|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 9:12:20   
Mirko Svirko
Dobar dan,kako ste danas zene? 

Milena,javi kajo je prosla kontrola..Ivanka, ja ne mogu da verujem.Flam, kako ste vi?
Ja moram na razgovor sa uciteljicom.Tj idemo ja i mm. Posto je juce bio neki nestasluk u skoli gde je glavna uloga moj sin 😥😣...
Nacicu odgovarajucu temu pa cu pisati o tome..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 10:22:10   
flamingos
Dobro jutro.Milena,javi kad završiš kod ginekologa.Daco,hvala na pitanju.I mm i ja smo odlično.Tiziana,hvala na preporuci.Nebitno je koliko koštaju,samo kad su  dobre.Zapisaću,pa da ih kupim.Ivana,jesi li dobro?Daco,Ivanka,kako su vaša deca?Malaraja,javi i ti kakva je situacija.Ostale mama?Mislim na sve vas.Mirko,srećno na razgovoru,pa javi šta se desilo.Javljam se popodne kad završimo kod doktorke.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 10:31:49   
Milena18
Mirko, nadam se da ćete rešiti to u školi, šta god da je u pitanju. 
Flam, drago mi je da ste svi dobro. 
Vratih se sa kontrole, sve je ok. Uzeo mi je i briseve zbog one bakterije koju sam imala u trudnoći, rezultati u ponedeljak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 12:57:16   
IvanaSK RR
Mirko, opusti se 😀 moraju deca da naprave nekad neki nestasluk. Nase je samo da pricamo, pricamo, pricamo...
Ddaco, osam godine skole je dovelo do toga da izgubim zivce skroz 😅. Svakakvih nepravdi i gluposti je bilo. Neke sam isterala do kraja, a na neke zazmurela i pricali, pričali... sa sinom. Ima jos par meseci osnovne, pa da odmorim od nje godinu dana dok maca ne krene 😅
Mislim da sam za nijansu bolje danas, jedino mens nikako da krene, katastrofa 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 13:18:56   
Malaraja
Ma Mirko sve je to sastavni dio odrastanja, i sami smo ko zna koliko puta plakali jer roditelji dolaze u skolu 🤣 mozda bi nekako prije napada trebali se smirit i sjetit sebe. Rijetko kojeg roditelja zaobidje problem u skoli, prvo pijanstvo, puberter sam od sebe ali samo treba biti strpljiv i razgovorom rijesit stvari. Ja sam isla u srednju moj brat u osnovnu bio je mozda 5 razred ja 1 srednje i ja nisam isla u skolu nekih 15 dana, uzimala sam opravdanja on je to vidio od mene i svako jutro bi ustao, spremio se za skolu a ustvari otisao kod druga sprat iznad nas ali nije uzimao opravdanje! Naravno nakon nekog vremena uciteljica je nazvala mamu, rekla joj koliko ga nema u skoli, cak je i socijalna dolazila 😆 sad je to smijesno al vjerujem da mojoj mami u tom momentu sekunde jedne nije bilo. Vise mu se to nikad nije desilo, ako mu se ne ide u skolu zamoli mamu da ostane kuci. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 15:29:18   
Ivanka 75
Mirko, iz iskustva znam da je dolazak roditelja u skolu resenje problema 50%. Ne brini, jeste neprijatno ali se pregura.


Mi bili kod dr rano u 7h. Da zavrsi terapiju ab i pronisonom. Pronison 2 dana po pola i 2 dana po 1/4. I nadam se da smo time resili sve. Jos joj je grlo crveno pa rekla da forsiramo tecnosti sto vise. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 15:33:02   
flamingos
Evo nas.Završismo kod doktorke.Sve je super-pluća čista,grlo nije crveno.Joś samo malo ima cerumena u ušima da nastavim da joj stavljam u uši.Od terapije da nastavi sa vitaminima i to je to.U ponedeljak u pola osam da idemo da da krv.Napisaće joj opravdanje za školu i fizičko neće smeti da radi.Dala mi je potvrdu o testu da da razrednom..Evo sad da jede i da piše domaći.Jedva čeka da krene u školu.Još sledeća nedelja kući i od 20-og u školu.


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 15:58:01   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ne stižem da se javim. Ali vidim da ste svi uglavnom dobro.

Mirko, bice sve dobro. Uskoro vodim T u muzicku. Posle posla sam odgledala sex and sity. Ima novi serijal.I gledala sam Tizi, Džejmija. E da konacno petak. Jedva cekam raspust. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 21:56:29   
Tiziana
Dobro vece.
Ja sam se bas nazimila. Izasla sam u patikama i trenerci po mladje dete do skole i da je odvedem na francuski, usput nesto pokupovale. Pa hajde i starije da sacekam posle skole da mu uzmem ranac jer je i on isao na francuski posle skole, sve u svemu jedno 1h napolju i evo sad sam se ubila kijajucii. Valjda necu da se prehladim. 
Ko je napisao da je poceo da gleda novi Sex i gead na HBOgo? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 21:59:56   
Sanjica26 RR
Ja sam Tizi.


Ja sam se natovarila. U muzicku, pa dok smo cekali T, Sofi i ja smo otisle da ošmekamo knjige u Laguni. Otisle do Idee, taman T zavrsila. I onda sve tri u Lagunu da kupimo knjige. Bas me bole ledja i od chella i od kesa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 22:20:31   
Tiziana

Vredi li gledati ili to vise nije to? 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja sam Tizi. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 22:25:15   
Sanjica26 RR
Tizi, nisam zadovoljna. Ali mi je trebalo nesto za opustanje. Obicno kad legnem uvece pustim stare epizode Greys anatomy koje se daju na fox life. Gledam 24 kitchen. I vidim ima i ovo u video klubu.

Nisam odgledala drugu epizodu. Sutra ako stignem. Ali smorio me je kraj. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 23:08:10   
Tiziana
Ja sam šocela da gledam i morala da prekinem na pola epizode, ali nesto mi nije drzalo paznju.. Reko mozda kasnije postane zanimljivije.
I ja gledam stare epizode Greya, definitivno su mu bolje od novih. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 12/21
10.12.2021 23:38:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ko je napisao da je poceo da gleda novi Sex i gead na HBOgo? 


Odgledala obe epizode. Smor. Ne vidim poentu nastavka kada je ovako započelo.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 7:35:46   
Mirko Svirko
Dobro jutro,zenice.

Razgovor je prosao dobro. Isli smo na dogovor kako dalje.. posto nema tu sad nekih vecih problema ali da se ne bi stvorili da sd to na vreme presece.Ako jedan nesto kaze drugi dobaci i obrnuto. Ali je zamorno i drugoj deci i nama.Malaraja,  ja ne mogu da verujem. Ko zna kako je bilo tvojoj mami kad je videla socijalnu radnicu.Ivanka,  hvala za onih 50% ipak je to pola problema i velika uteha.Hvala vam na podrsci.Sanjice,  ja nisam ni znala da su animali nove epizode. Ja gledam Uvod u anatomiju stare epizode.

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 8:20:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mirko ima novih epizoda sex and sity. A uvod su da kažem novije, ali ja sam ih gledala. Sad ce sigurno i deo koji nisam gledala.
Mirko, bitno da ste resili. I dobro je sto odmah zovu i ako nije nista strasno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 8:58:59   
Malaraja
Bilo joj je grozno, sjecam se da je plakala. Al bratova osnovna je bila uzasno stroga, naravno socijalna radnica iz skole je dosla da prepadne mog brata sto je i uspjela. Ali to mu je ja mislim bio prvi ispad i posljednji. On je sam po sebi u svijetu sporta, i mirnica je a danas mu je vec 21 godina. 

Nego zenice koje su govorile da su im djeca vjezbaci, jesul mogli barem nositi bodi tokom vjezbi, nekako me strah da ne fasuje upalu pluca sat vremena onako u pelenici. Nadam se da ste vi ostali dobro....Sanjice vrijeme je uzasno tako da ti ne preostaje nista drugo osim neke dobre knjige, i serije 🥰 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 9:50:30   
flamingos
Dobro jutro.Mirko,bitno da je sve prošlo kako treba.Pijem kafu,pa da zamesim za neku pogaču,spremam ručak itd.Tmurno je vreme.Dete spava,pa da doručkuje i završava svoje obaveze-učenje.Daco,Ivanka,kako ste?Ostale mame?Mi smo svu dobro,Bogu hvala.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 10:05:18   
Malaraja
Flamingos posalji malo te pogace :( nikad nisam znala kako treba hljeb, pogacu domacu napravit tako da sam odustala. Umjesto jela moze sluziti kao hladno oruzije. Ja i muz sad odosmo do Akse, kupit neke stvari za malenog dok ga nana cuva, onda odosmo na pregled. Moja mama ce ici sa nama na pregled i zamolila sam je da ona razgovara sa doktorom razumije se u te stvari, zna u momentu sta i kako pitat ja kad dodjem uvijek se sjetim kad izadjemo sta sam trebala pitat. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 10:23:29   
Mirko Svirko
Do sada je ta rasprava bila jedan iz prve a jedan iz poslednje klupe.. ali sada su krenuli da se jedan drugome priblizavaju pa da bi se eventualno sprecilo nasilje i da uopste ne bi ni doslo do toga...

Sanjice,  ako mislis na epizode o kovidu,to sam ave odgledala koliko je bilo mozda neke novije nisam.. jedva cekam da gledam 😊...
Malaraja,  jao mogu da zamislim, tek sada shvatam kako se i moja mama osecala u nekim situacijama..
Kod nas se sneg otopio, sprema se kisa izglera, tmurno je.

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 10:58:43   
Marinkela
Kisa pada. Vreme da se smoris i ne izlazis. Gledamo sarenicu.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 13:58:44   
flamingos
Konačno izađoh iz kuhinje.Da,i ovde je užasno vreme.Sedoh malo,pa da idem još koje šta da završavam.Dete uči,pa da je propitam.Domaći sav napisala,tako da ova dva dana korustimo za učenje.Da izguramo tako još jednu nedelju,pa od 20-og u školu.Ona jedva čeka sa krene u školu.


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 17:55:32   
Ivanka 75
Dobar daaaan  ajte na princes krofne i fritule 😊

Ickafu cu da, skuvam 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 18:05:54   
flamingos
Može Ivanka.Daj ovamo sve.Od mene kolač sa malinama.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 12/21
11.12.2021 18:33:26   
Sanjica26 RR
Moze sve Ivanka, ali virtuelno.

Ja pravim pauzu od ucenja. Malo sam cistila kucu. Stavila da se kuvaju makarone i prionula da malo kucnem u e-dnevnik.
Jedva cekam malo snega.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here