|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 11:59:25   
Milena18
Dobar dan, mame! Kako ste? 
M i ja rešile da danas pravimo tortu od šargarepe, čekamo da V zaspi, pa da idemo po sastojke. Vreme je baš lepo, sunčano, ali najavljuju neku kišu za popodne. Taman da prošetamo malo dok se ne pokvari.   

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 12:24:39   
Sanjica26 RR
Gde ste žene? Sinoc sam legla kasno. Celo jutro sam preležala zbog stomaka. Mm je dosao ranije sa posla, pa nam je svima spremio omlet. ❤️ Skuvao mi je čaj. Sad gledam neku grcku seriju dok ne ugase hbo.
Milena, javi bas kakva je tortica, 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 15:41:21   
dddaca
Dobar dan! Mi opet isle na sankanje, da iskoristimo dok jos ima snega. Sva je bila mokra, ali presrecna. Sad spremam nesto na brzinu da rucamo.
Mirko, mi nista ne pipamo za skolu. Nece dete, a ja je ne forsiram. nek se odmori. To sto sam se ja zanosila da cemo da vezbamo i trazila zbirke i zadatke... Nista od toga user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 15:46:35   
Ivanka 75
Dobar dan, da se javim ovde pa da pisem u korona temi, dosao je red i na nas. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 16:40:28   
Mirko Svirko
Mi set_ali malo. Dddaco, ma ne bi ga ni ja terala ali on kad hoce onda malo iskoristimo da to bude bar smisleno. A i on je ukapirao da ima kao domaci svaki dan po neku recenicu. 

A nekad za 5min zavrsi a nekad pola sata mrljavi,prosto nije uvek raspolozen. Ali ne mora ni da krene u akolu a da pise nogama. Tek je naucio i ovo. Ivankaaa,  pozdravvvv 😙😙😙

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 18:03:15   
Ivanka 75
Mirko,, hvala (znas vec za sta) ❤️🥰


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 18:13:56   
flamingos
Ivanka,mašem ti.Držite se.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 18:32:47   
Milena18
Držite se, Ivanka!
Sanjice, torta je blago rečeno sumnjiva 😂 Videćemo kad se ohladi, ali kalup mi je prevelik, pa su korice ispale tanke, a fil mi nekako redak, a i presladak. 
Moje veliko dete otišlo sa tatom do grada, mali spava, a ja završila spremanje večere i sad pijem limunadu. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 18:39:41   
Ivanka 75
Milena, takve torte je moj deda jeo kasikom za supu 😂


A ja vas zovem na palacinke, bezbedne su 🍀☘️

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 18:51:25   
Ivanka 75
Hvala Flam ❤️

Masemo i mi 🍀

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 19:03:41   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan, mame! Kako ste? 
M i ja rešile da danas pravimo tortu od šargarepe, čekamo da V zaspi, pa da idemo po sastojke. Vreme je baš lepo, sunčano, ali najavljuju neku kišu za popodne. Taman da prošetamo malo dok se ne pokvari.   



Kad god neko spomene tortu od šargarepe ja se set_im onog vica sa zekom koji danima u poslastičarnici pita da li imaju tortu od šargarepe i uvek mu kažu da nemaju. Poslastičaru dosadi i napravi tortu i kad je zeka opet došao i tražio tortu od šargarepe, ovaj mu kaže da imaju. A zeka kaže Jel da da je bljak?
😅😅 
Dobro veče svima 😊 ja odmaram, moji otišli na plivanje. Pojela sladoled i htela da popijem čašu vina ali ne mogu da otvorim flašu 🙄

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 01/22
15.1.2022 19:51:25   
Ivanka 75
Znam taj vic 😂 I zamisljam zeku preko pulta sa bljak izrazom lica 😂


Ja imam beki lep recept vitaminskog kolaca, sa, sargarepom, mogla bi ga praviti nekad, ne pamtim kad sam pravila. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 10:06:57   
Mirko Svirko
Dobar dan svima.Kako ste danas?


Ivanka,  nema na cemu.   ❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 10:15:15   
flamingos
Dobar dan.Mirko,dobro smo,a vi?Lep je vreme.Da završavam u kuhinji,sredim stan itd.Klasika.Ivanka,kako ste?.Ostale mame?Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 10:31:15   
Ivanka 75
Dobri jutro, evo dobro smo. 😊 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 11:14:46   
flamingos
Super Ivanka.Samo kad ste dobro.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 13:45:47   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Milena, kakva je tortica?Mene je pored ciklusa dohvatio i stomacni. Sada vlada da znate. I danas nisam najbolje, ali ipak nije kao juce. Pozdrav za sve. Odoh da se ususkam i možda dremnem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 13:50:46   
Mirko Svirko
Dobar dan....

Kako ste?
Milena,  kakva je ta tortica?Sanjice,  i ja dobila,ali se samo prvih dva dana obicno raspadam od bolova a posle sam ok.
Ja sve sredila i dok je jos suncano da odemo malo da set_amooo. Mnogo je lepo napolju..
A posle nas cekaju igracke,  ja bi bacala polomljeno a nesto poklonila ali M jos nije spreman... bebece smo poklonili ali ovo jos nije spreman.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 17:07:29   
Milena18
Ćao, mame!
I nije neka torta, žene. Toliki posao, dve korice se peku, a na kraju ispala kao patišpanj sa glazurom. 
Mirko, i moja M se teško rastaje od stvari, čuva i polomljene igračke i kutije od igračaka, ma svašta. Evo sad baš sređuje sobu sa tatom, ponešto je i pristala da baci, ali ima tu još mnogo nepotrebnog. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 17:40:04   
Mirko Svirko
Milena,  i moj M cuva kutije,stiropore, cevcice, i one kesice ukrasne. 

Tesko meni. I sad sam krisom bacila kutije od lekove jer je sa tim pravio robote.Ali dosta sam rascistila 🤣

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 18:40:06   
Milena18
Mirko, ja sam skoro u njenom ormaru našla tetrapak od popijenog soka 😂 Znači, ima ih još sličnih... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 19:03:01   
Sanjica26 RR
Haha Mirko nece se ni odreci. Moja T koja puni 11 godina sledece nedelje nista nece da poklanja. Bas je emotivno vezana za svoje igracke. Pre neki dan je plakala, kad sam rekla da imaju previse plišanaca i da poklonimo nekome. I Sofija je slicna. Ali ona je manja. I ja sam do pre neki godina nalazila sve i svasta. 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 19:41:28   
Bambino1
Dobro vece mame. Drago mi je da ste sve dobro. Samo da se javimo, svi smo dobro, jos malo pa da spremam malisu za kupanje pa na spavanje. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 20:06:04   
Mirko Svirko
Jao Milena....

A moj M iseckao jedan veliki deo hamera i milion malih.. to je Perica i njegova deca 🤣🤣🤣Ja bacam po jedno dete svaki dan 🤣

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 22:29:17   
Ivanka 75
Hi hi, sta je to sa tatama koji sa ćerama raspremaju ugračke i ni od cega se ne odvajaju 😊


Bar jednom u nekoliko meseci mm kupi novu kutiju u Jisku i napuni igrackama za odlaganje. 
Inace, veceras sam odusevljena kvizom Ja volim Srbiju. Stefan Milenkovic, Rebraca, Dača, Maja, Kiki.... Krem de la krem ❤️
I ona glumica sto mi se nije dopala u nekoj Mir Jam seriji. 
Kosjerina osvetlava obraz RTS-u. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here