|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 7:52:43   
jess021
Bravo Milena, za voznju. Samo se trudi da se ne nerviras, ako i trube, iskuliraj.


Veruj mi i za mene je to retkost, ali eto, bilo je super, samo jos da je vreme bilo lepse, ali nema veze

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 8:17:42   
dddaca
Dobro jutro, kisa padala celu noc. Bas je ne volim.
Milena, pa sviraj i ti njima. Sta te briga. Ne dozvoli da se zbog toga zbunis.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 8:22:32   
Duškić
Dobro jutro. Dosadna kisa.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 9:17:06   
flamingos
Dobro jutro.Bravo Milena za vožnju.Jes,da,javljali su sneg i u nižim predelima.Užasno vreme.Nihe padala kiša kad krenusmo u školu.Odoh i u kupovinu,ispazarih,sad oko doručka ručka i tako.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 9:49:07   
Maraj
Jutro mame. Ne stigoh ranije da se javim. S juce dosla iz vrtica sa T 39. Dala joj brufen, posle 4 sata 39.4. Jedva smo joj spustili. Od jutros je i ok. T ide do 38. Moja deca vec vise od mesec dana, na smenu povracaju, imaju T, kaslju user posted image
Milena super sto vozis user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 10:37:14   
dddaca
Jooj, Maraj, brzo ozdravite. Mi smo zbog toga bas proredili odlaske u vrtic. Malo, malo pa se razboli.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 11:01:14   
flamingos
Maraj,kako mi je žao kad pročitam da je bilo čije dete bolesno.Hajd da što pre budete dobro.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 14:42:06   
Ivanka 75
Milena-nacinalna klasa 👍❤️Da budu decica dobro. Sta li su zakacili kad im tako dugo traje 😔


Kaze mama na Zlatiboru sneg. A Iva kaze, eto vidis bako, jos jedan razlog sto je trebalo na ne ides. I ja sam totalno zakasala sa druzenjima, nema ih.Valjda ce biti lepse vreme za slobodnije druzenje uskoro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 22:02:46   
vonavoj
Gde ste mamike?

Maraj,kako su deca?Napokon smo legli pre pola 11..haos kako kasno deca zaspu,a rano ustajemo🙄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 22:20:39   
flamingos
Von,evo i mi se pakujemo u krevet,pre podne u školu.Kako ste vi,kako baka?Maraj,kako ste,ostale mame?Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 6:30:28   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,nadam se da ste dobro.Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje sa školu.Mm da ode do sela.Konačno ne pada kiśa.Puno pozdrava svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 7:43:12   
Maraj
Dobro jutro mame.
Evo me user posted image srcem kafu
L sam poslala u vrtic. On je ok. S je sa mnom kuci. I sinoc je imala T.
Nema mama ovih dana tj slabo ih ima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:03:44   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, nadam se da će proći ta dosadna temperatura danas.
Ja došla kolima na posao, kad je trebalo da platim parking, vidim da mi nema telefona. Pa nazad kući po telefon, pa onda peške jer mi je ionako jednostavnije pešice kad sam M već ostavila u vrtiću. Onda uđem u radnju bez maske, što mi se nikad nije desilo, i sve vreme sam išla tako bez maske, prodavačicama verovatno bilo bez veze da mi kažu jer se viđamo svakog jutra. I na kraju kad sam ulazila na posao ukucam pogrešnu šifru za alarm. Danas je moj dan user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:22:16   
jess021
Jutro mame!


Maraj, da, niko ne pise, cak ni one mame koje znam da ne igraju nagradne igre. 
Milena, nek se završi na tome. 
U Ns sunce, bas me iznenadilo. Juce su nam bile drugarice, pekle smo kolace, posle isle na bazen, pa kod kumova. Ne sprečava nas ni kisa

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:26:51   
Milena18
Sad vidim da sam pisala u pogrešnoj temi. Moderatori, obrišite molim vas, ovaj moj gornji post.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:38:24   
flamingos
Jes,i ovde greje sunce,hladnjikavo,ali je prijatno.Samo kad kiša ne pada.❤Bravo za društvo.Milena.❤Maraj,ljubinm vas da budete dobro.❤Evo da ispijem drugu kafu,pa da usisavam.Pasulj se kuva i tako,klasika.Da,nema nam naših drugaRRki.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:41:44   
dddaca
Dobro jutro i ovde!
Milena, kakav pocetak dana. Nek se na tome zavrsi.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 8:57:33   
Tiziana
Dobro jutro. Sija sunce, sve je lakse kad nije tmurno, iako je bas bas hladno.

Ulica ozelenela, diiivno je. Ja stavila rucak da se pece i sad cu da otvorim kompjuter i prionem, ali kupujem jos malo minute, da na miru popijem kafu. 
Radujem se sto starija deca sl. ned krecu u skolu. Cekaju ga tri kontrolna, sl.ned,morace da se uci tokom vikenda, ali ce makar mrdnuti od kompa. 
Prrevise je nekih tema otvoreno gde se pise tek da se nesto napise pa to malo smara. Mozda zato niko ne pise.. A mozda i ne stizu.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 10:34:24   
Ana RR
Milena, krenulo te user posted image

Dobro jutro, ja sam se jutros uspavala za posao user posted image nešto sam već par dana kilava, juče mi je pritisak bio nizak i jedva sam funkcionisala. Meni ne treba korona, ubiće me vreme.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 11:19:44   
Maraj
Milena krenuli "trudnicki simptomi" user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 11:58:47   
Ivanka 75
Dobar dan, nema me nigde kako je mama otisla. Sad cu da kukam sto je nema user posted image
Prvi put bila kod mene duze i ja se naviknem na pomoc. Sad ne znam kud udaram.
Ali! Navici cu se opet user posted image Nema druge!
Milena, znaci mozak resio da odmori malo,ako ako prolece je user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 12:44:07   
vonavoj
Ivanka,navicices se brzo,nema druge.

Milena,kako ide nastavak dana..hahaha.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 13:22:25   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: vonavoj
Ivanka,navicices se brzo,nema druge.

Milena,kako ide nastavak dana..hahaha.

Kad oset_is lepotu pomoci u kuci 5 meseci 😊A onda ti pomoc ode 😊Organizacija bato 😁



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 13:27:41   
pari
Ivanka 🤗

Milena, dobro ti ide, samo polako...Ja juče zaboravila kolica i trotinet kod dr kad sam bila sa T da primi neke revakcine ...nosila je u rukama i izašla, nisam ni primetila kolica 🤪Kasnije idemo kod zubara...Ja juče kupila sebi lanene pantalone i majicu,baš sam zadovoljna.Juče je bilo 20 stepeni tako da smo bili dosta napolju, danas i sutra najavljuju kišu...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 04/20
15.4.2021 14:29:43   
Milena18

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Milena,kako ide nastavak dana..hahaha.



Za sada nije strašno, ali biću oprezna u prognozama user posted image

Danas sam baš smlaćena. Tako bih odspavala kad odem kući, a znam da nema ništa od toga. Još znam da ću večeras umesto da spavam nastaviti da gledam film koji sam počela sinoć. Ovo je trebalo da mi bude poslednja radna nedelje, ali moraću da radim još dve jer nema ni traga od zamene.
Pari, znači nisam jedina zaboravna user posted image Kako si ti, jesi li se sada već skroz navikla na promenu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here