|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 8:55:09   
flamingos
Dobro jutro.Kato,kako je dete?Dobro da nije prehlada,već zbig zubića.Didt,kako si ti?Ostale mame?Tizi,pokušaj i danas da odmoriš uz neku seriju.Moje dete spava,pa za danas ima još koje da zavrśava,pa i ona malo da idmori.Ja sa svojim obavezama i tako prođe vikend.Ovde kao greje sunce,ali je baš hladno.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 9:30:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi se polako razbudjujemo. Sinoc smo kasno legli.Kato, kako je sin? Ostali, kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 10:12:23   
Kata90
Dobro jutro,😊 Ogi je dobro nema Temp.jos sam sinoc dezurala i gledala dal je dobro. Pijemo kafu,pa jos malo krecem sa kuvanjem.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 10:17:53   
flamingos
Super Kato kad nema temperaturu.Evo i mene u kuhinji.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 11:36:27   
Bambino1
Zdravo mame. Samo da vas pozdravim. Kod nas je bas hladno i duva vetar. Imam neki problem sa forumom pa uglavnom vec par dana ne mogu da udjem. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 11:42:20   
Tiziana
Caos. Lepo, suncano, a hladno.Danas nista serije 🙂 mora da se kuva za sl. nedelju, ves se pere, dete ima utakmicu,treba ga odvesti,drugo dete francuski, posle treba i da se uci. Program full kao i svake nedelje. Uzivajte u danu.. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 15:37:52   
dddaca
Hladno i ovde. Nisam od onih koje vole hladnocu, ali neka je, treba malo i da zahladni. Jutros je bilo suncano, ali kratko je i to trajalo. Izadjoh do prodavnice i smrzoh se

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 16:19:16   
flamingos
Mi smo išli autom do Lidla i dete kupilo košulju i pantalone u Waikikiju.Imaćemo uskoro krštenje.Ja ću neki drugi put do tad sebi da kupim šta ću da obučem.Vratismo se pešaka.Hladno je,duva jak vetar,ali stigismo nekako.Nije strašno.Čini mi se da je gore kad čujem iz stana kako fijuče vetar nego kad smo napolju.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 02/23
5.2.2023 16:54:56   
Sanjica26 RR
Vreme je jezivo. T i ja smo dosle na film. Ko je čitao knjigu "Čovek po imenu Uve", prikazuje se sad americka verzija sa Tom Henksom. Samo ne znam zbog cega nije Uve, nego Oto. 🤣 Pravimo obe pauzu od ucenja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 02/23
6.2.2023 6:22:47   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,nadam se da je sada sve ok.i da češ češće da se javljaš.Kato,kako ste vi?Ostale mame?Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 02/23
6.2.2023 6:56:47   
Milena18
Jutro!
Kako ste danas, mame? 

Meni se ne izlazi iz kuće kad pomislim koliko je hladno, a posebno sa decom. Ali nije da imam izbora... 
Sanjice, kakav je film? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 02/23
6.2.2023 8:18:37   
dddaca
Dobro jutro. Ledeno je. Vozila sam jutros dete u skolu, pa otisla i do prodavnice, Smrzla sam se.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 02/23
6.2.2023 9:18:38   
Kata90
Jutro i tu hladno i ovde otislo je na -5 🧊 jos sam ususkana u krevetu 😄 i pijem kafu.Ogi popodne ide u skolu,menjali smenu....Moram i ja do prodavnice,kad pomislim samo vec mi hladno.Mislim se sta danas brzinski za jelo da pravim.



_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 02/23
6.2.2023 10:13:29   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Jutro!
Kako ste danas, mame? 

Meni se ne izlazi iz kuće kad pomislim koliko je hladno, a posebno sa decom. Ali nije da imam izbora... 
Sanjice, kakav je film? 





Dobar dan. U selu sam. Danas po rasporedu nisam u selu, ali posto u četvrtak idem na faks hocu da odradim časove. Smrzla sam se, jer je nestala struja. A stomak me boli. Dobila sam. Toliko da mi se i povraca. 
Milena, odlican je. T i ja smo na kraju plakale. Tom Henks je neprevaziđen. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 6:19:31   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprrma za školu.Kasnije da siđem do pijace.Danas planiram da zavijam sarmu i,naravno,sve redom da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 13:00:11   
Ana RR
Dobar dan, ženske. Kako ste?

Baš je hladno, kod nas temp ne prelazi u plus, mada kad su nam sinoć naši kanađani rekli da je kod njih prošle nedelje bilo -40, ovih naših -3 mi dođu kao leto user posted image

Mi se nešto borimo da se ne prehladimo, mene je u petak krenulo da lomi ali sam u subotu bila ok, samo mi nos povremeno curi. Mare je kilav, njegov stomak standardno ga muči.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.2.2023 17:05:50 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 14:55:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moje su od sinoc bolesne. T je dobila temp. Ali nije visoka. Sofi muci stomak. Tako da obe ceo dan leskare. Jutros je bilo - 9 tako da kad sam ja krenula u pola sedam bas je bilo jezivo.Sad sam se ususkala posle posla i ne mrdam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 18:39:57   
Kata90
Veče mamike,Sanjice ozdravite sto pre,sad bas hara neki virus.I Ogi jedan dan imao temp.sad je ok malo duva nos nije strasno.Bila sam danas na UZ sve je super.👼 😊 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 20:58:08   
Milena18
Dobro veče!
I mi bolesni, tj. V. Imao je popodne 38.6. 
Hajde da što pre svi ozdravimo. 🙂
Sanjice, i meni je bilo grozno kad sam krenula jutros sa njima dvoma. Još ispred vrtića gužva, svi došli kolima. 
Kato, koji si ti mesec? Nisam ispratila. Super što je sve u redu. 😊

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 21:40:45   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro veče!
I mi bolesni, tj. V. Imao je popodne 38.6. 
Hajde da što pre svi ozdravimo. 🙂
Sanjice, i meni je bilo grozno kad sam krenula jutros sa njima dvoma. Još ispred vrtića gužva, svi došli kolima. 
Kato, koji si ti mesec? Nisam ispratila. Super što je sve u redu. 😊




5 ti mesec 😊 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 22:08:13   
dddaca
Brzo svi da ozdravite user posted image . Ledeno je bilo jutros. Smrzla sam se dok sam je vozila u skolu, jos zaboravila i rukavice da stavim, a auto nikako da se ugreje. Kato, super za UZ. Ne secam se da li si pisala. Dobicete batu ili seku?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 22:10:42   
Kata90


IZVORNA PORUKA: dddaca

Brzo svi da ozdravite user posted image . Ledeno je bilo jutros. Smrzla sam se dok sam je vozila u skolu, jos zaboravila i rukavice da stavim, a auto nikako da se ugreje. Kato, super za UZ. Ne secam se da li si pisala. Dobicete batu ili seku?




Opet bato 😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 02/23
7.2.2023 22:37:20   
Sanjica26 RR
Daco, kod mene je super sto mi se mali auto brzo ugreje. Inace, kad vozim zafiru treba mu duže da se zagreje.
I tako ja sam mislila da nigde ne izlazim. Otkazala sam trening jer sam dobila. Napravila sam pauzu. Pocas_tila sebe farbanjem, sisanjem i feniranjem. Ne pamtim kad sam bila. Nemam kad da stignem, majke mi. Kaže mi malo pre tetke, moras to da stignes. Ja ne mogu da joj objasnim da malo i spavam. Sinoc sam grozno sanjala, da sam mm budila. Nikako da pisem drugarici da vidim kako joj je majka. Bolesna je od kada se moj tata razboleo. Ima melanoma. Ali generalno je lose. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 02/23
8.2.2023 0:28:46   
Bambino1
Zdravo mame. Jao vidim da piset_e kako se smrzavate, pridruzujem se i ja. Radim dezurstvo ove nedelje, pa ujutru u pola 6 bude bas hladno, a auto koza led unutra. Da sto pre svi ozdrave. I mog malisu nesto mucio stomak jutros, ali je sad super. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 02/23
8.2.2023 6:20:13   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete ds se sprema za školu.Danas ne planiram nigde da izlazim iz stana.Kato,drago mi je da je sve super.Uživaj u trudnoći.Hajd da svi bolesni što pre ozdrave.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here