|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:09:40   
Ivanka 75
Ja napravih kiflice, pola pojedosmo onako vruce. Mmmmmmm ❤️


Borim se sa trecom flasom proloma, ima da joj ugledam dno veceras ne bila ja JA! 
Mama kuva caj 😭

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:12:42   
Sanjica26 RR
Пиј, пиј Иванка. Мене страх да се мужу не врати бештија. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:16:49   
Ivanka 75
Dace Bog da ga obidje u sirokom luku!




(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:22:24   
flamingos
Daj Ivanka kiflice.Pij vodu,kad moraš.Bravo za mamu.Verovatno se raduješ čaju.Ali,šta da radiš kad moraš.Samo da budeš dobro.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:23:37   
Tiziana
A kako zene saznaju da ima nagradna igra pa krenu da pisu i ozivljavaju neke bajate teme? 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:27:33   
Sanjica26 RR
Тизи, јел видиш. Шта ћеш. Тако је увек. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:33:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

A kako zene saznaju da ima nagradna igra pa krenu da pisu i ozivljavaju neke bajate teme? 


A šta ćemo sa ovim što samo citiraju i napišu po jednu rečenicu.Vidi,kome smeta ne mora da piše dok su nagradne igre.Kakva je situacija sa nagradnim igrama kada se skupljaju ikonice.Tada se aktiviraju oni koji nisu aktivni na forumu,pa ništa.Niko ih ne proziva.Prema tome-razumemo se.A da,nema šta da saznam,svakodnevno pišem,tako da sam sa svime i svačim upoznata.Lep pozdrav.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:46:01   
Tiziana
Flam ja stvarno nista tebi nisam zamerila, slucajno sam pisala ispod tvoje poruke.

Ja nigde ni ne vidim da ima NI, ali primetim da se pootvaraju teme i da se pojave neke nove zene. Tek mi nije jasno kako one saznaju.. 
Sve u svemu petak. Ja prilegla oko pola 7 da se malo opustim i evo opustala sam se u snovima do pre 45min,sad ne mogu sebi da dodjem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 21:51:54   
flamingos
Tiziana,drugaRRko moja,opušteno.Pojasnila sam ostalima,a tvoj post mi baš dobrodošao.Vidi,imam skoro pa 48.godina.Umem da čitam između redova.Ništa lično sa tobom.Znaš da smo od samog početka imale drugarski odnos,tačnije-sa svakim imam takav odnos,ali-sa nekima to nije obostrano.No,to nije moj problem.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 22:17:07   
Sanjica26 RR
Laku noc svimauser posted image
Sutra ce biti lep dan. Treba da se iskoristi. Lepo spavajte svi.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.3.2021 22:20:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 22:50:37   
Milena18
Flam, meni na primer ti uopšte nisi pala na pamet što se nagradnih igara tiče, ti si svaki dan ovde. Inače, kako je A zadovoljna protezom, šta kaže?


Sanjice, lepo odmori.
Mati, sad se i meni jedu ove bombone, sutra ću ići da ih kupim, kod nas ih ima u zdravoj hrani 😁
Odoh da potražim neki film za odmaranje mozga. Laku noć! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 22:59:51   
Sanjica26 RR
I ti milena. A ja odavno krenula i nikako da krenem 😄

Moja T zaspala kod oca. Moracu da je premestam, jer mi krevet na sprat ne paše. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 03/21
26.3.2021 23:02:09   
mati
IZVORNA PORUKA: Milena18

Mati, sad se i meni jedu ove bombone, sutra ću ići da ih kupim, kod nas ih ima u zdravoj hrani 😁


Ej, smejem se sama sa sobom. U zdravoj hrani. user posted image

Od sada kad me pitaju zašto jedem toliko čokolade i bombona, odgovoricu da ih kupujem u zdravoj hrani... I da verovatno tako treba, zdrave su.
Nama na svakom stočicu stoji činija, ali deca jedu jednu dve. Nikada im nisam branila, i mislim da zbog toga i ne navaljuju. Dok recimo deca koja dolaze kod nas, sve pojedu, i vidi se da ih roditelji ograničavaju. Ali meni je drago kada jedu. Pa mi bude zao kad im brane, a oni onako tuzno gledaju.

< Poruku je uredio mati -- 26.3.2021 23:11:55 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 7:34:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Poranila sam, a subota je. Ubila me cele noci alergija.Danas smo devojcice i ja sama. Moramo da smislimo neku zabavu.

Kako ste mame? 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.3.2021 7:46:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 7:47:46   
jess021
Jutro mame! Probudila ne macka, joj sto zna biti dosadna. Dok je ne pustim kod nas, probudi celu zgradu. Dobila sam jutros, a juce sa ceo dan bila kilava. Sinoc me kaka konacno ofarbala, bilo je i vreme. Danas cemo sa drugarima na Strand. Konacno bez zimskih jakni.


Milena, kako si ti? Kako je tm? Sanjice, idite negde u smetnju. Flam, hocete li na selo mozda? 
Mati, molim te da se opustis sto se tice korone, vidim da si se bas mnogo opteretila. Ako se dobro osećaš ne trazi sta bi moglo poci po zlu🙃

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 7:48:21   
jess021
Sanjice, htela sam napisati u set_nju. A na mobilnoj verziji ne mogu ispraviti, izvini 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 7:55:33   
Sanjica26 RR
Videcemo Jess. Mislila sam da ih posaljem sa mm kod babe i dede. Ali ne može da ih povede, jer ce morati da rade. Tako da ostaju sa mnom. 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.3.2021 7:58:08 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 8:06:47   
flamingos
Dobro jutro.Jess,maca hoće da se mazi i diže uzbunu.Nećemo nas dve na selo,mm ide.Mi ćemo jednog dana da odemo i da se vratimo,hladno je u kući.Budna sam pre 7.I Anđela se probudila.Spremamm šta će mm da ponese od hrane,pa da pravim neku pitu,pustim mašinu da pere ,ručak spremim td.Lep je dan.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 9:05:35   
flamingos
Milena moja.❤Tu sam uvek.Hvaa na pitanju,super je Anđela sa protezom.Navikla se odmah.Kako ste vi?Uživajte u ovom lepom danu.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 9:06:50   
Ivanka 75
Ja cekati u cekaonici na pregled 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 9:09:20   
flamingos
Ivanka,javi šta kaže dr.Jesi li dobro?Lep je dan i tamo?Doručkovao je mm i ispratih ga u selo.Sad Anđeli spremam da jede,ja ću kasnije.Odoh i neku pitu da pravim.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 9:19:50   
Ivanka 75
Javljam cim zavrsim. Mm me dovezqo, Banja nam je blizu, oko 7km od nase kuce. Mi smo u tom delu grada prema Banji. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 10:28:46   
mati
Hej ranoranioci!
Jess, maca vam je bas prava zanimacija. I mene probudila kuce, ali oko devet. Uspeli da se promuvaju iz ogradice, i sva četiri šteneta se igraju i cvrkucu ili sta god rade.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:23:55   
Ivanka 75
Bila kod lekara, dala mi terapije razne i dezintrometriju da zakazem. Kaze bice mi bolje od terapija. Kaze i krvna slika mi super 😎 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 03/21
27.3.2021 12:27:51   
Sanjica26 RR
Иванка, због чега терапију?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here