|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
12.12.2022 23:09:30   
dddaca
Uh Milena, taj nos bas zafrkava. I nas muci, sva je zapusena, ali je opet dovoljno velika da moze kapi da stavlja. To nas spasava bar neko vreme.
Inhalacije ne znam da li deluju ili je to od kapi, ali nastavicu sa njima (inhalacijama)
Ivana, super sto ste bolje vas dve user posted image

Ana da li je moguce da smo u u razmaku od 4 sekunde obe napisale komentar user posted image
Probaj da zaspis, nadam se da ce glavobolja proci

< Poruku je uredio dddaca -- 12.12.2022 23:12:39 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/22
12.12.2022 23:47:13   
Sanjica26 RR
Laku noc. Nisam stigla danas da vam pisem. Non stop jurnjava.
Ja cu sebi nista za Novu Godinu. A verovatno ni  svojima. 😄 Mi se častimo za Božic. S tim sto obicno samo deca dobiju. Ocekujemo u nedelju pokloncice od njih, a posle moramo mi da se odresimo. Pricala sam deci u školi, otkrila sam im da treba da vežu roditelje. Bili su odusevljena. Ima da me roditelji stave u top 🤣

E da ja sam dobila. Tako da se nadam da cu sutra da budem bez bolova.

Milena, nadam se da je momak bolje.

Daco, nastavi sa. Inhalacijom ako ti se cini da joj je bolje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.12.2022 23:49:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 5:56:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem pa polako na posao. Napolju je izgleda brrrrr. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 6:21:25   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi dobro.Mi ćemo danas po poklone za Novu godinu,a za Božić kupujemo par dana pre Božića.Mora i drugaricama da kupi Anđela poklone,pošto idu na doček kući kod jedne drugarice(naravno,tu će biti i njeni roditelji),pa da razmene deca poklone.Sačekaću je posle škole.Pijem kafu,pa u odoh na terapije.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 7:32:11   
dddaca
Jeste hladnooo. Cele noci sam bas lose spavala, budila se, i sad sam bas nikakva.
Flam, poraslo dete. Ide na docek sa drugaricama user posted image
Sanjice, ako si im rekla. Treba deca da znaju nase obicaje. Sad mi pade na pamet da ce im mozda veroucitelj pricati o Detinjcima, tako da bi mogli i mi nju da vezemo. Do sad smo praktikovali to za Materice i Oce.
Za NG poklon je pozelela neku igracku koju nisam uspela da pronadjem kod nas, pitala sam cak i na nekoj temi. Pa sam morala da porucim, ali ne verujem da ce stici do NG, tako da cu morati da napravim rezervnu varijantu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 8:52:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u selu.jutros nisam mogla da otkljucam vrata od auta. Malko je zaledelo. Zaboravio je mm da poprska. Uspela sam uz pomoc alkohola da otvorim.Kasnije vodim S na smotru. Ima mini polaganje iz flaute. I begam na jos jedan čas u gradu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 11:01:54   
Bambino1
Zdravo mame. Ja evo na poslu, zavrsavam dekoraciju za novogodisnje slikanje. Napolju je bas hladno, jedva sam ocistila stakla na autu jutros. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 11:13:04   
flamingos
Da Daco,poraslo moje dete.Bambino,baš je hladno.Završvam u kuhinji,pa moram opet napolje da sačekam dete i da završimo sa kupovinom,pa pravac kući i ne izlazim iz stana do sutra.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 11:41:17   
Ana RR
Ana da li je moguce da smo u u razmaku od 4 sekunde obe napisale komentar user posted image
Probaj da zaspis, nadam se da ce glavobolja proci


Haha daco, kao po dogovoru user posted image malo me popustila glavobolja ali osećam neki tup pritisak. Ma samo da krene ciklus i proći će, znam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 15:38:50   
Sanjica26 RR
Cim sam rucala sklupcala sam se. Otkazala sam i trening. Ne izlazim nigde. Stomak me boli. Bolje da odmorim. Kod mene je tisina u stanu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 18:23:16   
dddaca
Ajde da budete bolje, obe. I mene nesto ukocilo, jedva se krecem. Uopste ne znam da li sam nezgodno ustala, stala, nemam pojma, nadam se da ce se smiriti do sutra.
Milena, kako je malisa?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 21:54:56   
Tiziana
Caos devojke, dobro vece.Jeste hladno napolju, ozbiljno je hladno. Htela sam da proset_am nazad od posla do kuce, da razbistrim glavu i boga mi sam se smrzla. Mi nesto dogovaramo neki matine u nekom restoranu za 31. pa da uvece kad svi krenu u izlazak dodjemo kod nas kuci. Videcemo. To je za sada neki plan. I deca se raduju. Ja mozda necu raditi ona 3 dana nakon nove godine, spojice nam 9 dana i ako bude bilo tako bicu zaista mnogo srecna. Planiramo sina da posaljemo na skijanje za raspust sa jednim nastavnikom, cerka nece. Ko kako zeli, ne teram nikoga. Ja svakako u vreme njihovog raspusta ne migu da uzmem odmor, tj od 09.01 moram da radim. 
Vidim piset_e tamo da ste se bacile u kupovinu poklona. Meni se ne mili u guzvu, majke mi. Vec je krenula neverovatna guzva,trubaci samo sto nisu. I tako.. Svi prehladjeni brzo da ozdrave. Zelim vam laku noc 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/22
13.12.2022 22:57:01   
Dragica Draga
Da vam se javim svima.
Bas zahladnelo, ujutru posteni minus, ali neka...

Mi smo napravili neki spisak poklona i time se vodimo te se nadam da cemo izbeci guzve, imamo tacno odredjeno sta cemo pa ciljano kupujemo.

Laku noc do sutra, valjda ce biti malo laganije pa da se javim 😃

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 6:24:23   
flamingos
Dobro jutro.Ovde duva i vetar.Baš je hladno.Juče nije bilo gužve,zato smo i poranile sa poklonima.Krenuće gužve.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Milena,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 7:25:14   
Dragica Draga
Dobrk jutro, pravo zimsko.
Da spremim sta imam dok se mladez ne lrobudi 😃

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 7:29:37   
dddaca
Dobro jutro! Jeste hladno, i ne prija mi, ali zima je i vreme je da bude hladno. To sto nam se klima skroz poremetila i sto smo navikli na toplo je prica za neke druge teme. Samo da bude grejanja ove zime, da ne budu restrikcije, pa cemo lako user posted image .
Inace, ledja me vise ne bole. Izgleda da sam juce nesto prikljestila, jedva sam se mrdala, a danas nista.
Ostale mame, kako ste? Milena, jel malisa bolje?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 7:32:20   
flamingos
Super Daco kad te leđa ne bole.Ode moje dete u školu,uskoto ću i ja da izađem iz stana,a nešto mi se ne mili.Duva vetar,ali dobro.Decembar je.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 8:16:15   
Dragica Draga
Uzas kad ledna bole, msne ns prosli mesec 2 nedelje ukocilo, i toliko sam bila spora da me je to izludjivalo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 11:00:09   
IvanaSK RR
Dobar dan. Jeste decembar ali mi se vreme ne svidja 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 22:23:22   
dddaca
Samo da se pohvalim. Saljem recepte na jednom sajtu i polako prikupljam poene. Nije onaj gde Flam ima 900 recepata, tu tek planiram, ali da ne duzim, slucajno pogledah poene, i drage moje, uspela sam da sakupim dovoljno i ostvarim mogucnost da izaberem neki od bas vrednih poklona user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 22:26:13   
Dragica Draga
Wow, bravo zene sjajne ste. Koji su to sajtovi?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 22:35:05   
dddaca
Poslacu ti link u poruci za ovaj gde mozes da osvajas poene i kad skupis dovoljno poena da osvojis poklon. Ne znam da li je po pravilima foruma da stavim taj link javno. A poslacu ti i za onaj drugi na koji nisam jos uvek registrovana, ali tamo je princip nagradjivanja. Tu mislim da su mi slabe sanse da bilo sta osvojim.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 23:00:25   
Dragica Draga
Da moze, bolje u privatnoj poruci... Bilo bi super da se i ovde vrati C kuhinja

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/22
14.12.2022 23:15:37   
dddaca
Poslala sam ti. Da, bila je super C kuhinja. Steta sto vise nije dostupna. Skoro sam trazila neki recept i nisam uspela da ga nadjem

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/22
15.12.2022 6:18:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Poslala sam ti. Da, bila je super C kuhinja. Steta sto vise nije dostupna. Skoro sam trazila neki recept i nisam uspela da ga nadjem
Dobro jutro.Pošalji i meni u pp link za taj sajt.Sigurna si da me tu nema?Ne šaljem ja samo na jedan sajt.Postoji sajt gde za određeni broj poena klikneš i otkupiš nagradu(upravo očekujem peglu da stigne.To je 8 nagrada na tom sajtu).Možda je neki drugi.Pošalji mi.Hvala.C kuhinja je bila super.Pijem kafu i dete će u školu,a ja na terapije.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here