|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/23
16.2.2023 7:54:53   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,kako ste?Ostale mame?Lep je dan,tako da idemo danas u šetnju kad dete i ja završimo šta imamo za danas isplanirano.Pijem kafu,pa odoh u kuhunju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/23
16.2.2023 10:35:03   
Bambino1
Zdravo mame. I kod nas je dan prelep. Da malo pospremim po kuci pa cemo videti popodne gde cemo. 😀 ves je vec na zici, rucak imam od juce.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/23
16.2.2023 12:25:43   
Tiziana
Flam hvala na pitanju, dobro je. Nema vise temp samo je zapusena. Izlezava se, uziva i slusa muziku na Spotify po ceo 🤣Sin, lenstina, ne ispusta kontroler iz ruku. Kaze raspust je da se uziva. Sl ned ima opstinsko iz hemije, ne mogu da se izborim sa njim da uzme makar malo da vezba. Sve ce u poslednjem trenutku🥴Napravila sam juce neku merenge pitu, mnogo lepa, lako se pravi. Skoro pa je vise nema🤣
Odosmo mm i ja u set_nju. Uzivajte u divnpm danu. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/23
16.2.2023 12:38:20   
IvanaSK RR
Dobar dan. I moj sin je nagrabusio od virusa. Od nedelje je stalno bio pod temperaturom. Isla je i do 39.8,a nikako se nije spustala. Tek mu je danas malo bolje. A ni ja nisam jos skroz ozdravila, razvuci ce se ovo kod mene 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/23
16.2.2023 15:47:30   
flamingos
Tizi,drago mi je da ste dobro.Uživajte u šetnji.Mi se sad vratismo iz šetnje.Prelep je dan.Ručali smo i na red je učenje.Da nastavi gde je jutros stala.Što više sad da završi pošto sutra planiramo da odemo do sela..Ivana,hajd i vi da budete dobro.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 8:00:08   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste dobro.Uživajte u lepom danu.Da popijem kafu i odoh u kuhinju,pa oko 11 h idemo u selo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 8:05:18   
Kata90
Dobro jutro 🌞 konacno lepog sunca videti.I ja da popijem kafu,pa na pijacu i kuvanje.🥣 Popodne mi dolazi sestra sa klincem.Prijatan dan 🥰

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 8:35:07   
dddaca
Dobro jutro. Ivana pa vas je bas steglo. Vlada neki virus sa visokom temperaturom i zapusenim nosem, od vise njih sam cula da se zale. Nadam se da cete se brzo oporaviti.
Tizi, super sto je bolje. Sanjice, jesi li ti bolje?
Moje dete dobilo ribicu i sad ne znam sta cu s njom. Ne kupuju mi se pumpe, filteri i ostala cudesa, jer nemam to gde da drzim, a i ne daje mi se previse novca dok ne vidim koliko ce je to interesovati i da li ce uopste opstati. I sad samo imam dodatnu obavezu da menjam vodu. A ona je prlja bas, bas. Ima li neko akvarijum od vas?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 12:21:08   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Daco, hvala sto pitas. Vracaju mi se vrtoglavice. Juce sam jedva trening izdržala.Brzo se zamaram. Nesto sam čistila i jednostavno ne mogu dugo. Apetit nesto nemam. Ko zna. Možda je ovo bila korona. 
Sad cekam da mi dođe sestra. Dolazi po mamu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 16:48:36   
dddaca
Sanjice, mozda su vrtoglavice i zbog pritiska i promene vremena. Vidis koliko je odjednom otoplilo. Probaj da odmoris tokom vikenda. Meni je juce bas, bas bio nizak pritisak. Nemam obicaj da ga merim cesto, ali toliko sam bila bez snage da sam se iznenadila koliko je nizak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 18:25:10   
Sanjica26 RR
Ko zna Daco. Bas sam proveravala pritisak kad mi je bilo onaj dan lose. Pritisak ok. Ispraticu. Trudim se da odmaram ovih dana. Mada, uzela sam da spremam sledece ispite. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/23
17.2.2023 19:30:20   
flamingos
Gde ste?Mi smo iskoristili dan za uživanje u selu.Išli smo i kod prijatelja i u komšiluk.Dete je sad na rođendanu.Prilegoh da odmorim.Loše spavam zbog kičme,ali da se ne žalim.Proćiće.Namazala sam gel,popila lek i to mi je što mi je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 7:33:19   
flamingos
Dobro jutro.Uključila sam mašinu da pere i sedoh da popijrm kafu,pa da siđem do pijace i mesare.Za danas imam svašta isplanirano.Polako,završiču sve tokom dana.Dete spava,pa svoje školske obaveze da privodi kraju.Milena,Tizi,kako ste?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 9:28:55   
dddaca
Dobro jutro, nadam se da ste danas bolje. Ivana, Tizi jesu li deca bolje? Sanjice, a ti?
Juce je bio divan dan, provele smo ga napolju, ali odmah je nos poceo da mi curi. Kao da je neka alergija. Trajalo samo dok sam bila napolju i malo posle kod kuce. Cudno. Danas je oblacno, jedva se sunce probija, ali iskoristicemo da opet odemo napolje. Dete tek sad ustalo, da smislim sta cu da joj spremim za dorucak i nesto brzinski za rucak, pa da bezimo na igraliste

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 10:01:59   
Sanjica26 RR
Evo dobro. Smutila sam proju. Kasno sam legla, pa mi se jos spava. S ce sad na folklor. Mm ne radi pa ce je on odvesti.Ovde nije tako lepo kao juce. Jos u 8 je bilo sunca. Mi necemo najverovatnije nigde. T uci, S kad zavrsi folklor mora da vežba eng.za kontrolnu i da vežba matematiku za takmicenje Kengur. Ponedeljak krece škola

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 10:35:22   
dddaca
Joj da, Kengur. Jos joj nisam skinula testove sa neta, dobro da si me podsetila. Mada nije nesto posebno ni zainteresovana, tako da cemo videti

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 10:39:23   
Sanjica26 RR
дацо, код нас је обрнуто. Ја нисам заинтересована, а С јесте. 🤣 Она само каже, пријавила сам се. Много воли да се такмичи и каже да јој није ни битно шта уради. Хоће да нешто научи. Т нпр не воли, али иде из биологије. Наставница је предложила да иде. Тако да се и она спрема. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 11:12:05   
Tiziana
Vcao zenske. Pijem kafu pa da vidim sra moram danas da radim. Mene je stegla prehlada, sva sam slogirana. Tacno me cerka zarazila.Moji jos uvek spavaju. Sad cu da ih budim pa da vidimo ko sta ima za ponedeljak, da se malo pokrenu. Zar Kengur nije tamo nesto 17/18.marta?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 11:27:11   
Mirko Svirko
Dobar dan, dobri ljudi.Eto i mene malo. Kako ste? Kako su deca? Sta radite?  Moji svi kul, ja zaradila bronhitis pa sam malo kuci. 
Viidm spremate se za takmičenje iz matematike... I mi poceli samo sto se nase se zove Mislisa.  Pozdrav za sveee ❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 11:41:34   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Vcao zenske. Pijem kafu pa da vidim sra moram danas da radim. Mene je stegla prehlada, sva sam slogirana. Tacno me cerka zarazila.Moji jos uvek spavaju. Sad cu da ih budim pa da vidimo ko sta ima za ponedeljak, da se malo pokrenu. Zar Kengur nije tamo nesto 17/18.marta?




Jeste Tizi. Nego na vreme je S krenula da vežba. Ona je vrlo ozbiljna po tom pitanju. A i mm je slobodan, pa ga je uhvatila da sa njim vežba. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 13:49:25   
Kata90
Evo me bas sam bzv nesto danas.....mm i Ognjen otisli na šišanje.I nase takmicenje se zove Misliša i 9 tog marta se odrzava....sav je bitan sto ce ucestvovati 😁 Seka mi juče donela putnu torbu,polako cu poceti sa pripremama....vec smo na pola puta😊🤰


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 20:51:00   
dddaca
Kod nas su se ove godine prijavljivali samo za Kengur, a prosle godine su birali izmedju Mislise i Kengura. Meni se Mislisa vise svidja. Skinula sam joj testove, pa u ponedeljak da odstampam, ako bude htela da vezba. Ako ne, nema veze, ima vremena takmicice se ako bude htela.
Tizi brzo ozdravi

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 20:53:44   
dddaca
Mirko, sad videh da si i ti prehladjena. I tebi zelim brz oporavak

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/23
18.2.2023 21:58:05   
Tiziana
Ja sam prelezala dan. Samo sam na brzaka napravila nama troma da jedemo, jer mm nije tu, i vratila se u horizontalu.Super su to takmicenja. Doduse mi zaistta nikada nismo vezbali za Kengur, to je vise logika nego matis. Kod nas sin izlazi na takmicenja tako sto odluci danas za sutra pa sta uradi, a cerku to apsolutno ne interesuje. U komsiluku neko pravi zurku. Muzika toliko tresti da ne znam kako je njima tamo kad mi ovako cujemo. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/23
19.2.2023 8:27:35   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,Tizi,Milena,Mirko,kako ste?Ostale mame?Tizi,lepo je takmičenje"Kengur".Mom detetu je logika  super strana,tako da sa tim nema problema.Nije se ništa specijalno spremala niti vežbala za takmičenje.E,sad vežba matematiku.Mislim,ne trenutno,pošto spava,ali mora stalno da je vežba.Sve teže i teže.Za engleski je terala nastavnica da ide na takmičenje,ali nije htela.Ona je u fazonu"Znam da znam".Ne utičem na njen izbor.Dovoljno je odrasla da sama donosi odluke(mislim na te što se takmičenja tiče).I ne samo iz engleskog ni iz čega nije htela da se prijavi za takmičenje.Videćemo za dalje.Iskreno,volela bih da ide na takmičenja,ali to je njen izbor.Sad je rešena da trenira odbojku od marta.Da završavam šta imam,pa danas idemo sa prijateljima do grada.Lep je dan.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here