|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 16:35:48   
dunja RR
Didi, predivno!

Samo da te ispravim, ima tog mirisa borova, ima i te kako i van Jadrana ;) Obišla HR do rata, uzduž i popreko, od mora, do Plitvica, i tog mirisa ima na Skiatosu, recimo, kao i na Kritu. Ima sigurno još koje kuda, ali eto ja ga oset_ih na ova dva ostrva, u mega količina, posebno na Skiatosu. ČIsto da spomenem user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.7.2022 16:36:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 18:57:36   
vonavoj
P r e l e p o!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 19:07:51   
Didy
Hvala, Ana, Von, Dunja.

Dunja, možda ima mirisa borovine, ali more ne miriše nigde tako na kilometar. 🙂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 19:19:28   
dunja RR
Miriše na Skiatosu :)

Generalno naši, koji su bili na Skiatosu, a i ranije u HR, kažu da ostrvo jaako liči na HR obalu, samo je na Skiatosu more toplije.

Mislim to je ono gde sam bila, pa mogu da potvrdim,a mogu misliti još od onolike duge obale, gde ga sve nema...ostrva ipak imaju poseban šmek, što se Grčke tiče.

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.7.2022 19:23:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Letovanje 2022.
21.7.2022 19:35:01   
Didy
Ne znam, moguće. U Grčkoj gde sam bila i gde je bilo borove šume, mirisala je samo borovina. Miris mora nisam nigde oset_ila tako intenzivan, gotovo da more ni nema miris. Ja to pripisujemo većem salinitetu Jadranskog mora. Možda nisam u pravu. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Letovanje 2022.
22.7.2022 7:24:49   
Sanjica26 RR
Predivno Didy. Ja sam kao dete stalno letovala na Hvaru jer smo imali prikolicu. A posle rata prikolica je ostala i mi se nikad nismo vratili. Tata je hteo u vise navrata da ide po nju, ali mama mu nije dala.Tetka mi živi na Korčuli. Volela bih da idem u Hrvatsku. Možda se dogovorim sa sestrom da nas dve zbrisemo. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Letovanje 2022.
25.7.2022 15:28:58   
Tašanaa
Slažem se s tobom, meni je Jadran najljepši. Prije 3 godine sam bila na Kvarnerskom primorju, Crikvenica, Krk, RAb, Mali Lošinj. Nešto preljepo. Ostrva su mi posebna, tako čisto more.... delfini... ma čudo pripode. Svakako bi preporučila. Mali Lošinj je broj 1, Rab isto, Krk.. a Crikvenica je za one koji vole da ima malo više ljudi. Našla sam neke sajtove pa da vidi koga interesira https://www.visitlosinj.hr/ https://www.valamar-experience.com/hr/destinacije/the-island-of-rab/ https://www.journal.hr/lifestyle/putovanja/zlatna-plaza-golden-bay-velo-celo-biskupici-otok-krk/ https://www.emajstor.hr/clanak/604/inspirativno_putovanje_kroz_basku_-_srednji_vijek_u_malom

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Letovanje 2022.
27.7.2022 11:55:36   
nata11
Meni je zelja obici Hrvatsko primorje. Prelepo je .

_____________________________





(odgovor članu Tašanaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Letovanje 2022.
27.7.2022 18:09:20   
dddaca
Lepe uspomene iz detinjstva me vezu za hrvatsko primorje. I tacno je da taj miris koji se oseca na Jadranu tesko moze da se nadje na drugim mestima. Ta kombinacija cetinara i ostalog bilja, miris mora. Ali new znam da li cemo u skorije vreme ici u Hrvatsku.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Letovanje 2022.
2.8.2022 10:57:12   
jess021
Didy, gledala sam slike dok ste još bili tamo, predivno je sve, drago mi je da ste uživali. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Letovanje 2022.
2.8.2022 11:03:55   
jess021
Evo i ja da napišem utiske sa letovanja.Mi smo ovaj put odabrali Dion palace u Olimpskoj regiji. Mislili smo pošto smo obišli Halkidiki da malo promenimo i iskreno zeznuli smo se. Taj hotel se nalazi negde između Olympic beach-a i Skotine. Najveće razočarenje su bile plaže. Hotelska plaža i sve na desnu stranu... Plaka Litohoro, Skotina, Leptokarija su kamenite /sljunkovite i skoro da nema plićaka, bar taj deo koji smo mi obišli, a levo Olympic beach, Korinos je pesak i plićak, ali toliko morske trave da ne možeš plivati a i more ima neku boju kao Dunav. Posle sam čula da je plaža u Nei Poriju lepa, ali do tamo nismo stigli.Druga stvar je da necemo više u hotele, ovo je hotel sa njihovih 5 zvezdica, a realno su 3. Imaju 3 bazena koja su lepa ali dubina ima je 140cm tako da moja deca ne mogu da dohvate dno, plivaju obe ali ne mogu stalno plivati a ništa od igranja ni u bazenu ni u moru kad je duboko. Hrana je bila ok, ništa ni više ni manje, ne zato što mi inace jedemo kavijar, već što to ne vredi tih para. Generalno bilo je dobro, deca su, Hvala Bogu, bila zdrava, put nam je super prošao, odmorili smo se, iskupali na bazenu više nego što smo planirali ali dobro. Tako da nikome ne bih preporučila taj kraj 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Letovanje 2022.
2.8.2022 11:04:58   
jess021
I da bili smo dva puta u tom selu ispod Olimpa, Litohoro. Lepo mestašce, ali to je sve. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Letovanje 2022.
2.8.2022 21:04:06   
vonavoj
Jess,cudi me da ste tamo bili posle drugog i treceg prsta..Mi smo ranije,kao mladi isli u Paraliju,jednom u Leptokariji,ali kad smo upoznali ostatak..nikad se ne bi vratili u taj deo..bas zbog te boje,trave..fuj,a za hotele sam pretpostavila..mada se ne bi kupala po bazenima pored mora,to mi nikad nije bilo jasno..ne kazem za vas,nego generalno.Jedva cekam odmor..odbrojavamo..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Letovanje 2022.
2.8.2022 23:08:02   
jess021
Von, pa nismo nikad bili pre, kako sam mogla da znam. Nećemo ni mi vise sigurno 🤣A deca se kupaju u bazenu jer je more duboko i uopšte im onda nije zanimljivo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 1:37:14   
Ivanka 75
Jess, i mi reklu da se vise ne vracamo u taj kraj, jednom dosta 😊


Ja lobiram da idemo vise na jug sledece godine... U istrazivanje. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 7:31:57   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: jess021

Von, pa nismo nikad bili pre, kako sam mogla da znam. Nećemo ni mi vise sigurno 🤣A deca se kupaju u bazenu jer je more duboko i uopšte im onda nije zanimljivo 


Aaa,niste bili..tako da..Moji vole da rone,u Jerisosu je plicak mozda nekih 3-5m..a sta ce im više,neka plivaju,rone..ne da šljapkaju..i sitan onaj lep kamen..ne pesak,bljak Mićko naučio kolutove da pravi u bazenu,uradi 3 za redom,bez pauze..sve ga one naucile..bice veselo na moru.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 8:52:25   
dddaca
Von, vi cete u Jerisos? Meni se svideo, bili pre par godina, mozda ga ponovimo jos neki put.
Ivanka, da li ste svracali u Nei Pori? Plaza je tamo ok kad nema vetra. kad je vetar budu talasi i izbaci more travu, ali i onda je puno ljudi u moru jer nije duboko klik
Jess, bas mi je zao sto ste tako prosli. Hotel na slikama deluje lepo, ali more u tom delu jeste malo bezveze. Trebalo je da produzite jos par km do Nei Porija, verujem da bi se deci svidela plaza, mada je meni lepa i ona u Skotini.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 10:13:54   
Ivanka 75
Daco, bili smo jedno jutro u NP. Taman tada nisu bili talasi, odmorismo noge od kamenja 😁


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 15:33:56   
Didy


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja lobiram da idemo vise na jug sledece godine... U istrazivanje. 



Na primer na Peloponez. Topla preporuka. 🙂
Jess, baš mi je žao što ste tako prošli! Mi smo prošle godine prespavali jednu noć u Paraliji jer nam je bila zgodna pauza i tačno polovina puta za Elafonisos. Kupali smo se par sati, trave je bilo baš dosta. Ne mogu da verujem da ima ljudi kojima je tamo lepo i koji idu tamo godinama. Meni se, iskreno, nije svideo mi onaj potez između Kasandre i Sitonije. Nekako mi je voda kao ustajala, kao bara.Na Kasandri mi je lepša zapadna strana nego istočna gde idu naši. Sitonija zapadna strana mi je isto prelepa, na istočnoj nismo još uvek bili, iako svi pričaju da je predivno. Brat mi je tamo bio godinama, zna svaku plažu i uvalu, njemu se tamo svidelo više nego na Tasosu npr. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 15:49:00   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Daco, bili smo jedno jutro u NP. Taman tada nisu bili talasi, odmorismo noge od kamenja 😁




Jooj, pa sto ne kupiste bar one patike za vodu. Nije da volim da plivam obuvena, ali kad je vec takva situacija
Iskreno, meni se Leptokarija uopste nije svidela
Sto se Sitonije tice, to je druga prica. Letovali tamo vise puta, ali iz godine u godinu je sve skuplja i skuplja. Nije bas da znam svaki njen cosak, recimo da je ostala jos po neka plaza neposecena. I ne mogu da odlucim koja strana mi je lepsa. Istocna, koja ima vise plaza sa beliim peskom, tirkiznim morem ili zapadna gde sunce kasnije zalazi i dan duze traje

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 16:17:01   
Ivanka 75
Kaze mm da kuoimo pape za vodu. Vidimo cela porodica ih nosi, usli u vodu i posle pola sata svi skinuli, usao sljunak 😂

Vezbasmo stopala. Ali i dalje nam je Polihrono vrh. I plaza i voda i sve. Ali ni tqmo se ne vracamo vise 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 17:13:17   
Sanjica26 RR
Ja nisam pisala o nasem letovanju. Mrzi me da pisem detaljno. Zadovoljni smo. Divno je bilo u Jerisosu. Deca su uživala sto nam je bilo bitno. A vala i mi smo pustili mozak na otavu. Poslednji put smo bili na moru pre sedam godina. Mm je tada bilo prvi put u životu. I naravno deci.
Sada merkam Kefaloniju. Tražim na vreme. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.8.2022 17:16:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 17:58:58   
vonavoj
Sanjice,pisi,sto si takva...😂Odbrojavam..Ja mastam o Turskoj,all inclusive,avion...e to ce biti mozak na ispasu 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 18:36:21   
Didy
Von, ja uopšte ne volim te velike hotelske komplekse i taj način letovanja. Možda mi je značilo kad su deca bila baš mala, ali sad ne. Osećam se kao u zatvoru, vezana za obroke, samo gledam na sat i razmišljam da li kasnimo. Daleko od toga da nije lepo, ali mi se ne kupamo u bazenima, pa nam ništa ne znači. Sad u Egiptu se Sofija jednom spustila na toboganima, Stefan nijednom. Shvatili smo da nije to za nas. Auto i skitanje i obilasci nam mnogo više odgovaraju, jedan obrok u restoranu, ostalo u letu - voće, sladoled... 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Letovanje 2022.
3.8.2022 18:46:07   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kaze mm da kuoimo pape za vodu. Vidimo cela porodica ih nosi, usli u vodu i posle pola sata svi skinuli, usao sljunak 😂

Vezbasmo stopala. Ali i dalje nam je Polihrono vrh. I plaza i voda i sve. Ali ni tqmo se ne vracamo vise 😂


Haha, bar nemate

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here