|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
15.5.2022 21:03:13   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Bravo za Ivku!Samo tako neka nastavi.Svaka čast!❤



Hvala hvala 💪😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 8:56:13   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,mašina pere,pa da raširim veš i odosmo na kontrolu u vezi proteze.Ima zakaano Anđela za danas.Popodne će ona u školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 9:42:54   
nata11
Mame sta ste radile kada jave da se u vrticu rasirile boginje ?
Vodile decu ili ne?

U nasem vrticu ih bas ima i znam da mora prelezati a opet trenutno ima i alergiju na polene pa ne znam kako ce ici zajedno sve to. user posted image

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 10:39:11   
dddaca
Dobar dan. Bas sam se lepo odmorila juce, nije mi bilo tesko ni da ustanem jutros. Ispratila dete u skolu, jedna masina oprala, razmisljam da li i drugu turu da perem. Bice danas toplo, pa ne bih da mi gori tamni ves na suncu. Trebalo je obrnuto da uradim - prvo tamni, pa onda beli, ali sad je gotovo.
Odoh sad u prodavnicu, pa da stavljam rucak. Sve vas pozdravljam i nadam se da ste dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 11:39:34   
IvanaSK RR
Dobar dan. Nato, mi smo dobili boginje a da nismo ni znali da su se pojavile. Sina sam vodila normalno i on je dobio tek nakon dva meseca. Ako ti je problem alergija, konsultuj se sa dr.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 12:12:01   
flamingos
Nato,slažem se sa Ivanom.Najbolje je da se konsultuješ sa doktorom.Mi stigismo od doktora.Super je sve.I dalje samo donju protezu zatežemo na 10 dana.Kontrola za 4 nedelje i to je to.Pri povratku svratismo do biblioteke.Hajde da vas ćastim.Upravo sad mi je stigao Lilly vaučer od 5000 dinara(osvojih ga svojim receptima).❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 13:04:25   
Ivanka 75
Dobar dan, bravo Flam. 😊

Slazem se za boginje i lekara, uvek je bolje pitati nego se pitati. 
Ponedeljak a ja vec umorna 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 13:36:15   
flamingos
Hvala Ivanka.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 17:20:32   
dddaca
user posted image Bravo Flam, cestitam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 17:49:58   
Tiziana
Cao zenske.Kod nas danas veselo, deca jutris nisu isla u skolu zbog dojava o bombi. Sin sad ima online da nadoknade, mladji razredi nemaju nadokadu pa smo nas dve iskoristike da dodje da se osisa jer je u subotu rekreativna. Mora friz za taj povod.
Napolju je pretoplo. Cestitke Flam. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 18:04:43   
flamingos
Hvala vam dRRugarke moje.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 18:35:42   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Cao zenske.Kod nas danas veselo, deca jutris nisu isla u skolu zbog dojava o bombi. Sin sad ima online da nadoknade, mladji razredi nemaju nadokadu pa smo nas dve iskoristike da dodje da se osisa jer je u subotu rekreativna. Mora friz za taj povod.
Napolju je pretoplo. Cestitke Flam. 



Tizi, bas mi je mama rekla. I kod mojih sestrica u školi je bila dojava bombe. 
Ja sam imala danas bas aktivan dan. A kad pa nisam. 🤣Sad cekam Sofi da zavrsi sa muzickom, poslednji je čas pa sledi prijemni. 
Ivanka, bravo za Ivku. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.5.2022 22:47:14 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 19:24:39   
Ivanka 75
Te dojave bas pocinju da uznemiravaju 😟


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 05/22
16.5.2022 21:41:28   
Ivanka 75
Nema nikoga.... Toplo je veceras, ja ponela sako ali mi ne treba. Jeeeeewweej doslo lepo vremeeeeeeeee 😊😂



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 05/22
17.5.2022 7:43:09   
dddaca
Dobro jutro! Cula sam juce na tv o tim dojavama. Koliko god bilo ocigledno da se neko za****va, oprez mora da postoji.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 05/22
17.5.2022 10:09:29   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Te dojave bas pocinju da uznemiravaju 😟


Strašno...Kako ste,kako ti je zet?Ništa posebno nemam da pišem.Samo da vam se javim.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 05/22
17.5.2022 11:01:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Cao zenske.Kod nas danas veselo, deca jutris nisu isla u skolu zbog dojava o bombi. Sin sad ima online da nadoknade, mladji razredi nemaju nadokadu pa smo nas dve iskoristike da dodje da se osisa jer je u subotu rekreativna. Mora friz za taj povod.
Napolju je pretoplo. Cestitke Flam. 


I kod nas isto. Ni danas izgleda nema škole.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 05/22
17.5.2022 12:07:27   
Ivanka 75
Jao bas zafrknuto, i strasno sto se neko drznuo da na takav nacin uznemirava skole


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 05/22
18.5.2022 9:35:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Imala sam jutarnji trening, a sad sam u školi. Sinoc sam bas kasno legla. Ucila sam.Kako ste ostali? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 05/22
18.5.2022 9:56:15   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 05/22
18.5.2022 10:02:06   
dddaca
Dobar dan! Kako ste? Kod nas se bas razduvao neki vetar. Nama se kasalj malo smirio, tako da smo nocas bolje spavale. Nadam se da su ostala decica im mamae dobro

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 05/22
19.5.2022 6:22:17   
flamingos
Dobro jutro.Daco,nadam se da je prestao kašalj i da ste dobro.Ostale mame?Loše sam spavala i evo pijem kafu.Biće lep dan.I ovde se juče razduvao vetar,ali je na tome ostalo.Grejalo je sunce i bilo je prijatno.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 05/22
19.5.2022 7:11:37   
Milena18
Jutro!
Flam, i ja sam loše spavala. Ali vidim da je lep dan, pa mi je lakše. 
Ivanka, bravo za Ivu! 
Kako ste, mame? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 05/22
19.5.2022 8:01:03   
nata11
Jutro.

Mi jutros poranilli, dete se naspavalo i to sa zapusenim nosem pa smo bude od pola6.

Odvela je kod babe i dede na cuvanje danas pa stigla i ranije na poslu da popijem kafu na miru.



_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 05/22
19.5.2022 10:24:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja od rane zore akcija, akcija. Evo sad sam ispružila noge na pet minuta i pokret u školu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here