|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
16.1.2022 22:36:41   
flamingos
Ivanka,odgledah i ja kviz.Super je.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 9:39:11   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. I moj muž sređuje sa decom njihovu sobu. Ja cesce, ali i on voli da se zavuce. Posebno kad shvati koliko svega ima u njihovoj sobi.🤣
Ja sam se probudila ranije. Deci cu da pecem palacinke. One jos spavaju. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 9:45:51   
Mirko Svirko
Dobro jutro.

Mi napokon ustali pre 9h. Da covek ne poveruje.
E sada ako ne padnemo oko 12 - 13h bice super. Dok se vratimo malo u normalan ritam.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 10:39:34   
Ana RR
Dobro jutro. Konačno pijem kafu. Nešto sam umorna, sinoć smo zaginuli, bili nam kumovi. Popilo se dosta, sad sam sva na 3 ćoška user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 11:08:16   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i odosmo do grada.Anđeli sutra dolazi drugarica.Ostaće i da prespava kod nje,pa idemo koje šta da pazarimo i do biblioteke da svratimo.Kad se vratim da napravim neki rolat sa piskotama i malinama.Nema namDace.Daco,gde si?A što se tiče sređivanja sobe-to nas dve radimo.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 12:05:26   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro. Konačno pijem kafu. Nešto sam umorna, sinoć smo zaginuli, bili nam kumovi. Popilo se dosta, sad sam sva na 3 ćoška user posted image



Rekoh ti da manje pijes🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 12:19:31   
Ana RR
Hahahaha što je najgore i nisam puno (nisam ja neki kapacitet hahaha) ali me smlatilo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 16:32:51   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja sam do sad bila na poslu. Samlevena sam. A i nešto depresivna 🙄. Treba da se farbam kad dodjem kuci, a nemam pojma da li cu imati snage. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 19:03:51   
Sanjica26 RR
Gde ste žene? Ja ne stajem sa ucenjem.Ivana ni ja nista nisam bolja. Plus mene i mm je sad smlatio stomacni. Ne znam da li da placem ili da se smejem. 🤣Treba da idem kod mojih na slavu, ali opet tamo neka dešavanja. Vise stvarno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 19:38:42   
Ivanka 75
Ana, kako je prosao dan? Jesi li prosetala da prodje? Dobra su ta obaranja, najbolja user posted image
bar znas sta te smlatilo :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 19:51:49   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Ja sam do sad bila na poslu. Samlevena sam. A i nešto depresivna 🙄. Treba da se farbam kad dodjem kuci, a nemam pojma da li cu imati snage. 
Ivana.❤.Jesi li se ofarbala?Ja tek sad sedoh.Da vidim šta ste pisale,da nešto ne propustim.🙄


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 20:50:46   
Ivanka 75
Ej, znate da sam se ofarbala dan pre prvih simptoma i boja se izoblicila sroz user posted image
uzasna je, moram da se prefarbam.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.1.2022 21:01:31 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 20:53:39   
Milena18
Dobro veče!
Uspavljujem bebca, pa da čitam M pred spavanje. Ona ne može bez mene da zaspi. A poslednjih nekoliko dana i baš rano prelazi kod nas u krevet i bije nas u snu 😁
I ja ću večeras da učim, uzela sam neke kurseve preko LinkedIn-a. Volela bih da promenim posao na jesen, pa se spremam polako. 
Ivančice, hajde da se osećaš bolje što pre ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 21:04:08   
Ivanka 75
Oooo dusa mala user posted image
Nije vise bebac user posted image


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.1.2022 21:07:36 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 21:53:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, kako je prosao dan? Jesi li prosetala da prodje? Dobra su ta obaranja, najbolja user posted image
bar znas sta te smlatilo :)



Evo sipala čašu vina user posted image klin se klinom izbija user posted image Nema šetnj za mene danas, ponedeljak je, još uvek bacam pogled na posao jer kolege nemaju pristup svemu pa moram da uskočim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 22:04:33   
Ivanka 75
Nadam se da je dobro i pitko 🍷


Sto smo mi  za Bozic pili lepo belo, neko grcko. Sto mi prijalooo, i razbih casu taj dan. 😁
Najedoh se ko prase sad. I neke medenjake pride.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 01/22
17.1.2022 22:15:34   
Ana RR
Obožavam grčka bela vina, suva.

Sad pijem neko špansko belo, fino je, pitko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 6:39:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro, devojke. Hvala vam sto mislite.Ivanka, meni je kosa uzas posle korone. Boja mi je nikakva, a uzasno je suva. Nikada u životu mi nije bila ovakva. Čak razmišljam da se i prefarbam u tamno. Inače volim plavo. Nemam pojma sta cu raditi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 8:53:14   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,jesi li dobro?Ostale mame?Pijem kafu i odoh da završavam jedno po jedno.Anđelina drugarica stiže u 17 h.Mama je dovozi,a sutra je mi vraćamo.Nisu baš blizu nas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 8:58:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Konacno juce malo sunca. I, danas je vedro.Izvadila sam pitu da se pece dok moji pilici spavaju. Možda odvedem decu na klizanje, ako mi bude bolje sa stomakom. Imamo i zubara danas. Moramo da zavrsimo zub. Trebalo je to ranije da obavimo, ali uhvatila nas je korona. Danas imam i sednicu, ali online. Odoh da radim nesto korisno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 14:49:11   
mama Jo
Pozdrav mame 😊
Ja nisam bas davno pisala.
Prvo da vam svimapozelim sve najlepse u ovoj godini 😍
Nedostajete mi bas, ponovo sam tu kao pre ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 14:50:50   
Sanjica26 RR
O mama jo, radis li?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 14:57:17   
mama Jo
Ne vise Sanjice, zavrsila sam jos od kad je raspust poceo, malo vise od mesec dana sam radila. To je to za sada sto se tice skole. Eventualno ako neka zamena opet bude..
Sad sam ponovo na pocetku, na birou, trazim...
Ozbiljno razmisljam o prekvalifikaciji jer ovako stvarno nema vajde.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 15:14:42   
Mirko Svirko
Gde si ,mama jo?

Kako si?Srecni praznici i vama.
❤❤❤

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 01/22
18.1.2022 15:24:15   
flamingos
Hvala mama Jo.Takođe,sve najbolje vam želim u Novoj godini.Kako ti je mam?Pozdrav.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here