mati -- 28.3.2021 18:41:57 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 18:50:15   
Ivanka 75
Kafa? I pita sa spanacem uskoro za veceru 😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 18:55:04   
Sanjica26 RR
Ja nagovaram mamu da razvija kore i da prodaje. Fenomenalne su joj pite. Danas kupila rucno radjenu pitu za 200 dinara. Mama bi to jeftinije 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:00:27   
flamingos
Može kafa,Ivanka.Kuvaš je baš po mom ukusu.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:01:45   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja nagovaram mamu da razvija kore i da prodaje. Fenomenalne su joj pite. Danas kupila rucno radjenu pitu za 200 dinara. Mama bi to jeftinije 





Cela pita 200 din!? Ono kao, cela tepsija? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:03:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Može kafa,Ivanka.Kuvaš je baš po mom ukusu.❤





Ovo je kafica za zivce, zato je tako dobra 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:03:34   
Sanjica26 RR
Mala tepsija. Sad ne znam koji je precnik. 600 gr ima. Evo je



user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:17:20   
Ivanka 75
Vidi vidi, nisam znala da ima cela pita da se kupi 👍👍👍

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:29:51   
flamingos
Ivanka,debeli su moji živci.Ali,dono mi je došla.Odoh da operem kosu,pa kuckam.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:45:56   
Ivanka 75
Ajd, ja oprah detetu kosu, da susimo uskoro.
Sanjice, ja sam jedno vreme pravila po dve pite pa jednu pojedemo, drugu zamrznem. Uvek smo imali za izvaditi. Mozes i ti da napravis sa kupusom, krompirima ili sampinjonima. Budu lepe i posle odmrzavanja. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:48:41   
Sanjica26 RR
Иванка и ја тако радим, али са готовим корама. Дала сам себи за задатак кад одем код маме да ме научи да развијам коре. Метохија је оозната по томеuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 19:52:52   
mati
Ivanka ja sam juce videla flajer na kafani. Isporučuju sve, od roštilja do sukanih pita. Sa sirom i sa mesom ima. Razmišljala sam se da naučim sledećeg vikenda, čisto da vidimo čemu se radi. Mada, kažu da će da produže radno vreme ugostiteljskih objekata...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 21:43:00   
Ivanka 75
Sanjice, proste su kore stvarno. Samo treba da odvojis vreme, nista drugo. Iskreno, stvarno se isplati napraviti i zamrsnuti. Em imas zalihu kad nemas nista spremljeno, em znas da je domace i bez dodataka. 
Mati, probaj pa javi utiske. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 23:15:59   
mati
Napokon sam legla. Sutra imam naporan dan.
Ivanka javljam.
Laku noć zenskaci! 💜

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: MaRRtovsko kafanče
28.3.2021 23:16:48   
flamingos
Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 7:24:54   
mati
Jutro, radni narode!!!
Izvolite zeleni sa limunom. Setila sam se juče da kupim i donesem. Onaj voćni što sam skuvala od kolege mi nikako nije prijao.
Biće lep dan danas.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 7:59:09   
Sanjica26 RR
Bas ce danas da bude lep dan.

Ola mati. 😉


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 8:29:20   
Duškić
Bice ,bice.
Kafica da se popije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 9:13:51   
flamingos
Dobro jutro.Duškić,može kafa.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 13:24:39   
mati
Bas je lep dan. Svašta sam završila što sam ranije izašla, pored onoga što je bilo obavezno.
Našla sam belu džigericu u jednoj mesari, obožavam belu, crnu bas slabo. Ja volim te stvari... Imaju svašta nešto lepo, i cvarke i neke super kobaje. Neplanirano. Kupila sam i Mazu neku mešavinu, pa cu videti da li će da jede. Do sada sam joj kuvala pilecu džigericu sa povrćem.
Ajde kafa, pa u horizontalu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 13:43:45   
branki*
cao i od mene..da se ubelezimuser posted image user posted image
bile da nastavimo sistematski,danas vakcina i prsiholog,nismo jos sve zavrsile..
lep je dan i ovde...veceras privatno imam da radim i tako..
i ja volim belu dzigu ,mati,crnu ne jedem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: MaRRtovsko kafanče
29.3.2021 13:51:05   
Sanjica26 RR
И ја заврших један део посла. Имам још доста да одрадим. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here