|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 12:22:59   
dddaca
Dobar dan. I ja da mahnem, pa da nastavim sa sredjivanjem. Uhvatila sam se nekog sredjivanja, ribanja, celo jutro. Samo mi jos treba da me ukoce ledja, a vec pocinju da boluckaju.
Vidim da su prehladjeni bolje, jos malo i prolazi.
Milena, super za spavanjac kod babe. Moja je tek nedavno prvi put spavala cele noci kod babe i dede i odusevljena je. Ide ona cesto kod njih, po celi dan provede, ali prvi put je resila da prespava i sad stalno pita kad ce opet user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 12:43:29   
flamingos
Bravo Daco za tvoju veliku devojčicu.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 13:10:14   
Ivanka 75
Flam, daj taj pasulj 😊 Kod nas samo meso ovih dana


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/22
8.2.2022 16:21:56   
flamingos
Stiže pasulj Ivanka.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 8:03:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Napolju je grozno. Izgleda kisa pada, koliko čujem. Uskoro cu u školu. Mnogo mi se spava.Stalno kažem sebi ranije cu u krevet. I legnem oko 11 i onda se cele noci budim. Pozdravljam vas sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 8:31:37   
Ivanka 75
Dobro jutro! Ja ustala pre 7 😏 Bice zanimljivo veceras kad pocnem da zevam na sred casa 😁


Provirih kroz prozor, ne svidja mi se pogled i dalje... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 8:51:42   
IvanaSK RR
Kod nas ne pada kisa, ali je tmurno🙄.
Treba danas jos par stvarcica da spakujem sinu i spreman gospodin za pripreme sa klubom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 9:31:48   
flamingos
Dobro jutro.I ovde je tmurno.Ne pada kiša.Išla sam do pijace,sad da popijem još jednu kafu i odoh u kuhinju.Ivana,srećno na pripremama.Ivanka,kako zub tm?Mene opet hvata migrena.Ovo vreme me ubija.Von,ostale mame kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 9:45:50   
vonavoj
Kod nas je tmurno..ne vidim da je nesto toplije...

Flamingos,svaki dan si vredna..Ja jos u pizami,popila kafu,izvadila sudove iz masine..svi spavaju,opet se poremetio ritam,zaapali u ponoc skoro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 10:15:12   
Ana RR
Dobro jutro. I kod nas je nešto tmurno, mada je toplije nego juče. Juče je duvao neki hladan vetar. I ja sam u pidžami i kućnom ogrtaču, spremila Marku doručak dok je bio na času engleskog, evo sad doručkuje.

Nešto sam uspavana, dobila sam pa ustajem po 3,4 puta noću zbog toaleta. A dugo mi treba da se uspavam pa mi se čini kao da nisam ni spavala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/22
9.2.2022 21:09:12   
Milena18
Ćao, mame. Samo da vas pozdravim 🙂 Nešto slabo pišete danas. Nadam se ste sve ok, kao i dečica. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/22
10.2.2022 9:13:31   
flamingos
Dobro jutro.Milena,mi smo dobro,a  vi?Evo dadoh detetu doručak,pa da završavam šta imam.Prelep je dan.Von,ostale mame kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/22
10.2.2022 18:03:13   
Ivanka 75
Dobar dan, ceo dan ne stizem da se javim. Mašeeeeem 😊🍀


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/22
10.2.2022 18:38:35   
flamingos
Mašem i ja.Danas sam turbo.Nadam se da ste svi dobro.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 6:24:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Petak i jos lep dan 😁. Moglo bi prolece polako da dodje. Nesto mi je dosta hladnoce. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 6:57:30   
Sanjica26 RR
Zato sutra najavljuju kisu.
Dobro jutro. Kako ste devojke? Ja pripremam rucak, Sofi sam dala dorucak. Idem kasnije u školu. Konacno petak.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 7:30:24   
IvanaSK RR
Sta spremas za ručak? Kod nas nema kise do daljnjeg 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 7:37:11   
Sanjica26 RR
Ako nije prognoza pogrešila.
Deci boraniju sa mesom. Uskoro idem na posao. Jedina mora da jede pre šk. A druga ce biti gladna kad dodjeuser posted image Zna se ko je uvek gladanuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 8:24:03   
Bambino1
Dobro jutro. Da se javim i ja. Kod nas bas lepo vreme ova dva dana, pravo prolecno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 9:01:33   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,prelep je dan.Juce je isto bilo lepo.Ne volim zimu nikako.Bambino,drago mi je da si se javila.Jeste li dobro?Ostale mame.Pozdrav svima.Majka moje svekrve je u bolnici.Padne i polomi kuk i ruku.Ruku stave u gips,a za kuk čeka operaciju u ponedeljak.Ima 87 godina.Odoh juče da dam krv za operaciju i rekoše ponedeljkom se daje,tako da u ponedeljak budem tamo pre 9 h.Bog neka joj je u pomoći.Žao mi je,baka je mnogo dobra.Jadna,mogu misliti koje bolove trpi...Samo da se sve završi kako treba.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 12:48:21   
Bambino1
Jooj Flam nadam se da ce biti sve u redu. Nas nesto uhvatio nos, i mm i mene, mada mene vise. Renovirali smo nesto u kuci, pa mislim da mi i od te prasine smeta. Ostale mame kako ste? Lepo provedite vikend i predstojece neradne dane. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 13:01:09   
IvanaSK RR
Flamingos, nek baka bude dobro!
Ja se izmorih na poslu bas, ali odmoricu za vikend, valjda 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 13:03:59   
flamingos
Hvala vam.Bog neka joj je u pomoći.Retka joj krv.Pomeraju operaciju.Neće u ponedeljak da je operišu.Ne znam šta da kažem...


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 17:07:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Hvala vam.Bog neka joj je u pomoći.Retka joj krv.Pomeraju operaciju.Neće u ponedeljak da je operišu.Ne znam šta da kažem...





Nece u ponedeljak...? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 17:24:15   
Sanjica26 RR
Јупи. Коначно петак. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here