|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 13:59:55   
Peace*
Juče smo otpočeli projekat. user posted image

user posted image


Narednih dana ćemo da seckamo karike od kolaža i nadovezujemo ih u lance, pa pahulje od papira, seckaćemo omiljene likove iz crtaća, juče su obojili neke ribice koje smo zalepili na jelku... Pa lagano, svaki dan malo zanimacije.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 14:16:30   
Ivanka 75
Peace user posted image

Nas dve cemo za vikend da ukrasavamo nasu zidnu jelku od prosle godine.
Ovako je izgledala prosle godine

user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 18:45:46   
tanjak
bravo,bravo divna ideja

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 18:49:34   
tanjak

svake godine jedva docekamo pocetak decembra i krecemo sa euforijom
a ove kodine smo dobili jos jednog clana koji ce e petljati oko jelke

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
22.11.2013 18:59:14   
dijana1*
Peace super idejauser posted image
Cime ste lepili?

Bas me zanima koliko bi god mog Vuka takav projekat izdrzaouser posted image kod nas je problem sve sto se lepi on mora da odlepiuser posted image

(odgovor članu tanjak)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
4.12.2016 16:57:54   
Anck Su Nmaun
Kod nas komsiluk zasvetlucao tako da je i nas uhvatla..upravo kitimo jelku user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 11:05:09   
Animsaj9
super ideje

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 11:26:44   
suzi kju
Kod mene je ranije, dok smo ja i muz bili sami,bila euforija itekakva,gde cemo,sta cemo obući. A sada je mnogo lepse i zabavnije. Spremanje paketica za nase srecice i kicenje jelke. Jesu malene jos uvek ali ce gledati u svetlucavu i sarenu jelku i obradovace se igrackama user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 14:56:41   
Maraj
Pa ja uopste nemam utisak da ce Nova. Cak ne znam ni da l da kitimo jelku. L ce je sruditi 100 puta dnevno. Suzi jel ti mozes da je drzis okicenu pored njih dve?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 15:13:57   
suzi kju
Pa mogu, okacicu je na plafon user posted image
Salim se ,nije nam velika jelka pa cu je podići na policu visoko, mocice samo da je gledaju user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 16:32:12   
Mala Elena
To sam sada htela da kazem, kod male dece kicenje uspeva samo ako se jelka digne nebu pod oblake.user posted image Meni su ukrasi u podrumu pa dok mi se muzic skani da donese tad cu i okititi user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 16:39:20   
Maraj
Pa eto ...moja je preko metar 80 visoka.... mozda da uzmem vrh te jelke , posto je iz dva dela pa da samo taj vrh okitim.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
6.12.2016 16:40:11   
Sanjalicaaa
I nasa je mala i ide na policu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
23.12.2016 20:36:03   
Anck Su Nmaun
Jedva da je osetim, jer ne izlazim iz kuce user posted image Da nam kuca nije okicena...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
23.12.2016 21:59:00   
Sanjalicaaa
Isto. Grad skoro i da nisam videla kako je okicen.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
23.12.2016 22:11:41   
Anck Su Nmaun
Ja planirala sa decom da odem al kasno za V, nikako da iskombinujem da nemamo obaveze a da je on budan. Pa je mm vodio devojcice do grada, bilo im je lepo al kazu mama nedostajala user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 6:51:13   
branki*
nije bas da je nema,ima je,doduse nije kao ranije,kad sam bila devojka,ja krenem mesec dana unapred da razmisljam sta cu obuci,kako cu kosu,ma sve,sve..sad se radujem,ne zelim da mi se izgubi ta praznicna radost,nije bas euforija,ali radost jeste,smisljam sta da kupim deci,koji pokln bi ih obradovao,stalno spominjem kako ce deda mraz da donese poklone,uvece palim lampice na jelki,pustam novogodisnje pesmice,planiram sta cu da spremim od hrane,kako cu da ocistim detaljno stan,da kupimo balone da duvamo,ipak je to radost.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 12:23:13   
Maraj
Ja kak sam na porodiljskom , pojima nemam sta se desava. Nikakva euforija kod mene.... al danas uzeh dve grilande pa sam malo okitila kucu. Jelku i dalje mislim da necemo kititi zbog L , da je ne prevrne na sebe

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 16:38:55   
emicaa
definitivno mi fali snijeg da osjetim euforiju,ovako nije to to.Iako je sve okiceno i divno opet snijeg fali

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 16:50:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

kako cu da ocistim detaljno stan,


Pošto to inače uopšte ne radiš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 17:07:51   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: branki RR

kako cu da ocistim detaljno stan,


Pošto to inače uopšte ne radiš user posted image

user posted image



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 17:26:44   
branki*
hhahauser posted image e,ako ste mi rekleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 19:41:45   
Mala Elena
user posted image vrednice.
Mi cemo naduvati puno balona, imamo jelkicu, lampice, bice svece, girlanda i vatromet koji cemo gledati sa terase user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 20:16:30   
mali_mis
Ma kakva euforija, moram da dezuram oko jelke user posted image
Sledece godine cu je zakucati na plafon, valjda mu ne podje za rukom odande da je srusi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Novogodisnja euforija!!!!
24.12.2016 20:30:18   
milicicak
Mi jelku cuvamo od macke user posted image mini buba nikad nije pokusala da je obori.
Iskreno, jedva cekam da se ova godina zavrsi. A euforija ce da pocne kad zamirisu cimet kolacici i gingerbread user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

CIPELICE ZA PRVE KORAKE
Daša

ZA KOJE CIPELICE SMATRATE DA SU NAJBOLJE ZA BEBINE PRVE KORAKE?

Ciciban (65%)

Polino (20%)

Pavle (11%)

Bamby (4%)


Ukupan broj glasova: 123

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here