|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prati bebin veš?
15.7.2017 21:54:21   
degu
Ja kako kad, Teodorino sareno s nasim, belo perem s njegovim na 90. Ako nema naseg onda sav njihov operem na 60. Perem sa tecnim Persil sensitive, njima stavljam sode bikarbone i sirce umesto omeksivaca i duplo ispiranje. Nama stavim bebi omeksivac jer i Teodorine stvari nekad perem s nasim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Kako prati bebin veš?
15.7.2017 22:25:30   
dddaca
Kako stavljas sirce i sodu bikarbonu? U kom odnosu i zar ne reaguju zajedno?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Kako prati bebin veš?
16.7.2017 1:14:58   
MicinaMama
I ja ne mesam deciji ves sa nasim,jedino ako imam koju svetlu majicu pa ubacim sa njihovim ili ako imaju nesto crno pa ubacim sa nasim crnim vesom da se pere a toga nema mnogo,po koje helankice.

Sto se tice proizvoda za pranje,koristim tecni detardzent za pranje vesa i to menjam.Ne uzimam uvek isti.Mada negde sam procitala da bas deci sa osetljivom kozom ipak treba prati sa praskom (sensitive)za ves.Posto tecni sadrze u sebi nekakav sastojak sto izaziva iritacije.Eh sada...primetila sam da neki izazivaju a neki ne.

Posto sada imamo bebicu presla sam na bebi omeksivac,hipoalergenski SUPLINE.Bas lepo mirise.

Belu odecicu,pamucne pelene i sipercice otkuhavam na 90° ostalo na 40°

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Kako prati bebin veš?
16.7.2017 7:53:09   
degu

IZVORNA PORUKA: dddaca

Kako stavljas sirce i sodu bikarbonu? U kom odnosu i zar ne reaguju zajedno?


Sodu bikarbo u stavljam u deo za prasak, sirce u deo za omeksivac. Reaguju zajedno

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Kako prati bebin veš?
16.7.2017 14:39:02   
dddaca
Izvini sto gnjavim, to ide kao omeksivac? Znaci prasak stavis normalno, a ovo kad masina zavrsi? U kojim kolicinama, htela bih da probam?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Kako prati bebin veš?
16.7.2017 14:46:48   
degu
Stavim odmah sve, nisam probala da stavim naknadno, bude mekan ves i ne oseca se sirce. Ja to ono otprilike, malo sunem, recimo jednu rakijsku casicu, prasak normalno. I ne gnjaviiiis me user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Kako prati bebin veš?
15.9.2017 16:41:30   
Tatjana.87
Moracu ovo da probam po tvom receptu user posted image
Cula sam i pre za to ali nisam nikada shvatala ozbiljno.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Kako prati bebin veš?
15.9.2017 16:43:56   
krin 40
Ja kao i ostali veš.Oplemenjivač baby sensitive i to je to

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Kako prati bebin veš?
15.9.2017 16:48:36   
Tatjana.87
Ja bebanov ves perem sa Persil senzitiv gelom..
Takodje smo uzimali i Chicoo omeksivac i tecni detercent ok je miris.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 17:01:56   
MamaNecaVo
Bebin ves,po savetu dermatologa posle atopisjkom dermatitisa,prala sam sa Merix baby senstive (navodno najblazi je).
Bez omeksivaca.

Receno mi je da polako uvodim i omeksivac (ako zelim), tako da je kod nas trenutno Persil tecni i Silav sensitiv baby (generalno koristimo svaki omeksivac za bebe,koji nam tata donese-njemu dzuabe poslati sliku,uzme sta mu je prvo pod rukom :D )


Prvih nekoliko meseci sav njegov ves sam prala odvojeno od naseg,cak sam imala i posebnu kantu za ves da se ne mesa.Dok jednog dana nisam presekla i odlucila da necu bas toliko da ga drzim pod staklenim zvonom.


Sada perem sve zajedno-naravno nista to nije prljavo i tome slicno,ali ne treba preterivati.



Jedino vodim racuna da ne stavljam previse praska i omeksivaca.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 21:22:21   
Mala Elena
Planiram da kupim neki sensitive prasak i omeksivac uskoro.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 21:38:00   
Tatjana.87
Mi smo prešli na Chicco i omekšivač i deterdžent
Lepo pere veš i lepo miriše, onako baš bebeći na puder za bebe.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 21:58:39   
Maslacak15
ja sam koristila samo Persil sensitiv bez ikakvih omeksivaca. Njihovu gardarobu sam prala odvojeno dok su bili bebe. Nikada nismo imali problema sa kozom, ni alergije ni osipi....

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 22:32:37   
MamaNecaVo
Dermatolog mi je napomenuo da ne preterujem u smislu sve sensitive, no krenem od sebe da sam ja alergicna na sve zivo pa za svaki slucaj.

Chicco prasak, da li je tecan?

Nesto sam u fazi tecnih.
Persil mi je ok.Blag miris (moze i bez omeksivaca,sta vise i nema potrebe za njim-ves bude bas ,bas mekan) i sto mi je bitno-skida sve moguce i nemoguce fleke.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 22:40:13   
Tatjana.87
Jeste tečan je Chicoo i ja sam krenula sa persilom ali mi sadi Chicoo super!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Kako prati bebin veš?
3.10.2017 22:49:49   
MamaNecaVo
Tatjana malocas sam videla poruku,hvala ti puno,no iz nekog razloga nesto trokira sa slanjem. :)


Verovatno sam videla,ali nisam obracala paznju pa sam skontala da je omeksivac.Bas cu uzeti za probu.
Njihov omeksivac me je nekako gusio (iako sam bukvalno samo ja osetila miris).

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Kako prati bebin veš?
4.10.2017 12:42:17   
veselicaa
Bilo koji prasak,trenutno bonux a omeksivac samo cocolino rozi od prvog dana tako.Bebine stvari perem posebno.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Kako prati bebin veš?
4.10.2017 15:31:25   
MamaNecaVo
Moj muz kaze da nisam normalna,jer svoje perem sa bebinim stvarima ali ostalo ne. user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Kako prati bebin veš?
4.10.2017 21:55:03   
Dragica Draga
Do god.dana sam sve na 60, belo iskuvavam, i obavezno sve peglam i sa jedne i druge strane.
Posle god.-god.ipo neke stvari i na 40 stavim, a poneke perem i sa nasim, uglavnom nesto sto ne ide direktno do njenog tela.
Koristimo Chicco tecni prasak i deterdzent i prezadovoljni smo.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Kako prati bebin veš?
4.10.2017 22:23:59   
IvanaSK RR
Mi vec neko vreme sve zajedno peremo. Prasak za ves i omeksivac koristim koji kupim, nema pravila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Kako prati bebin veš?
5.10.2017 22:49:38   
MamaNecaVo
Mislim da cu i ja tako da krenem,jer nisam za to da ih treba drzati pod staklenim zvonom.Sto vise vodis racuna,uvek im nesto fali.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Kako prati bebin veš?
5.10.2017 23:05:11   
Tatjana.87
Za sada mi je u redu da perem njegov ves odvojeno,cak i kada nemam dovoljno stvari ja ubacim koji njegov peskir i to je to.
Gledam danas ima svoju korpu za prljav ves,ima za cist ,haha da nije tako mali mogao bi komotno da zivi samostalno sve svoje ima user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Kako prati bebin veš?
7.10.2017 9:36:33   
medamisko
Bebin ves , tacnije za prvo dete, morala sam da kupujem neki u Dm bez mirisa i cega sve ne secam se, on bi se osuo i od mrvice omeksivaca.
Bukvalno sve sam peglala jako dugo.
A za moju malu princezu, tek po nesto. Koristila Chicco deterdjent i neki Duel.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Kako prati bebin veš?
20.10.2017 16:58:29   
MamaNecaVo
Ja ponekad ubacim omeksivac ponekad izbacim pa miksujem tako.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Kako prati bebin veš?
20.10.2017 17:11:50   
degu

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

ja sam koristila samo Persil sensitiv bez ikakvih omeksivaca. Njihovu gardarobu sam prala odvojeno dok su bili bebe. Nikada nismo imali problema sa kozom, ni alergije ni osipi....


i dalje ovako i nas ves peremsa persil sensitive

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here