|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 6:50:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Cekam koleginicu na ulici, pa na posao. Jedne nedelje ja vozim, druge ona.Napolju je obecavajuce. Danas mi je isto turbo dan. Pozdravljam vas sve. Uživajte danas



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 8:07:46   
dddaca
Da, ova prognoza deluje obecavajuce. Mi vec drugi dan ne idemo u skolu, opet slinavimo, kasljemo, tako da nema nista ni od izlaska napolje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 8:26:00   
Tiziana
Cao deevojke.Super je vreme. Sve je lakse kad sija sunce. Mada kazu od cetvrtka opet lose. Ja da zavrsim kafu, pa odoh da kupim deci kifle za sendvice za uzinu pa da prionem na posao posao. 
Tuzno je sto smo dosli dotle da sve vise ljudi ide privatno kod dr, placa cak i kad nema jer je u drzavnim bolnicama ravno katastrofi. Moja tetka je podigla krefit da bi privatno oprisala kuk koji joj se raspada, jer su joj drzavno zakazali termin za 3 godine!!!! 
Ovamo na TV pompezno otvaraju bolnice, a u realnosti situacija nikad gora. Ne daj boze da ti treba lekar ili bolnica. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 8:45:09   
Ivanka 75
Dobro jutro. Smlatuh rucak, videcemo dal ce biti komplimenata danas mada, sumnjam 😁


Mrzi me da radim. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 8:47:08   
Milena18
Jutro!
Ana, sad čitam za tvog M i njegovu devojku, nešto se raznežih, divne su te dečije prve ljubavi ❤️

Daco, hajde budite dobro što pre. 
Flam, hvala što pitaš, dobro su oboje. Kako je tvoja A? 
Meni se noćas zacementirao nos, pa me glava zabolela, a mali ne spava, došlo mi je da plačem. Ali sada je već bolje 😊
Lepo provedite ovaj sunčan dan, mame. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 9:55:00   
flamingos
Milena,drago mi je ds ste dobro.Hvala na pitanju,i moje dete je dobro.U školi je,ja oko ručka.Da Tizi,sve privatno gledaju da čovek ide.Ni mm ne želi u državnom da se mlati.Bogu hvala zdrav je,ali uradi jednom godišnje kontrolu privatno.E ja baš neću.U gradu sam,zakažem i čekam.Drugo je bilo dok smo bili na selu.Nije mi se ni isplatilo da dolazim sto puta do grada i nazad,pa sam većinom i ja išla privatno.A sad vala neću.Zašto plaćamo zdravstveno ako ću da dajem pare privatno.Ono što moram odem privatno,a za ostalo neću.Čekaću do sudnjega dana.🙄


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 13:13:19   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Jutro!
Ana, sad čitam za tvog M i njegovu devojku, nešto se raznežih, divne su te dečije prve ljubavi ❤️



Da, preslatki su user posted image da mi je da sam mogla da ga vidim kada je pitao da mu bude devojka hihihihi

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 15:19:46   
flamingos
Ana,neka su živi,zdravi i srećni.Samo da vam mahnem i odosmo u šetnju.Anđela napisala domaći,ja završih šta sam pkanirala i da prošetamo pošto je lepo vreme.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/22
15.3.2022 19:52:08   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Konacno gotov radni dan. Bas mi je nesto tesko pao. A i puno nekih gluposti. T je otisla na engleski, Sofija i ja kuliramo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 6:19:03   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Tmurno je napolju,biće kiše.Ana,kako je rame?Ivanka,kako ste vi?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 6:52:15   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam juce cula da je umro od muz od moje bivse koleginice.. Zivi blizu mene,bila sam juce popodne kod nje. Bas sam se potresla. Njena mlađa cerka je godiste moga sina.. U poslednje vreme sve neke ruzne vesti :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 8:06:22   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste, mame ? 
Ivana, tuga... 
Ja se razboleh. M donela iz vrtića neki virus. I beba nam je bila bolesna, mada samo dva dana i nije bilo strašno. 




(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 8:22:50   
IvanaSK RR
Uzas je i vreme, virusa koliko neces ima. Bitno da nije strasno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 8:59:41   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Milenice, ozdravite brzo.Ja letim na posao, važno da sam zgotovila rucak. Ivana, bas je težak period. А šta li nas jos čeka, ne smem ni da pomisljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 9:48:50   
flamingos
Ivana,strašno...Milena,hajd da što pre budete dobro.Kuvam pileću belu čorbu i sređujem stan.Kasnije da pohnujem šnicle i pržim pomfrit,kad dođe dete iz škole.Vreme je užasno.Kreće moja migrena da zafrkava.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 9:59:17   
Ana RR
Dobro jutro :)

Uh Ivana strašno :( šta mu se desilo?

Kako je grozno napolju, sve je prljavo i žuto. Daj bože da je pesak iz sahare kao što kažu na vestima.

Flamingos, hvala što pitaš, uglavnom isto. Boli pa boli, nekad manje nekad više. U suštini najgori su mi neki određeni pokreti i spavanje. Zato sam i hronično umorna.

Kod nas u školi više niko ne nosi maske tako da očekujem uskoro i nas da nešto zakači :/

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.3.2022 10:04:31 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 10:04:52   
flamingos
Ana,da,zafrknuto za spavanje,pa si i umorna kad si neispavana.Hajd da budeš dobro.Moja jakna,tašna-crne,a od kiše žute,istačkane.Gledam šta bi.Mada,javili su za takvu kišu.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/22
16.3.2022 10:23:14   
dddaca
Dobar dan! Milena, brzo ozdravi. Dete sam danas poslala u skolu, bolje joj je, ali sinoc se mm zalio na bolove u grlu, a meni od jutros nos pocinje da se zapusava.
Ana, isto sam sinoc pomislila za maske. Sad kad krenu da se lepe virusi. Ali i pored toga, drago mi je da se vise ne nose. Mnogo me je nerviralo to sto teba da ih nose po celi dan.
Sad pogledah kroz prozor, stvarno su automobili i stakla na njima bas prljavi

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 6:14:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nadam se da nece nista padato danas, juce sam morala oprati jaknu posle one prljave kisice. Glava me bas boli, vec popih tabletu.Budite dobro. Odoh na posao. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 6:15:30   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Milena,kako je dete?Ana,kako si ti?Ostale mame?Daco,drago mi je da je dete dobro.Hajd i da grlo što pre prođe.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 6:27:23   
Bambino1
Dobro jutro svima. 🙂 Da spremim dorucak, rucak pa na posao. Ivana sinoc na vestima javili da se do petka ocekuje ova prljava kisa i prasina.A sto se rice nosa ne znam sta je u pitanju, i malisi i meni se zapusio, i mm a i koleginice na poslu se zale na boluckanje u grlu i probleme sa nosem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 9:10:23   
Milena18
Jutro!
Kako ste, mame? 

Dobro su oboje, Flam, hvala što pitaš. Ja još pomalo kašljem i nos me zeza, ali i to će proći. 
Bambino, hajde neka ostane na zapušenom nosu. 



(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 9:52:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Isla do sela, vratila sam se. Odvela Sofi na takmicenje. Sad cu opet nazad na svoje zadatke. Dan je ludilo.Milena, drago mi je da ste bolje 😘

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 10:00:58   
dddaca
Dobar dan! Ja sam jos u pidzami. Boli me grlo, lenja sam danas, nervira me ovo sivilo napolju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/22
17.3.2022 10:25:52   
flamingos
Milena,drago mi je da su deca dobro,hajd i ti da budeš dobro.Bambino,Daco,i vama želim da što pre budete dobro.Ana,nadam se sa te ne boli rame.Evo ja oko ručka.Mašina pere,pa da raširim veš.Vreme je užasno.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here