|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 8:25:49   
flamingos
Da Daco,za baku dajem krv.Danas da vidimo kako je.Dva dana se niko ne javlja na telefon.Reče dever da se čuo sa doktorom i da je baka onako...Samo da sve prođe kako treba.Odoh.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 10:26:31   
flamingos
Vratila sam se.Dadoh krv.Pritisak mi 105/60.Pita me doktor jesam li dobro.Rekoh"Odlicno".Stvarno sam dobro,ali mi ne dadoše 10 minuta da ustanem,a meni nije ništa.I to sam doručkovala i pritisak nizak.Meni je uvek i nizak pritisak.Zvala sam bolnicu.Veoma ljubazna sestra mi reče da baka odbija hranu,krv joj je jako loša,retka.Za 10 dana neće sigurno da je operišu,ako do tada bude sve kako treba.Eto...Baš mi je žao...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 10:35:29   
vonavoj
Joj,flamingos,odmah se vratim pre godinu dana kad je moja baba imala operaciju kuka..to je za njih strasno..ali ona se oporavila,cak se i sama kupa,hoda sa hodalicom..ali tata mora svaki dan tamo..bude skoro ceo dan.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 17:59:00   
flamingos
Von,drago mi je za tvoju baku.Bog neka je poživi dugo,dugo...Da,to je za njih strašno.Ne znam šta da kažem...Mnogo mi je žao...


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 7:19:00   
flamingos
Dobro nutro.Pijem kafu,pa idem kod frizerke da me ofarba,u 8 imam zakazano.Kad se vratim da nazovemo bolnicu,da vidimo kako je baka.Da možemo u poset_u da odemo,ali ništa od toga.Da beše i ova korona više da prođe da počnemo normalno da funkcionišemo.Von,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 8:13:43   
Milena18
Jutro!
Flam, ima li baka telefon, možete li sa njom da se čujete? Moja baka je pre 3 godine pala i polomila kuk i oporavila se skroz. Boli je ta noga često, ali kreće se, radi sve kao i pre. Nadam se da će i vaša baka tako. 
Von, kako ste danas ? 
Mi opet nismo spavali, ali to mi je sad postalo skoro normalno. Podočnjaci mi sve veći, a pamćenje sve lošije. Juče smo M i ja išle u pozorište, a mali se toliko uznemirio što me nema da je sav bio u nekim crvenim pečatima od plakanja kad smo došle. Danas ja ostajem sa njim, a tata će na predstavu. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 8:26:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mama, Sofi i ja smo se probudile ranije. Mama je naravno pre svih nas. Ustala da umesi pogacu, jer danas ni sestra ne radi, pa da zajedno doruckujеmo. Idem kasnije da se vidim da drugaricom iz osnovne koju sam krsila. Joj sramota koliko se dugo nismo videle. ☹️
Milena, ni ja sinoc nisam spavala. Sofi se toliko prevrce u krevetu. Imala sam utisak da ce i da padne sa kreveta. Samo sam se strecala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 8:55:35   
IvanaSK RR
Flamingos, kako je baka?

Sanjice, lepo se provedi.

Milena, znas da bebci imaju svakakve faze ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 11:37:24   
flamingos
Milena,nema telefon.Ne može da se javi.Ruka joj u gipsu.Nego,dobre su sestre,javljaju se i kažu nam kakvo je stanje.Deveru uključila kameru preko vibera i video je.Ivana,hvala što pitaš.Zvala sam jutros.Jede koliko toliko,prate i videće kad će operacija.Od 14-16 na portirnici se ostavljaju voće,voda itd.Da odem u tom vremenskom intervalu i da odnesem baki.Samo da bude dobro.Ručak se kuva,sređujem stan.Sredih se kod frizerke.Dete uči.Sutra ide kod druga na rođendan.Pozdrav svima.Odoh da završavam još koje šta imam.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 20:08:28   
Ivanka 75
Dobro vece. Kako provodite praznik? Prelep dan bio danas 😊


I. konacno dobila kimono pa se šepuri po kuci i udara u dzak, samo tuče i puca 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 20:46:48   
vonavoj
Gde ste mamike..ja nesto bljaks..pms..krece da mi se mulja,stize ciklus za jedno 5 dana..poranio..nesto mi pulsira u stomaku sa desne strane dole..bas me brine..kad sedim i lezim..a tu sam desnu venu operisala,pa tripujem..citam to moze i od trbusne aorte..a moze i od stresa..bice da je to..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 20:54:32   
Ivanka 75
Von, kakva vena u stomaku? Sta si operisala?

Kako su deca? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 21:19:37   
vonavoj
Na desnoj nozi,preponi sam operisala..od kolena do prepone..ali kontam to ne bi trebalo..jer je klasicna operacija bila,pre 5g.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 21:23:49   
Ivanka 75
Auuuu veliki zahvat 😟



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 22:26:38   
flamingos
Da častite Ivanka.Uf Von,nisam znala za operaciju.Kako si sad?Kako su deca?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 02/22
15.2.2022 22:40:29   
vonavoj
Hormoni me zezaju..sad krece i stomak da boli..idem u krevet..sutra je novi dan.

Laku noc mamike. Odmarajte.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 7:59:57   
dddaca
Dobro jutro! Kakvo uzasno vreme. Nisam ocekivala kisu.
Flam, nadam se da ce se baka oporaviti. Secam se kad je Von pisala o svojoj baki.
Von, nadam se da nije niesta strasno, da je samo od stresa. Da li si danas bolje?
Joj zene, ja nista ne vidim, moram pod hitno na ocno. Sva su mi slova dupla. Narocito kad ustanem

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 8:39:27   
Milena18
Dobro jutro!
Von, kako si? 
Daco, jesi li ti dobro sada? 
Ja pijem kafu, deca se zezajunsa tatom u drugoj sobi. Još nisam otvorila žaluzine, ali izgleda da je i ovde oblačno. Obećala sam M da idemo opet na igralište danas, valjda neće kiša. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 8:51:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja se na kraju nisam videla sa kumom. Ima problem sa ciklusom kao ja. Proveli smo divno posle podne svakako. Isli smo sestrina deca i nas tri i mama, u zoo vrt. Dosta toga se promenilo.Možda se danas vidim sa kumom. Ovde pada kisa. A i ona se ne javlja. Sutra idemo kuci. Moramo da se pripremamo za školu i ja da krenem sa ucenjem. 
Von, kako si? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 8:55:01   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Daco.I mi se nadamo da će se oporaviti.Milena,i ovde je oblačno.Loše sam spavala.Von,kako ste?Ostale mame?Moje dete spava.Danas da nastavi sa učenjem,pa ide na rođendan kod druga.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 11:23:21   
vonavoj
Dan mamike. Sanjice,neka ste uzivali.

Flam,hvala sto pitas,dobro smo. Proslo je,mislim da mu vise ni ne izbijaju boginje,ne ceska se,dozvoli da ga 3 puta dnevno natapkam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 13:04:13   
flamingos
Super Von.Drago mi je da ste dobro.Mislim na vas.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 02/22
16.2.2022 16:11:25   
dddaca
Milena, sad mi je bolje i vrlo malo me boli. Primila sam preksinoc injekciju diklofena zbog nekih drugih problema koji su me snasli i spavala sam bar tu jednu noc kao mace user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 6:38:15   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste? I ovaj raspust se blizi kraju. Sad u masinu do kraja juna 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 6:43:02   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ne podsecaj Ivana😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here