|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 14:17:49   
vonavoj
Milena,i ti smes taj sirup..ja sam samo njega smela kad sam bila trudna...devojcice mi donosile iz vrtica,secam se da sam dva puta bas zaribala,a u trudnoci ne smes sirupe 

Ja sam zavrsila nabavku,rucak,za danas,sutra..rycali i krenuli na Cardak,bas je lep dan.Uzivajte!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 15:42:54   
Milena18
Von, lepo se provedite! Pitala sam tamo u temi, ali verovatno nisi videla - da li u sirup stavljaš kašiku mlevene žalfije pa posle procediš ili već skuvan čaj od žalfije? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 17:20:19   
mama Jo
Ja sam stavljala tu mlevenu zalfiju sto kazes, ne caj skuvan.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 17:33:22   
Maraj
Dan mame.
Milena ja sam stavljala kasiku suve zalfije.
Inace moja S dobila alergiju na taj sirup. Verovatno ke odreagovala na zalfiju, pa vise ni ne spremam taj sirup.
Mene je u trudnoci grlo bolelo. Par puta sam se inhalirala sa fizioloskim i pantenolom, i proslo me

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 20:22:44   
Ivanka 75
Dobro vece. Mi se nalutali danas. Do svekrovog sela, pa obisli sve, naset_ali seeeee 😊A na obroncima planina sneg 😊Odusevila sam se! Pa na brzinu rucak smuvah kad smo se vratili pa sedesmo malo napolju. Budite mi dobro i zdravo!, ❤️

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 21:35:51   
flamingos
Super Ivanka.Milena,kako ste?Ostale mame?Brzo prođe vikend.Samo kad je bilo lepo vreme.Nadam se da ste se odmorili.Dunja,kako ste vi?Mislim na sve vas.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2021 21:54:54   
Duškić
I mi ceo dan skitali. Pa imali goste. Prelep dan i toplo i lepo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 5:57:18   
flamingos
Dobro jutro.Odoh da se spremam.Pišem kad sve završim.Prvo dajem analize,pa odoh kod ginekologa.Milena,Daco,jeste li dobro?Ostale mame?Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 7:13:00   
Duškić
Dobro jutro. Kafica.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 7:33:41   
Maraj
Jutro. user posted image
Da "izguramo" ovu radnu nedelju , do cetvrtka user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 8:42:24   
jess021
Jutro mame! Samo da vas pozdravim🙂



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 8:59:03   
nata11

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro. user posted image
Da "izguramo" ovu radnu nedelju , do cetvrtka user posted image


I pola petka do 12 i subotu. user posted image



_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 9:00:39   
dddaca
Dobro jutro
Mi smo bas zaribali. Uporan kasalj, inhalacije, antibiotik. Pola noci nisam spavala. Nisam stigla da citam sta ste pisale. Nadam se da ste svi dobro

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 9:16:57   
vonavoj
Ddaco,sta se desilo? Sta kaze dr?

Milena,kako ste?Kod mene na posly ledeno,ne radi grejanje...brrr.Nato,da li je moguce da morate i u petak da radite? Toliko posla?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 9:19:24   
flamingos
Daco,baš mi je žao.Hajde da što pre budete dobro.Završila sam sve.Dala sam analize,posle 15 h biće gotove,pa da nosim svojoj doktorki da da vidim šta će da kaže.Kod ginekologa isto završih,uradila mi ultra zvuk,pregled,sve je u redu.Uradila mi i papa test,pa kad rezultati budu gotovi da zakažem ultra zvuk dojki..Pijem kafu,jutros nisam smela zbog analize krvi.Nešto se stuštilo,kiša će.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 9:46:04   
Maraj
Nato, toliko posla imate, da radite i petak!? user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 10:25:57   
dddaca

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ddaco,sta se desilo? Sta kaze dr?




Ne znam Von. Vodilii smo je dva puta kod dr vec. Temperatura vec nekoliko dana i kasalj koji ne prestaje. Nos joj je pun i od te sekrecije dobija napade kaslja. Cini mi se da joj je bolje nakon inhalacija. Ipak ne moze odmah sve da se smiri

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 10:29:27   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro. user posted image
Da "izguramo" ovu radnu nedelju , do cetvrtka user posted image


I pola petka do 12 i subotu. user posted image




A neko nema slobodno uopšte user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 13:52:20   
bebilule
Šta je ovo sve zatrpano na rr, valjda nagradna?!
Ja na poslu, standardno.
Na ketu sam već 7. dan - da se pohvalim. i Super se osjećam.

Daco, brzo da ozdravi!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 14:12:43   
nata11
Praznik, nepraznik proizvodnja radi 24h, masine se ne smeju gasiti pa samim tim mora i neko iz administracije raditri. Valjda cemo se podeliti u dve grupe, videcu vec.

_____________________________





(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 21:53:30   
vonavoj
Da se upisemo u klub bolesnih...M dobio 37.1..ispovracao slajm,hladno mu...u jaslicama njih 10oro bolesnih... nije bio bolestan od oktobra,kad je 2 dana imao temp.tako da je ovo super,a ide u vrtic stalno..

Ovo ludo vreme..danas hladno,juce toplo..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 22:42:06   
dddaca
Von brzo ozdravite! I moja je juce povracala slajm nekoliko puta. Od poppodneva nam je malo bolje, mislim da su inhalacije pocele da deluju. Za dva sata jos jedna, pa da idem da spavam. Bas sam iscrpljena, a i meni neki cudan osecaj u grlu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2021 23:02:48   
flamingos
Von,baš mi je žao.Hajd da budete dobro.Ma da,užasno vreme.Evo ovde pada kiša.Milena,Daco,kako ste vi?Duše mile,da su samo zdravi,ostalo ćemo lako.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 7:14:38   
jess021
Jutro mame! Ja poranila u nabavku, da ne cekam bas poslednji cas. A napolju kisa, tmurno....


Ddaco, Von... Kako su deca? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 04/20
27.4.2021 7:21:25   
Maraj
Jutro mame.
Von, daco, nadam se da su deca bolje.
Moji su u poslednjih mesec-dva malo malo prehladjeni. S je nocas opet kasljala. Dam joj aerius i jedino se tako smiri.
Inqce danas imaju slikanje u vrticu, pa smo se jutros modirali , namestali frizure user posted image
Obukla je suknju, sva srecna. Inace joj ne oblacim. Meni su helanke i majica za decu -zakon user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here