|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 0:11:58   
Milena18
Gde ste, mame ?
Mi smo večeras vodili bebca kod lekara, ima laringitis i pozitivan je na kovid. Verovatno je i M preležala, ali je njoj samo curio nos dva dana. I njega je nosić malo zezao i mislila sam da je prošlo kad se odjednom večeras probudio i krenuo da kašlje i baš otežano diše. U životu se nisam tako uplašila. M se prvi put razbolela sa 16 meseci, ali ni izbliza nije bilo ovako dramatično. Još je ona otišla danas da spava kod babe, nadam se da nije zarazna više, ima više od nedelju dana kako je to slinavila. Evo sad čekam da ona i mm stignu kući. 
Daco, Bambino, kako ste vi? 
Ana, je l'' malo bolje rame? 
Ivana, šaljem ti grlišu 😊

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 7:10:20   
QueenJ
Dobro jutro, stiže kafica. Milena, žao mi je zbog bebice. Biće to sve ok. 🤗

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 8:14:15   
flamingos
Dobro jutro.Milena,hajd da bebica što pre bude dobro.Ljubi dečicu.Mi smo dobro.Evo i dete ustalo.Sad da popijem kafu i završavam šta imam,da propitam dete,pa da prošetamo.Lepo je vreme.Želim vam prijatnu nedelju.Ivanka,Ana,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 8:48:25   
IvanaSK RR
Milence, ljubim puno 😘. Nemoj da se sekiraš, moja maca je sa sest meseci imala pocetnu upalu pluca. Za dan, dva ce sve biti bolje.Ja odoh malo da prckam po kuhinji i da se nadam da ce lepse vreme doneti i lepse raspoloženje 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 9:38:03   
Ivanka 75
Dobro jutro. Milena, nadam se da ce bebac uskori da bude bolje.


Ovde greje sunce ali duva leden vetar. Bljak. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 10:02:52   
Milena18
Dobro jutro!
Hvala vam, žene. Mnogo je bolje od jutros, nadam se da će tako i ostati. 
Lepo provedite dan 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 10:19:53   
dddaca
Dobar dan!
Milena, super sto vam je bolje. Brzo ozdravite user posted image
Mi smo juce isle na jedan rodjendan, danas cemo na drugi, celi vikend smo u igraonicama. Uspele smo juce i da izadjemo napolje. Nadam se da cemo i danas. Ovo sunce deluje obecavajuce

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 18:28:42   
Bambino1
Milenice kako je bebica? Mene grlo uzasno grebe, ali ne kasljem. Izgleda je od vikanja na decu. 😂 Malisa je u petak uvece dobio neki napad kaslja da nema sta nisam probala da mu ublazim, juce ujutru popije broncamil i danas srecom mozda se dva puta malo zakasljao. Kako su ostale mame? 🙂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 21:04:05   
QueenJ
Bambino, hvala na pitanju, nije loše. Ja ujutru treba da idem na pregled. Imam tremu. 🤗 Milena, kako ste sada? 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 21:34:46   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Gde ste, mame ?
Mi smo večeras vodili bebca kod lekara, ima laringitis i pozitivan je na kovid. Verovatno je i M preležala, ali je njoj samo curio nos dva dana. I njega je nosić malo zezao i mislila sam da je prošlo kad se odjednom večeras probudio i krenuo da kašlje i baš otežano diše. U životu se nisam tako uplašila. M se prvi put razbolela sa 16 meseci, ali ni izbliza nije bilo ovako dramatično. Još je ona otišla danas da spava kod babe, nadam se da nije zarazna više, ima više od nedelju dana kako je to slinavila. Evo sad čekam da ona i mm stignu kući. 
Daco, Bambino, kako ste vi? 
Ana, je l'''' malo bolje rame? 
Ivana, šaljem ti grlišu 😊



Milena, moja S je imala dva meseca kad je dobila laringitis. Naprimala se urbazona samo tako. 
Dobro vece. Mene nema, ali vidim i da slabo pitate kako sam ja😋
Vodili smo T na međunarodno takmicenje u cellu. Osvojila je drugo mesto. Trebala je da bude prvo mesto, ali je komisija imala svoje ucenike. Danas je jedna od člana žirija zvala T nastavnicu i rekla da je T jedno talentovano dete, predivno svira. I pocela da se pravda, zasto nije prvo mesto. A razlog je toliko glupav: gledala je u, publiku. Da vidite kako je bila vesela. Nikakva trema. Postavila sam video na fb-u. 
Sutra je novi dan i nova dešavanja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 21:48:27   
Bambino1
Cestitam Sanjice. 🙂 Verujem da si bas ponosna mama. A razlog je besmislen, pa gde je trebalo da gleda? 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 22:02:33   
Ivanka 75
Bravo za, T, Sanjice! Samo nek grabi napred! 😊


Flam, javljam se posle 14 sati zakasnjenja, ja ko srpski voz, kasnim posteno 😂 Dobro smo, hvala 🥰
Spremanje za ponedeljak. Dete ne ide u skolu, dan skole sutra, odradise juce online. Debilana. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 03/22
20.3.2022 23:14:46   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Bambino1

Cestitam Sanjice. 🙂 Verujem da si bas ponosna mama. A razlog je besmislen, pa gde je trebalo da gleda? 🙂



Bambino, Ivanka hvala. Ne znam stvarno Bambino. Morala je nekako sa se opravda, pa je to rekla. Znala sam ja da ce neku od njih da grize savest sto su ostetili dete. Nastavnica i korepetitor koji je pratio T na klaviru nisu mogli da veruju. Ostali su mnogo losije svirali.
Meni nije ni bitno koje mesto. Ona je samu sebe prevazišla. Trebala je da vidi da i ovo može. Njoj je potrebno samopouzdanja. Tu je na mene. I ja se dan danas se borim sa time. Kad kažem to za sebe, ljudi ne veruju. Ne delujem tako. A ona je na takmicenje toliko bila opustena. Dan pre toga je htela da nas pojede 🤣

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.3.2022 23:16:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 0:28:09   
Milena18
Bravo za T, Sanjice! Verujem da si mnogo ponosna na nju što je bila tako samouverena🙂
V je mnogo bolje nego sinoć, nadam se da će i ostati tako. Izlazili smo danas malo u dvorište, svima nam je prijalo. Dok ne prođe izolacija, dalje od dvorišta ni ne možemo. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 6:16:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Sanjice, bitno da je ona dala sve od sebe. Nepravda nas prati kroz ceo život, nažalost. 
Milena, bice to sve ok. Stvarno ne verujem da ce se pogorsati kad mu je vec bolje. Odoh ja na posao. Prijatan dan svima 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 6:34:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Milena, kako je od jutros mališa? 
Moji jos spavaju. Ja nemam sna. Taman sam stavila Sofi makarone da se skuvaju. Uskoro cu da je budim za školu. T kasnije ima muzicku, pa osnovnu. Ja moram da jurcam po gradu da zakažem papa test i kolposkopiju. Potrebno mi je kad odem u Bg na drugi pregled. Kasnije imam časove. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 7:51:39   
QueenJ
Dobro jutro svima! Sanja, čestitke za S. Bitno da je ona dala sve od sebe i da je bila sjajna. Ali je tužno da ih već od malih nogu tako šikaniraju i dele na nekoga ko ima vezu i ostale koje nemaju. Nepravda. Milena, drago mi je da ste bolje. Ostale mame, kako ste? Ja posle odoh na pregled. Pozdrav!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 8:05:45   
nata11
Sanjice vidla sma objave divna je. user posted image

_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 8:19:49   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako je dete?Ivanaka,Ana,ostale mame,kako ste?Loše sam spavala,ali baš.Bolovi u kučmi da ne mogu položaj da nađem kad legnem.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 8:36:54   
IvanaSK RR
Flamingos, mene zeza donji deo kicme zadnjih dana. Jutros sam jedva ustala iz kreveta. Na sve četiri 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 8:52:29   
flamingos
Da Ivana,donji deo kičme i mene zafrkava.Popij neki lek.I ja sam popila.Sad ću da vidim sa doktorkom šta kaže za termine.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 9:05:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, mene zeza donji deo kicme zadnjih dana. Jutros sam jedva ustala iz kreveta. Na sve četiri 😁



Ivana, tako je i meni bilo. Moras da odes na masažu. Kako znas i umes. Radis naporan posao. Kod nas je barem 700 dinara pola sata leđa. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 9:18:24   
IvanaSK RR
Lekove često pijem zbog glavobolje pa ih onda izbegavam zbog drugih stvari. Jako me nervira sto ne smem da spavam na stomaku. Ako slučajno zaspim onda mi treba deset_ minuta da ustanem.Masaza možeee, ali i to bi trebalo redovno. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 10:57:24   
flamingos
Ivana,hajd da budeš dobro.Uspela sam-zakazan mi je termin.U ponedeljak idem,tako da videću šta i kako dalje.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 11:27:46   
Bambino1
Zdravo svima. Ja otisla do dz, promukla sam skroz (priroda posla) ali ne primaju na pregled, salju prvo u kovid, a u kovidu njih 50, tako da sam odustala. Kako kazu klin se klinom izbija, danas viknuh nakoliko puta na poslu i vec mi se vraca glas. 😁Kako vi provodite lep prolecni dan? 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here