|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 8:32:24   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremam doručak,ručak i završavam šta imam.Dete popodne u školu,a ja kod ftizerke da me ofarba.Večeras u 18 h imamo roditeljski.Nadam ste da ste dobro.Užasno je vreme.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 8:45:24   
dddaca
Dobar dan!
Ivana, pretpostavljam da je to za drugi posao sigurno i da su bolji uslovi nego na starom.

Ne mogu da nadjem odgovarajucu temu. Da li imate iskustva sa sprejevima za impregnaciju obuce? Imamo neke cipelice od prevrnute koze koje ce verovatno da propustaju vodu (nije prava koza, ali navodim to da imate predstavu za sta mi treba). Mislila mozda da probam taj sprej, pa ako ste koristile napisite da li stvarno deluje, tj. stiti od vode

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 10:42:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste? Ja ispratila jutros Sofi u skolu, pa sam otisla na trening. Konacno na prvi trening. Mnogo mi se obradovao trener, a i ja njemu. Nisam isla kod njega jedno osam godina. Ima cerkicu. Brzo na jedan cas. Sad sam kod kuce. Sreca skola mi je blizu. Sad cy uskoro nazad u skolu. Imam casove

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 11:03:12   
Ana RR
Dobro jutro! Grozan dan danas, ja jedva držim oči otvorene. Nešto sam se prehladila, grlo upaljeno, danas sam počela i da slinim. Juče sam išla kod dr, dala mi je antibiotik.

Sanjči, super za trening user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 11:16:34   
nata11
Vreme je katastrofa.
Jedva da uspevam nesto uraditi. Nemam koncetracije uopste. Jos stomak boli.  Samo da odem kuci u toplo.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 11:37:08   
dddaca
Sanjice super da si uspela da se organizujes za teratanu.Meni je preko potreban neki vid rekreacije, ali nikako da se pokrenem.
Ana, brzo ozdravi. i kod nas neki virus izgleda da je protrcao. Dete juce nisam slala u skolu, pun joj je nos i to je tera da kaslje, a i meni pocinje da se zapusava polako.
Vreme je odvratno. Treba da idem nesto da kupujem, ali ne znam koliko mi je to pametno. Oprala sam kosu, a napolju je bas hladno.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 12:06:11   
QueenJ
Dobar vam ovaj "novembarski" dan! Ja treba da idem u nabavku, pa roditeljski u 17h.
IZVORNA PORUKA: dddaca
Ne mogu da nadjem odgovarajucu temu. Da li imate iskustva sa sprejevima za impregnaciju obuce? Imamo neke cipelice od prevrnute koze koje ce verovatno da propustaju vodu (nije prava koza, ali navodim to da imate predstavu za sta mi treba). Mislila mozda da probam taj sprej, pa ako ste koristile napisite da li stvarno deluje, tj. stiti od vode
 

Ja sam koristila, kupila u nekoj od radnji gde prodaju obuću, moguće Daihman ili N sport. Na žalost, bočica potrošena i bačena, tako da ne znam koji brend. Preporuke, radi posao.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 12:09:55   
dddaca
Super, hvala Queen

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 14:03:58   
Ivanka 75
Dobar dan, jedva cekam petak da odmorim. Vec trokiram. Vodih dete kod dr jutros, kaslje danima, od juce je inhaliram berodualom ali kod dr za svaki slucaj. Leukociti joj niski a  crp 1.6. Kaze cuje sum sa leve strane a sekret bi trebalo da se cuje sa obe. Pomenu i upalu pluca. Ali, dala hemomicin i pulmikort i berodual i deksametazom pa cemo sve djuture ovih dana da koristimo. A temp nema.
O petku gde si 😁

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 14:12:46   
Milena18
Ana, Ivanka, brzo ozdravljenje vam želim!
Ja odradila vežbe, napravila ručak, mm sad ode po M, a V i ja kuliramo. On gleda mačku koja je došla na prozor, oduševljava se 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 14:33:12   
Ivanka 75
Milena, super kad si se nakanila na vezbanje, ja sve vezbam u nekim naletima potrebe.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 17:12:46   
flamingos
Ana,Ivanka,hajde da što pre budete dobro.Sredih se u salonu.Samo da vam mahnem i odoh da se spremam za roditeljski sastanak.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 17:24:48   
Ivanka 75
Će bude 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 04/22
20.4.2022 19:02:50   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sanjice super da si uspela da se organizujes za teratanu.Meni je preko potreban neki vid rekreacije, ali nikako da se pokrenem.
Ana, brzo ozdravi. i kod nas neki virus izgleda da je protrcao. Dete juce nisam slala u skolu, pun joj je nos i to je tera da kaslje, a i meni pocinje da se zapusava polako.
Vreme je odvratno. Treba da idem nesto da kupujem, ali ne znam koliko mi je to pametno. Oprala sam kosu, a napolju je bas hladno.



Dddaco, ja slobodno vreme bas nemam.  To vreme pre podne kad ne idem u školu, ili ucim ili kuvam. I sebi sam dala zadatak da moram da se pokrenem zbog zdravlja. Lose sam u poslednje vreme. Cim ispratim jedno dete u školu idem na trening. To vreme mi odgovara. I onda krece akcija. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 6:10:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem. Bas sam srecna sto cu četiri dana biti kuci 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 6:39:45   
Bambino1
Dobro jutro svima. Prelep je dan za razliku od juce, nadam se da ce ostati tako i tokom praznika. Lepo provedite predstojece praznike. 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 7:22:01   
dddaca
Dobro jutro. Kod nas bas i nije neki prelep dan, ali nadam se da ce se prolepsati kako bude dan odmicao. Hladno je, sunca ni u najavi. Bas sam malopre gledala vremensku prognozu, trebalo bi da bude lepo narednih 5 dana. Nego ne znam na kom sajtu je pouzdana prognoza za neki duzi period. Narednih 10 dana...
Sanjice, verujem da nemas puno slobodnog vremena i zaista mislim da uspevas odlicno da se organizujes. Po nekad se umorim samo dok procitam sta sve stignes u toku dana user posted image
Ivana, daaa, stizu nam praznici. Moje dete mi jutros kaze da ce sutra da farba jaja i kod babe i kod kuce. Moram da obavestim babu, da zna kakv je rusvaj po kuci ocekuje user posted image

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 8:37:37   
flamingos
Dobro jutro.Hvala Bambino,takođe.Ivana,odmaraj ovih dana.Daco,ako,neka uživa dete,blago babi sa svojim pomoćnikom.Ni ovde nije baš sjajno vreme.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Kad dete ode u školu idem da pazarim za praznik šta mi treba.Ana,Ivanka,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 8:42:46   
Milena18
Dobro jutro!
Ivanka, kako je dete? 
Ana, jesi li bolje? 
Daco, moja planira da farba kod kuće, kod babe, kod dede i sa drugaricom u dvorištu 😁 
Ja odvela M u vrtić, mali još spava. Ni kod nas nije lepo vreme, tmurno je i hladno. Meni se ide u Španiju 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 10:25:52   
Ana RR
Dobro jutro!

Milena, pa onako, čini mi se da jesam bolje ali sam i dalje malaksala. Sad mi je nos procureo pa kijam non stop.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 10:40:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Imala sam jedan čas, pa sam isla u crkvu  na službu. Sad sam opet u školi 😄Razmisljam se da li posle četvrtog da idem kuci da zbrckam neki rucak. Imam posle pred čas. Videcu jos. Trebalo bi danas da idemo u nabavku. Ne volim poslednji dan da idemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 13:15:05   
Ivanka 75
Znaci jedva cekam da se zavrsi ovaj dan. Verovatno ocekujem odmor pa sam na ivici zivaca, nista ne tolerisem. Umorna sam, nenaspavana, gladna... Ko u Survivoru da sam. 😁


Rucak nemam, ne stizem nista ove nedelje. Iva mi danas sama kuci jer je svekrva zapela da mora da ide u selo, planirala zena pa to ti je. Besna sto joj bolesno unuce remeti planove pa i naredjuje da dodjemo u selo u nedelju jer MORAMO. Sinoc je dolazila kod mm na razgovor da mu sugerise da detetu nisu potrebi toliki lekovi, ne valja to. Kaze iva tata samo cutao. Bar cu da odmorim mozak do Uskrsa. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 20:04:11   
QueenJ
Ja sam danas izvršila pripreme za sutra, naseckala salvete. Odlučila sam crvena jaja samo i dekupaž. Mm išao u nabavku, ja ne mogu sad da vučem. A volim da idem. Moj okp je proradio, ja sve najviše volim da kupim, spremim i sredim sama. Ja sam vodila Emu na sistematski, posle kupile pantalone, sve su joj u ormaru kao 7/8, mnogo mi brzo raste. Pa smo išle u bioskop da gledamo film "Zečija akademijaja". 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 20:11:30   
QueenJ
Ivanka, žao mi je što je takva situacija, to ume baš da bude neprijatno i ružno. Kada ti treba pomoć najviše i podrška, dobijaš pridike i uslovljavanja. Što bih ja (od skoro naučila da kažem) NIŠTA JA VIŠE NE MORAM, JA SAM SE NAMORALA. Sveki je imala pokušaj par puta da nametne svoje mišljenje. Ljubazno sam objasnila da može da da savet i svoje mišljenje, a odluka je i dalje na nama. Od tada se trudi da se ne meša previše. Divna žena. A i mm ima drugačiji stav, ako se nas dvoje oko nečega slažemo, ne da joj za pravo, i to veoma jasno. Kod nas svekar teeežak čovek. A kad smo već kod roditelja, moja mama hoće da pukne od muke, ide Uskrs, a moj tata i dalje ne komunicira sa mnom. E pa ja prva pozvati neću, šanse nema, nisam uzalud jarčina.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 04/22
21.4.2022 21:57:55   
Ivanka 75
Ne doticu me vise njene bezosecajne izjave i nedostatak empatije. Prebolela sam to odavno.


Odmor je poceo! Sutra spavam ujutruuuuu i odmaram do mile volje! Mekike ce za dorucak, veceras cu da potkuvam testo da me ceka ujutru 😊 

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here