|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/21
31.8.2021 10:34:32   
IvanaSK RR


Drage mame stigao nam je SEPTEMBAR!

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/21
31.8.2021 11:06:06   
flamingos
Da se upišem.Stigao septembar.Brzo prođe leto.Pozdrav iz grada i pretoplog stana.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/21
31.8.2021 12:15:32   
dddaca
Gde ste mame? Evo i mene. Ukljucila masinu, a ne znam da li ce kisa neka da padne. Oblacno je i hladno

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/21
31.8.2021 12:54:12   
Bambino1
Dobar dan i od nas. Kod nas jutros bila neka kisica a sada ugrejalo sunce pa ukljucih masinu. Kako ste vi? 🙂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/21
31.8.2021 23:53:34   
smoli
Danas je stvarno bio cudan dan, promenila se 3 godisnja doba. Bice bolje 🙂


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 6:15:00   
flamingos
Dobro jutro.Srećan polazak u školu,draga dečice.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Večeras u 18 h imamo roditeljski sastanak.Nadam se da ste dobro.Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 6:48:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nek nam je srecna i ova skolska godina 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 8:06:39   
Bambino1
Dobro jutro. I od mene srecan pocetak skolske godine svin skolarcima. 🙂


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 9:00:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srecan svima polazak u školu.

Idem po mlađe dete. Starije ide sa drugaricom i sa njom se vraca. Obe su bile jutros srecne. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 9:01:06   
vonavoj
Jutro!

Neka nam je svima sa srecom😁Ko izdrzi pricace..😂do 8,dok ih odvezem,rasporedim...baterija mi je na 40%..Plus svi roditelji polude,dovoze decu do vrata, vec su se cuknule dve mame..veselo..

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 9:40:24   
Ana RR
Sva sam šlogirana user posted image juče sam se uspavala za posao (probudila se u 9 i 20 user posted image user posted image ) a jutros ustala u 7... srušiću se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 9:45:30   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro!

Neka nam je svima sa srecom😁Ko izdrzi pricace..😂do 8,dok ih odvezem,rasporedim...baterija mi je na 40%..Plus svi roditelji polude,dovoze decu do vrata, vec su se cuknule dve mame..veselo..



Trebace nam ove godine celicni živci. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 9:47:46   
Sanjica26 RR
Anci i meni duša spava. A vreme je stvarno za spavanje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 11:03:28   
Milena18
Dobar dan.
Srećan polazak u školu dečici, a i mamama!
I mm ode u školu, kod njih haos, nemaju ni raspored časova, baš se nervira. Ali dobro što je otišao jer nam je par minuta nakon što je izašao poštar doneo poklon za njegov rođendan koji je u subotu. Još M da mu napravi čestitku i zajedno čiz kejk i sve je spremno user posted image
Kod nas je baš lepo vreme, čim završim ručak idemo malo u dvorište.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 11:45:37   
Ivanka 75
Dobar daaaan 😊

Ja cekam moje cudance da dodje, verovatno imaju sve casove danas. Torta iznenadjenja gotova 👍Srecan pocetak svima! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 14:05:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobar daaaan 😊

Ja cekam moje cudance da dodje, verovatno imaju sve casove danas. Torta iznenadjenja gotova 👍Srecan pocetak svima! 
Ivanka,daj malo torte.Mi smo imali samo dva časa.Dobili su rsspored časova.Sad se spremamo da idemo na ručak,da proslavimo polazak u peti razred.Večeras u 18 h idem na roditeljski.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 14:36:41   
nata11
Dan mame i mi dali vrticu opet sansu, videcemo koliko ce izgurati. Bas je dan lep, prepun slatkih slicica na mrezama. user posted image

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 14:44:11   
Ivanka 75
Evo tortice 🎂

Nato, da savladate sve prepreke sto pre! 😊 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 16:43:20   
dddaca
Zdravo mame! Samo da mahnem, pa da trcim da kupujem sveske i ostalo sa spiska sto nam je uciteljica dala.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/21
1.9.2021 22:41:17   
flamingos
Nato,srećno u vrtiću.Ivanka,hvala na torti,divna je.❤Daco,jeste li obavili kupovinu?Evo ja sve završih,odoh pod tuš i legam.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 6:17:17   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.I dete se probudilo.Ona u školu,ja u kupovinu,pa da nastavim sa sređivanjem stana,spremam ručak itd.Nadam se da ste dobro.Pari,mislim da si pisala da danas odlazite.Srećan put,ljubim vas puno.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 6:59:15   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Pari, srecan put!
Ja odoh na posao 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 7:12:47   
dddaca
Dobro jutro! Jutros smo bas poranile. Nisam navikla da ovako rano ustajemo. Ni ja ni dete. Ne znam kako ce izdrzati celi dan u skoli.
Pari srecan put! Ostalim mamama srecan pocetak skolske godine!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 8:24:33   
Queen Lady
Dobro jutro mame. Srecan polazak u skolu svima. Nama danas drugi dan, S je zadovoljan... Uciteljica je bas fina, deca su zadovoljna...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/21
2.9.2021 9:57:19   
ivaMark
Zdravo mamike, zelim nam svima uspesnu skolsku godinu i da nema vise skole od kuce.





_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here