|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
19.5.2022 19:51:44   
Milena18
Gde ste, mame?
Moji otišli svi u šetnju, mislim da sam prvi put sama u kući od kad se V rodio. Očekujem da stignu uskoro. 
Šila sam danas M suknjicu od tila za ples sutra u vrtiću. Naravno da sam zeznula nešto i ima jedan sloj manje nego što sam htela, ali od koga je super je 😂
Baš sam se danas nešto umorila, jedva čekam da legnem. Nadam se da mali neće zezati sa spavanjem noćas. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 05/22
20.5.2022 9:21:57   
IvanaSK RR
Milena, svaka cas_t. Ja ne bih imala zivaca za sivenje kostima. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 05/22
20.5.2022 21:58:43   
IvanaSK RR
Gde ste, mame? Ja sam isla da radim nešto privatno pa sad idem kuci. Jos tri nedelje skole, jes!!! 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 05/22
20.5.2022 22:49:00   
vonavoj
Samo da mahnem..prosle su 2 nedelje,lakse se dise..hvatam konce,resavam uveliko zadatke..knjizim..Idem na prvu edukaciju sa kolegama💪Zadovoljna sam,bojala sam se iskreno,ali shvatam da je moje znanje na visokom nivou,pariram i starijim konsultantima,kolegama..i jos cu ga nadograditi🤭jer ovde ima svega😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 9:14:56   
flamingos
Dobro jutro.Super Von,bravo za tebe.Ivana,još malo i kraj školske godine.Pijem kafu,pa odoh po blic ženu i da još koje šta kupim na pijaci.Kad završim u kuhinji idemo do Lilliya da utrošimo naš vaučer.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 10:23:00   
Tiziana
Dobro jutro zenske.Jos malo i kraj skole. Meni zensko dete otislo jutros na rekreativnu. Uzbudjenje je bilo preveliko, kao da u zivotu nije bila na rekreativnoj. Ja isla nesto da zavrsim do banke, musko dete na cas pa ce na trening. Ja cu da trknem do Kneza da mu kupum nesto, sve mu je malo, nema sta da nosi. 😒
Popodne imamo goste, ali cemo da narucimo neku klopu, ne mogu da spremam, nema sanse danas 🙂
Kuma mi poslala novu ešizodu Greja, to da pogledam u nekom medjuvremenu kad ugrabim.. I tako. 
Uzivajte, dan je divan, ali deluje da ce biti baaas toplo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 10:31:59   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, samo suknjicu sam šila, ne verujem ni ja da bih mogla ceo kostim, posebno kad smo nas troje sami kod kuće 😁 Ali obećala sam joj kostim Isidore Mun, to ne bi trebalo da je komplikovano. 
Mi danas idemo kod sveki na ručak. Ne pamtim kad smo poslednji put bili kod njih. A pre toga M i ja na pijacu, to je naš običaj subotom. 
Lepo provedite dan, mame. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 13:23:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan ženske. Bas je divan dan. Jutros kad sam izasla na trening vec je bilo toplo.Kod mene je od jutros radno: trening, vodila S na folklor, žuri kuci da probudim T. Odvalila se. I sad ucenje. Sofi i mm sam dala zadatak sta da rade. 😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 15:41:35   
Ivanka 75
Dobar dan, jao sto je leeeep, divan i suncan :)
Sekli smo tresnju pa obrali grane, ja cistila ono sto je aplo na ulicu a automobili smo prolaze, ko da sam ih zvala :) Malo malo pa skoci na trotoar, a i on 20 cm.
Rucasmo, mm ode na teren, Iva bila u online skoli do podne, i tako, svako nekim poslom tamo vamo.
Mislila sam da imam cas od 4 kad ono od 6, nesto sam prebacila u glavi. Sad cu po kuci da poradim kos malo pa kafa pa tek onda cas.

Moje dete sinoc dobilo oklop na treningu, smeske zive, kad krene na trening kofer joj treba user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 15:58:03   
Sanjica26 RR
Ivanka, slicno kao Teodora sa cellom user posted image



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 05/22
21.5.2022 16:21:24   
Ivanka 75
E tako nesto user posted image
Kaciga, stitnici za ruke i noge, papucice, rukavice, kimono ceo plus oklop user posted image
Ko vanzemaljac kad se namontira user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 05/22
22.5.2022 10:16:25   
flamingos
Dobar dan.Šta radite mame?.Milena,kako je bilo na plesu?Zamesih za hleb i da završavam šta imam.Dete doručkuje,pa da završava svoje obaveze.Mm u selu.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 6:16:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste uspele da se odmorite tokom vikenda.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 7:14:01   
Bambino1
Dobro jutro mame. Mi smo bili bas u guzvi ovih dana, malisa u petak imao sistematski koji je delimicno odradjen, naplasio se izgleda i prevristao, nije dao doktorki da ga pipne, u subotu mu slavili rodjendan, juce malo odmarali. Sad da popijem caj pa na posao. 🙂 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 9:23:08   
dddaca
Dobar dan! Samo da mahnem i da vidim kako ste. Nesto sam nervozna danas, neispavana, ali bice bolje

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 9:25:42   
flamingos
Bambino,srećan rođendan.❤Daco,biće bolje.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 9:29:33   
IvanaSK RR
Dobar dan. Dddaco, drzi se. Ja sam u pms-u 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 11:20:48   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Svi smo u isto vreme u pms-u.Masem svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 11:39:23   
Bambino1
Hvala Flam. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 05/22
23.5.2022 13:37:07   
Ivanka 75
Dobar dan, evo uvatih 5 min mira ali bez tisine 😊


Videla sam bubasvabu kapitalku na ulici, bljaaaaaak,, zgadi mi dan 🤢

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 6:19:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas kad dođe iz škole da ruča i idemo kod očnog.Ima pregled na uskim zenicama da vidimo šta i kako dalje.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 6:38:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Bambino, srecan rodjendan.
Flam, javi sta kaze dr. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 6:56:19   
flamingos
Javiću Ivana.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 9:17:56   
Milena18
Jutro!
Kod nas od jutros frka i trčanje. M je trebalo da vodi moj brat u vrtić, on došao, a ona plače da je vodim ja. Pa brzo spremih V, a onda se on pred vratima ukaki. Savršen tajming 😂 Jedva smo stigli na vreme. 
Flam, javi šta kaže dr. 
Ivana, šta je bilo sa tvojim poslom, ima li nekih novosti? 
Sanjice, kreću li uskoro ispiti? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 9:32:15   
Ana RR
Joj Milena user posted image veselo jutro user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here