|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
22.2.2023 8:36:23   
nata11
Jucew kupili picu.
Danas cemo naruciti pljeske.
Za sutra cu kuvani grasak sa pecenicom.

Ove nedelje bas nista nisam kuvala sve neka guzva ali zato sam za Mart napravila mesecni meni i krajem meseca idem u nabavku za ceo mesec. Meso, povrce koje moze stajati, domaci sir. Vise energije oduzme odlazak u prodavnicu nego priprema.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
22.2.2023 10:16:04   
Ana RR
Pileća čorba sa povrćem, umućena - što bi rekao moj Marko. Njemu pre škole makarone sa sirom, po želji. Za nas salata sa dimljenom tunom (mix salata, crveni luk, leblebije, začini).



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
22.2.2023 10:46:09   
Sanjica26 RR
Za dorucak su bili sendvic. Za rucak evo spremam piletinu sa makaronama i brokolijem. Ide jos svasta. Moje stalno traže tu kombinacija. Mm kiseo kupus, a nama posto nam smeta mix salate.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
22.2.2023 16:40:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pileća čorba sa povrćem, umućena - što bi rekao moj Marko. Njemu pre škole makarone sa sirom, po želji. Za nas salata sa dimljenom tunom (mix salata, crveni luk, leblebije, začini).




Mm nije kupio leblebije pa sam pravila krutone od nekog raženog hleba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.2.2023 7:40:49   
dddaca
Juce kuvala pilecu corbicu sa povrcem i za veceru pekla kroasane. Za danas nemam ideju jos uvek

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.2.2023 8:40:07   
Sanjica26 RR
Opet sam spremala prženice iz rerne. Ja nisam kod kuce, tako da deca imaju rucak od juce.Supicu sam spremila za sutra. I videcu sta cu uz to. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.2.2023 15:29:34   
Ana RR
Juneće šnicle iz rerne, za mene samo salata kao prilog, za muške pire krompir.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
24.2.2023 13:20:25   
Sanjica26 RR
Krem čorba i špagete karbonara za rucak. I dodatak salata. Za užinu sam spremila lenju pitu sa visnjama. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
24.2.2023 15:04:29   
Ana RR
Mi imamo od juče samo ću skuvati palentu uz meso.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
25.2.2023 19:36:54   
dddaca
Pljeskavice, spanac, pire krompir, supa bila iz kesice. Nisam imala kad jos i nju da kuva. Za veceru pecem neke stapice sa sirom i susamom

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
2.3.2023 18:06:33   
Kata90
Peceni ćevapi,rostilj kobasica i pomfrit

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.3.2023 8:46:54   
dddaca
Juce cureca supa, makarone sa piletinom i slaninom, za veceru mafini. Danas mislim da cu da zabusavam sa kuvanjem

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.3.2023 10:08:56   
Ana RR
Juče klasičan ručak, pileća supa, pečeno pile i krompir, zelena salata.

Danas od ostataka mesa pravim obrok salatu, imamo i supice još.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
3.3.2023 11:47:32   
Sanjica26 RR
Деци мусака и супица. Мм има пасуљ. Ја кад дођем са посла идем директно у  кревет. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.3.2023 12:10:43   
nata11
Juce bile snicle iz krcka, danas ce file ribe a za veceru kacamak.

Sta kuvate za vikend kada hocete da se pocastite? Dajte neku ideju. Ceo vikend sam kuci pa da spemim nesto mljac user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.3.2023 13:19:21   
Sanjica26 RR
Za rucak nama posna krem čorba i djuvec. Za decu bolonjeze. Ako me ne bude mrzelo pravicu nam posne palacinke. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
12.3.2023 8:27:40   
Kata90
Danas kuvani kupus sa mesom

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
12.3.2023 19:34:37   
Sanjica26 RR
Spremila sam za sutra pilav sa pečurkama i krem čorbu. Za decu ce mm da doda piletinu. Za dorucak sam spremila posne mafine.
Dabas smo za rucak imali pastu sa povrcem. Pravila sam i palacinke da se zasladimo mm i ja posto su posne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
12.3.2023 20:26:24   
Tiziana
Caos zenske. Ja sam tradicionalno ceo dan provela u kuhinji. Ne volim nedelju zbog togs.Jutros isli do pijace, tamo sreli kumu i kuma pa sa njima popili pice.
Ja sam za danas ispekla krompire, jer sam imala curece pohovane snicle od juce i napravila testenine sa belim lukom, persunom i cili papricicom. Ostalo je i za sutra, deca ih obozavaju.

Napravila sam podvarak i na sporo ispekla svinjsko od buta za uz podvarak, bukvalno se raspada koliko je mekano. Napravila sam i gulas, krckala ga dobrih 5h i uz to pire krompir.

Sinoc sam napravila krambl od jabuka i malina.Od mene dosta. Do cetvrtka sigurno imamo rucak,mozda i do petka, a onda cemo nesto brzinski. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.3.2023 11:28:51   
Kata90
Svinjski gulaš i testo sa pavlakom

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
19.3.2023 16:05:33   
Bambino1
Za dorucak przenice i domaci humus (ispao je odlican😄), a za rucak kiseli kupus sa suvim rebarcima.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
20.3.2023 9:16:35   
dddaca
Juce za rucak bolonjez, bice i za danas, a za veceru kroasani. Danas odmaram od kuhinje. Mozda umesim testo za sourdough, videcu

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.3.2023 10:06:22   
Ivanka 75
Bataci sa krompirima. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
23.3.2023 11:01:33   
Ana RR
Juče sam spremala rižoto sa povrćem, mislila sam da će ostati i za danas ali pojelo se. Sinoć pekla puter lepinjice za mm i M, za sebe lepinjice od raženog i speltinog brašna.

Danas za ručak orzo pasta sa lososom, miksom salata, krastavcem, paradajzom i crvenim lukom. Za M filet lososa sa krompirićima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
24.3.2023 17:48:24   
Ana RR
Za doručak palenta sa kiselim mlekom. Ručak čorba sa piletinom, povrćem i prosom. Večera američke ovsene palačinke punjene bananom, borovnicama i maple sirupom.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.3.2023 18:10:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here