|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
10.1.2022 12:47:34   
IvanaSK RR
Juhu, sta se radi? Fino je krenuo da pada sneg. Volim ga, all kad ne moram na posao 😁 tad volim i kisu 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 01/22
10.1.2022 13:03:54   
Queen Lady
Srecni praznici i od mene. Jos samo da prodje ovaj dugacak mesec, ostalo cemo lako. user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 01/22
10.1.2022 13:14:00   
dddaca
Haha Ivana, idealno bi bilo da se ne mora na posao, a plata svakog meseca u isto vreme da legne na racun user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 01/22
10.1.2022 19:01:08   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Haha Ivana, idealno bi bilo da se ne mora na posao, a plata svakog meseca u isto vreme da legne na racun user posted image


Mozee, slažem se potpuno 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 01/22
10.1.2022 22:35:16   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Juhu, sta se radi? Fino je krenuo da pada sneg. Volim ga, all kad ne moram na posao 😁 tad volim i kisu 🤣


I ja volim sneg,ali kad sam na planini,bez obaveza da idem na posao..danas sam 4 puta cistila auto,potpuni zavejan..i evo procurio mi nos.. ja ga zovem belo g***.Opsti haos na putu,na parkingu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 8:23:54   
dddaca
Dobro jutro! Bas je zabelelo. Slazem se Von. I ja volim sneg na planini. Ovde je toliko padalo, juce ujutro mm ocistio moj auto. Oko 1 sam isla do prodavnice, a on pun snega. Srecom pa mi nije trebao. Onda uvece ga cistio opet. Sad ne znam kakav je, sigurno je opet zavejan. Meni je najgore kad treba da ga isteram iz zavejanog parkinga, da pregazim sav onaj sneg. I stakla koja magle.To me izludjuje po ovoj hladnoci

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 9:01:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod nas jos pada. Čekam da se deca probude i u napolje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 9:17:49   
flamingos
Dobro jutro.Daco,i ovde pada sneg.Dete spva.Zamesih za štrudlu,pa da spremim ručak i da odemo do biblioteke i još koje šta da pazarim.Mirko,Bambino,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 10:18:23   
dddaca
I mi cemo verovatno napolje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 12:46:54   
flamingos
Hladnjikavo,ali da deca budu malo na snegu.Uživajte.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 01/22
11.1.2022 23:08:37   
vonavoj
Slabo se pise... Da zanemarim ciscenje auta od snega,sinoc i veceras smo skoro 2h bili na snegu,cim mm dodje sa posla,oko 18h,on ih vuce u vozic na sankama..prija ,kao da smo na planini...kao da su na zimovanju🙃


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 0:07:04   
Mirko Svirko
I kod nas punoooo snega, ali nekako bzvz vodnjikavo... ne moze ni grudva da se napravi.

Ni sanke ne idu nesto. Mozda jis koji dan...Von,  mi imamo garazu ali pola komsiluka  cisti auto i svima se nocas zaledilo. A nama juce za dva sata stakla zaledjena. Toliko je stajao na parkingu. A onda smo ga cistili da ne ubacimo mokar u garazu i da nam se napuni garaza vode.Haos.... ali deca vole sneg i lepo je kad se sve oko tebe beli...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 8:43:14   
dddaca
Dobro jutro! I mi juce bile na sankanju. Uzivala je, valjala se po snegu, sva je mokra bila. A obrazi se zarumeneli user posted image
Nama auto stoji ma parkingu, nemamo garazu. I onda naravno ciscenje. Ali najgore mi je to sto sam ga pomerila kad smo isle na sankanje i kad sam se vratila, neko mi je zauzeo mesto. Nervira me to. Jos kako je sneg, pa je razmak izmedju auta veci i dva auta zauzmu tri parking mesta. A i tamo gde je slobodno ne mozes da ga uparkiras jer nije ociscen sneg. Treba da prejasem pola metra snega da bih ga uparkirala. I tako, morala sam da parkiram na parkingu pored ulice.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 9:01:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi nismo sinoc izlazili na sneg, spremili skafander za vrtic jer ce danas tamo da ih izvode. A hladno jeeee, mnogoo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 10:06:13   
flamingos
Dobro jutro.Super,neka deca uživaju na snegu.Moje dete soava.Zamesih za piroške,pa redom-da sredim stan,imam i da peglem itd.Večeras ću neki čokoladni kolač da napeavim za sutra.Nato,Bambino,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 10:10:55   
IvanaSK RR
Meni se nista ne jede. Evo i torta nam se razvlači od Bozica, a pola sam poslala svekijevcima. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 11:18:43   
dddaca
Flam, kad vi stignete sve to da pojedete? Svaki dan mesis po nesto. Meni su svi recepti za po nekoliko dana user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 11:28:51   
Bambino1
Zdravo mame, evo i nas. Dobro smo, hvala na pitanju. Jooj nama jutros auto zaledio tj brave, otvorim vrata a ne mogu da zatvorim, pa smo mm i ja odledjavali, cistili jedno 20 min. Ja moje dete nisam ni stigla da izvedem na sneg, radim neku medju smenu, dok stignemo kuci bude hladno i padne mrak. 🙂 Kako ste vi? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 11:35:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke. Kod nas mm cisti, a ostali u zgradi zevaju. Niko prstom da mrdne. Tako leti, tako zimi. Juce sam dreknula, jer zaista nema smisla da samo on čisti. Mm inace sto se tice tog zaledjivanja, pre nego bude hladno, isprska brave. Normalno se auto otvara. Celo jutro ležim. Samo sam deci dala dorucak. Sad cu da spremam rucak. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 12:18:48   
Ana RR
Kod nas je opet napadao baš baš puno. Što je najgore, auto nam nije u garaži jer smo menjali cevi i garaža nam je raskopana, tako da nam auto stoji u dvorištu. Mrzim da sednem u leden auto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 13:30:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Flam, kad vi stignete sve to da pojedete? Svaki dan mesis po nesto. Meni su svi recepti za po nekoliko dana user posted image
Joj i nasmeja me.Mora da se jede.Plus ja to sve slikam i tako.Radim i ja neśto-spojim lepo i korisno.Piroške su za danas i to pržim koliko nam treba.Ostalo testo stavim u zamrzivač i iskotlristim neki drugi put.Čokoladni kolač večeras spremam za sutra-znači ne jedemo ga danas🙄.Sutra planiram sređivanje stana,pa da se ne mlatim oko slatkiša,već samo oko ručka,večere.A da,mnogi me pitaju kako se ne ugojim kad stalno nešto spremam.Rekoh da,kad bih jela koliko volim,bila bih kao tenk.Ali-samokontrola.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 19:18:41   
Tiziana
Gde ste zenske, dobro vece!Prolete odmor za nobogodisnje praznike. Ja sam se ubila kuvajuci, meseci, sluzeci i opsluzujuci. 10 dana svaki dan sedmoro na rucku i veceri. Ukljucujuci naravno i nas ukucane😂U ponedeljak se vratili nazad na posao, tako da sada jedemo sta je ostalo i malo se ''cistimo'' od silne klope i pica. Danas sam konacno izvadila antitela, kad stigne rez unece mi automatski u zeleni sertifikst koji je sada crven jer nisam primila 3 dozu. Inace je kod mene na poslu pomor koliko je čjudi bolesno.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 21:49:36   
dddaca
Tizi kako to ide sa zelenim sertifikatom i antitelima? Nisam ni ja primila trecu dpzu. I ne znam da li cu. Uradis antitela i ubace ti u zeleni sertifikat? Koliko je trajanje takvog sertifikata?
Mi bile na sankanju veceras. Smrzla sam se, ali je dete uzivalo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 23:04:38   
vonavoj
Flamingos,bravo za samokontrolu.  Ja imam problem sa tim..taman sam dovela liniju u red i sad samo grickam,gluposti,puno slatkisa iz paketica..i kao prase pred klanje sam.

Tizi,koliko si platila antitela,i gde se rade? 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 01/22
12.1.2022 23:31:27   
Mirko Svirko
I ja samo grickam slatkise iz paketica...

Ziveli paketici 👏
Linija nula.
Flam, bravo!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here