|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
25.3.2021 21:47:03   
Ana RR
Milena, srećna godišnjica user posted image divno ti je dete user posted image

Jess, ja izludeh više od ovog vremena. Dosta mi je zime i vetra i grejanja i jakni i svega!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 03/21
25.3.2021 22:04:05   
mati
Mi se vratili. Bas smo se smrzli. I meni je dosta ove zime nezime. Bar da je bilo hladno, ali lepo hladno, sa snegom i idilom.
Jedva čekam toplije vreme da se oslobodimo ovog slojevito oblačenja.
Dobila sam. Zato mi je prekjuče i bilo onako loše. Uvek mi je tako, ako ne taj dan onda pre.
Nešto sam preumorna.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 03/21
25.3.2021 22:17:48   
flamingos
Super Mati.Drago mi je da ste se lepo proveli.Ovde je danas bio lep dan.Pre podne duvao vetar,ali tokom dana baš lepo,toplo.Ovo vreme utoče na sve,pa otuda i umor.Odmaraj.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 2:13:05   
pari
Konačno završili zubara! M je bio baš hrabar i divan, nije pisnuo... 4 zuba odjednom i krunica...ja sam ga držala sve vreme za ruku, bili su jako brzi i efikasni, stvarno super!

Još sledeće nedelje dr da završimo...Moj bivši muž mi javio da ima koronu :( za sad je dobro, samo temp i grlo...nadam se da će ostati na tome...Mi sutra idemo u našu ambasadu da izvadimo T pasoš...ističe joj uskoro...
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:12:48   
jess021
Dobro jutro! Cekam mamu da pijemo kafu pa da idem da se prijavim na biro, posle godina dana😁


Opet se nisam naspavala, ali dobro. 
Pari, bravo za M!! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:26:55   
Maraj
Jutro mame. Ja sa decom kuci. S dobila konjuktivitis, a L poje antibiotik...pa su kuci...


Jess, jesam, radila sam kks kada sam imala covid, pre oko mesec dana.Evo nalaza. I tada mi ke sve bilo okuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:28:23   
jess021
Sto L pije ab? Kako si danas? Imas li jos uvek temp? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:33:48   
mati
Jutro majke!
Jess, pridružujem se nenaspavanima. Ove bebe, jao....
Pari, koliko M ima, zašto krunica?
Maraj, kad krene tako, nikako da stane. Ja se jos plašim posledica iskreno.
Mamite ostale nadam se ste dobro...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:35:19   
Milena18
Dobro jutro!
Hvala, devojke user posted image
Pari, super za zubiće! Vidiš, sve je prošlo super. Sledeći put kad se tako nešto desi, da manje brineš unapred user posted image
Kako ste danas, mame? Ja nisam baš nešto mnogo spavala, ali kad sam se probudila i videla sunce, toplo mi oko srca.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:38:47   
Maraj
Nemam sada jess. U toku dana me zaboli glava i tada imam T 37.2
L pije zbog grla antibiotik. S donela neki virus iz vrtica. Jezivo je kasljala. Suvo. Nocu najgore nismo spavali. Onda se njoj smirilo tj njoj je smirivao kasalj aerius. Al L nista. Dete ceo dan tumara od pospanosti. Crvene mu oci od nespavanja. Rafili kks. Povecani mu leukociti monociti i crp. Dr nam uvela panklav za njega i inhalacije berodualom. A S juce vratili iz vrtica, dobila konjuktivitis. Tako da evo...pokusavam da posrcem kafu "na miru" user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:39:08   
Maraj
Mati i ja sam juce dobila.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:43:18   
jess021
Mati, Milena dobro jutro i vama.
Milena, nadam se da si bolje raspolozena🙂
Mati, zbog cega se plasis posledica? Opusti se malo🙃
Maraj, bas vas je snaslo, ali ajd da brzo prodje. 
Joj sto me mrzi da ustanem

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:44:05   
emicaa
Dobro jutro,nije me juce bilo Odlucili smo prekjuce da sutra putujemo,tako da sam u haosu oko kupovine,spremanja,pakovanja



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 7:52:55   
Duškić
Mnogo je lepse kad se sunce pojavi.. Kako ste sve danas>. Meni deca prehladjena, piju sirupe i tako. Malo set_nja, spremanje i u krug.

< Poruku je uredio Duškić -- 26.3.2021 7:54:18 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 8:12:00   
Sanjica26 RR
Dobro, jutro. Ja sam u skoli. Dežurna sam.


Emi, srecan put. 😘
pari, bravo za velikog decaka. Eto vidis. 
Maraj, brzo ozdravite. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 8:24:15   
Ivanka 75
Dobro jutro, Maraj bas vas poteralo. Nadam se, da ce vikend doneti bolje dane i da budete bolje ❤️Pari, veliki decak 😊Mati, probaj opusteno, juri stence 😊Idoh da radim KS jutros. Podjem u pola 7, udjem u bus, i stanicu pre doma zdrwvlja se set_im da sam zaboravila mokracu, ostala na kadi 😭
Vrni se nazad. Tu cekah bus 15 min, ode mi jedna pred nosem dok sam cekala da predjem bulevar.pa kuci, pa uzmi sta sam zaboravila pa opet u bus. Dodjoh kuci u 8 i sad pijemo kaficu. Putešestvije 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 8:35:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dobro jutro,nije me juce bilo Odlucili smo prekjuce da sutra putujemo,tako da sam u haosu oko kupovine,spremanja,pakovanja


Dobro jutro.Zapitah juče za tebe.Srećan put.Pari,bravo za hrabro dete.Evo me u kuhinji.Da Anđela doručkuje,pa spremanje za školu.Pridružujem se nenaspavanim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 8:37:30   
Ivanka 75
Emice, gde putujete? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 9:13:27   
mati
Jess, ne znam. Evo svakoga dana čujem da su posledice bas strašne, i to priče od ljudi koje poznajem. Nije rekla kazala pa se nadogradilo. Sinoć sam nesto tesko disala skoro dva sata. Ma ne znam. Na pulmo, pored jače pumpice dala mi onak kompleks vitamina i neki lek " svetski priznat za koronu". Zbog čega sada to da pijem? Ako je sve prošlo.
Emi, baš mi je drago, ali stvarno. Koliko si samo strepila da li ćete uspeti ili ne.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 9:25:13   
Maraj
Ivanka user posted image znaci tebi vec dan uveliko, sta se sve od jutros izdesavalo...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 9:42:50   
emicaa
Ivanka idemo za Doboj.Ti si od ranog jutra aktivna.

Mati do prekjuce pojma nismo imali dal cemo moci,mama mislila da je zezam kad sam joj javila 😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 9:53:16   
jess021
Mati, koji je to lek? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 9:57:09   
mati
Jess, ne znam. Ne mogu ni da pročitam videla sam da je prvo slovo Q. Pitacu u apoteci, mada ko zna i koliko kosta.
Maraj, meni toliko mučno u stomaku. Još sad oko ovog krecenja cu ni, ustani. A bas da kažem da me boli stomak, i da se objašnjavam... Navikla sam da trpim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 10:11:29   
flamingos
Ivanka,ti si baš turbo od jutros.Radiš?Odosmo u školu.Mašem vam.Pri povratku da svratim do prodavnice,opet mi svašta nešto fali.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 10:22:23   
vonavoj
Emice,jeee,uzivajte!

Ja sam nocas sanjala da sedim kod sestre na terasi u Hr i placem,koliko dugo nismo bili,sad ce 2 godine..tamo je takav mir.Maraj,bas vas poteralo...Mati,po meni je sve psiholoska igra..ne znam sta da kazem..jako je puno anksioznih,depresivnih ljudi,svi smo u strahu...samo slusamo ruzne stvari,niko konkretno objasnjenje..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here