|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 7:57:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam upravo stigla na trening. Moji spavaju. Stomak je mucio T i mm. Mm i jutros. Za T misli da je htela kod nas da spava. Pa je pola noci spavala. Pisem posle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 9:33:59   
flamingos
Dobro jutro.Konačno sam uspela da se naspavam.Nadam se da ste se i vi odmorile.Pijem kafu,pa odoh da farbam jaja,zamezim za posno žu žu pecivo,pečem ribu i spremim i ostalo posno.Dečici želim prijatan raspust.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 10:36:38   
IvanaSK RR
Iskucah post pa me izbaci 😱. U svakom slučaju, dobar dan :) 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 13:07:53   
Sanjica26 RR
Dobar dan Ivana. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 17:22:11   
Bambino1
Dobar dan mame? Kako ste? 🙂 Ja sad sedoh da odmorim, spremala dorucak, rucak, farbala jaja. Kod nas neki vetar duva, nije puno hladno ali bas jako duva. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 04/22
22.4.2022 18:50:37   
flamingos
Ivana,Bambino i ostale mame,dobar dan.Bambino,dobro smo,a vi?I ja tek sad sedoh.I ovde grmi,duva vetar,krene kiša,pa stane.Završih sve i sedoh da vidim šta ste pisale.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 8:01:13   
flamingos
Dobro jutro.Pohvalih se juče da sam lepo spavala,ali zato noćas ne trenuh.Pijem kafu,pa odoh do pijace.Posle da pravim tortu,spremam ručak,peglam,sredim stan itd.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 8:15:51   
Milena18
Dobro jutro!
Flam, kako tvoja leđa? 
Ivanka, Ana, kako ste? 
Ja sam sinoć kasno legla, a bebac me probudio u 7. Skuvah sad kafu da malo dođem sebi.
I mi smo juče farbale jaja, danas ćemo još malo da ih ukrasimo. I imam jednu turu sefardskih koja se još kuvaju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 8:24:54   
dddaca
Dobro jutro! I mi smo juce farbale jaja, nesto mi bas i nije islo kako treba. Uz to sam imala i malog pomocnika, pa sam samo isla za njom da ne izmaze nesto po kuci ili da joj ne kapne boja gde ne treba. Bas se oduzilo bilo. Cini mi se da sam prosle godine mnogo brze zavrsila.
Jutros u 7 kaze da se naspavala, a mene boli grlo i nos zapusen. Ana kako si ti? Ivanka, dete da li je ozdravilo?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 8:38:19   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi od jutros kod dr. Odvela sam T jer je imala blagu temp, žalila se na grlo i uvo. Temp vise nema, a grlo je ok. Samo da prskamo grlo.Danas cemo jaja da farbamo. Sutra idemo kod mojih, tako da nista ne spremam. Imace previse hrane. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 8:43:24   
flamingos
Milena,hvala na pitanju.Bolje su,guram nekako.Kako ste vi?Daco,hajd da što pre prođe grlo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 9:14:33   
QueenJ
Dobar dan i od mene. Mi smo juče bojili samo crvena jaja, ostalo sam radila dekupaž. Naduvena sam k''o žaba. Obareno sve za rusku, posle da idem da seckam. Večeras ću projaru. Sutra kod svekijevaca. Jedva čekam sarmice od zelja mmm... Da li ste oset_ili zemljotres sinoć? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 04/22
23.4.2022 9:54:54   
vonavoj
Jutroo.Kod mene dosla tetka iz crvene reke..baksuz,ubija me stomak. Vreme nam je promenljivo..vec me hvata trema od novog posla..Inace,imate li neku ideju sta bi mogla da odnesem u firmu zbog odlaska,da pocas_tim kolege..s tim da imam 2 pumpe,gde ima po 10ak kolega,i kancelarije,gde ima njih petoro..nisu svi na istom mestu,niti su svi u isto vreme tu..u smeni radi po dvoje..


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 04/22
24.4.2022 7:51:02   
QueenJ
Dobro jutro, drage moje! Hristos voskrese, radost donese!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 04/22
24.4.2022 9:22:15   
flamingos
Srećan Uskrs!

user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 04/22
25.4.2022 8:20:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Hristos Vaskrse.Mi smo juce proveli lep dan. Bili smo na ponocnoj Liturgiji. Posle kad smo se naspavali, isli smo kod mojih. Danas cemo da imamo goste, sutra smo pozvani u drugi grad, tj.mm da služi. A mi smo pratnja. 😁Pre nego gosti dođu, ja cu da idem na trening. Budite dobro. Uživajte. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 04/22
25.4.2022 9:21:43   
flamingos
Dobro jutro.Mi danas idemo kod moje sestre.Jedva čekam da je vidim.Provedite lepo praznik.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 04/22
25.4.2022 9:22:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam ofarbala nokte bojama bas fino. Moracu danas da ih nalakiram, sramota ovakva da idem. Bas su mi prijali ovi praznici. Trebali bi biti cesci 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 04/22
25.4.2022 13:36:02   
Milena18
Dobar dan, mame! Nadam se da lepo provodite praznik. Nama su juče dolazili sveki i dever, uglavnom smo bili napolju. Doveli i kucu, pa se M igrala. 
M izgleda zakačila neki stomačni virus, imala je dve večeri blago povišenu temperaturu i od danas dijareju. Dadoh joj probiotik. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 8:04:43   
QueenJ
Dobro jutro od mene! Ja juče uživala po gradu, po kafama sa društvom raznim. Ema spavala kod tetke mm, on popodne otišao po nju i odveo je na trening. Danas idem sa mojima na groblje. Babi umrli dan. Imam tremu, videću se prvi put sa ocem od kada "ne pričamo". Posle će Ema koji dan kod njih. Ona baš uživa na ovom raspustu. Kako ste vi?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 8:34:56   
flamingos
Dobro jutro.Milena,kako ste?Queenj,neka uživa dete.Javi kako je prošao susret sa ocem.I moje dete uživa u raspustu-još danas.Od sutra krećemo sa vežbanjem matematike i učenmem ostalih predmeta.Krenuće kontrolni,pismeni čim se vrate u školske klupe.Danas da prošetamo,lep je dan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 8:41:01   
vonavoj
Jutro!Flamingos,raspust je za odmor.Bogami,moje nisu nista radile,neka odmore.Mene hvata takva trema,strah,od novog posla,međuljudskih odnosa..to me najvise plasi...vidim i sad,u ovoj firmi,posle 13g,kako neko ne zna da prepozna kako ce neko da se ponasa,pomogne,reaguje. A ulazim u tri puta vecu firmu🥴Ne radim jos ove nedelje,okrecio mi tata jednu sobu,ceka nas jos jedna..da odem u šoping..1.5.imamo svadbu..svasta nesto.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 8:51:06   
flamingos
Da Von,raspust je za odmor.Ali,bolje da lepo rasporedi i da joj  bude lakše kad krene u školu.To su joj obaveze.Ima vremena i za uživanje i odmor.Dugačak je dan.Tako je kod nas.Uživajte u raspustu.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 13:39:57   
flamingos
Samo da vam mahnem i odosmo u šetnju sa prijateljicom i njenom ćerkicom.Prelep je dan.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 04/22
26.4.2022 14:29:39   
Milena18
Dobar dan! 
Flam, lepo se provedite u šetnji. Hvala što pitaš, dobro smo, protrčao samo neki virus izgleda. 
Mi smo isto išli da se vidimo sa mojom drugaricom. Sad došli kući na ručak, pa ćemo V i ja verovatno opet napolje, a M je rešila da za to vreme bude kod dede. 
Sve mi lakše pada kad je ovako lepo vreme, čak i čišćenje kuće 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here