|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/23
24.2.2023 7:24:24   
flamingos
Kato,praviću"Markiza tortu sa lešnikom".Javi kad završiš kod doktora.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 02/23
24.2.2023 8:56:02   
Tiziana
Dobro jutro devojke.
Petak!
Da se pregura jos danas pa malo da se odmorimo.
Ja sam prezdravila. Radila sam od kuce cele nedelje. Sa jedne strane prijalo mi je,a sa druge strane mnogo vise radis na kraju kad si kod kuce. Ne zaklopis kompjuter u 5h vec hajde jos ovo, hitno je jos ono, i tako ode jod 2 sata.

Ovo predvino prolecno vreme koje je bilo tokom cele ove nedelje i koje nismo mogli da iskoristimo ce da se pokvari za vikend. Uvek bude tako. Dok smo zatvoreni u kancelarije napolju je sunce,kako dodje vikend, pokvari se vreme..

Odoh da radim. Uzivajte u vikendu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 02/23
24.2.2023 11:13:54   
Kata90


IZVORNA PORUKA: flamingos

Kato,praviću"Markiza tortu sa lešnikom".Javi kad završiš kod doktora.❤



Evo me,sve je uredno na UZ dobila sam i slike gde se vidi lice 😁 500g je....i 💯 decak 😁 23nedelja.❤ kontrola u 32 nedelji,to je sad nesto novo.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 02/23
24.2.2023 11:53:41   
flamingos
Super Kato.Uživaj u trudnoći.Sedoh malo,pa da da nastavim gde sam stala.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 02/23
24.2.2023 13:18:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan devojke.Kato ❤️
Sad sam sela. Od jutros sam imala časove. I imam jedan veceraske. Konacno petak, ali mi cemo sutra do Bg. Ja na kontrolu, a koje devojcice sa tatom u kupovinu. Uživajte. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 02/23
25.2.2023 7:44:21   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu.Moji spavaju.Kasnije idemo u crkvu,pa u restoran.Vreme je užasno,pada kiša.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 02/23
25.2.2023 11:50:47   
Tiziana
Cao devojke. Vreme jeste malo bezvete, ali mi prija.Muz otisao u veliku nabavku, sin na opstinsko iz hemije, cerka uci, sledeca nedelja je full sa kontrolnima i ispitivanjina, a ja zavrsavam drugu kafu pa da se bacim na usisavanje i sredjivanje. Nema kuvanja danas, ne mozemo da uglavimo u raspored🤣



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 02/23
25.2.2023 13:18:35   
Kata90
Gde ste mame,i kod nas kisa od jutros haos...Stavila sarmu da se kuva,bice i za sutra.Spremala malo po kuci usisala itd.ves se pere.Dete radi domaci.Sad ce i mm sa posla.Umorila sam se.Vise nista ne radim.A ja sada da uzivam u kafi 😊 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 02/23
25.2.2023 14:59:36   
Ana RR
Hello user posted image

Baš je grozno danas, barem kod nas. Teši me samo to što ionako ne bih mogla nigde da skitam jer sam dobila, ali ipak.. moglo se sedeti u bašti da je sunčano kao prethodnih dana.

Uspela sam da usisam i prebrišem stepenice i više nisam ni za šta. Tri sprata stepenica, crkla sam. Jedna mašina pere, druga suši, treća pere sudove. Pekarica mesi testo, u rerni losos i povrće... šlogiraće se mm kada dođe kući i vidi kako štedim struju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 02/23
25.2.2023 19:34:04   
dddaca
Nek zavrne rukave pa nek sam stedi struju ako mu ne odgovara user posted image
I kod nas grozno vreme, kisa, zahladnelo. I ja sam se danas rastrcala po kuci, sredjivala, kuvala, pa vozila dete na rodjendan, pa sad spremala veceru i bas sam umorna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 8:22:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i odoh da završavam šta imam u kuhinji.Posle da peglam.Dete da se naspava,pa kad doručkuje da uči.Oblačno je.Nećemo danas nigde.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 11:41:03   
dddaca
Dobar dan. Danas je dan za odmaranje. Dorucak iz pekare, za rucak kupila vec pecenu ribu na rostilju. Volimo ribu, ali ne volim kad mi se cela kuca umirise na nju, tako da mi je ovo laksa varijanta. Jednu masinu vesa oprala, druga zavrsava. I to je sve od posla za danas. Juce sam se rasturila, red je i da odmorim. Jos malo pa cemo i u bioskop nas dve. Tata resio da ostane kod kuce.
Tizi, kako je proslo takmicenje? Znam da je rano za rezultate, ali kakvi su utisci, da li je bilo tesko?
Ostale mame kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 12:58:23   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi smo juče bili na decijem rodjendanu i na stepenik izvrnem zglob. Malo plavo i nateklo, al dovoljno da sepam 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 13:32:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik. Ja sam samo usisala kucu i skuvala rucak. Ne radim nedeljom krupne poslove.Moji vežbaju matematiku. Prvo je mm sa T, a sad je S dosla hoce i ona. Kasnije ce S na crtani sa drugaricom. Uživajte u nedelji. Ja sam malo i dremnula. I ako volim da je tisina uspela sam i pored njihovog vežbanja da zaspim. 


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.2.2023 18:23:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 17:28:05   
dddaca
Uh Ivana probaj da fiksiras to stopalo nekim zavojem, da se ne oslanjas previse na njega.
Mi dosle iz bioskopa, gledale Vilu seprtlju, bas je lep crtani bio.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 19:01:24   
Bambino1
Zdravo mame. Nikako da stignem da se javim, gomila obaveza. Juce bili u gostima, danas cistila kucu, peglala, rucak za danas i sutra. Kakvi su utisci o crtacu? Mi vodimo decu u utorak, a ide i moj malisa sa vaspitacicom da gledaju bas taj crtani. 😀

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 20:10:41   
Didy
Zdravo svima!

Ne javljam se baš često, nekako nemam ni vremena...Dana smo bili kod svekrve na ručku posle sto godina, tako da nisam ništa kuvala. Popodne smo odremali, valjda nas suština umor od prethodne radne nedelje i od subotnje raspremanja kuće. Sutra opet sve ispočetka i u krug...Teram sebe da odem do prodavnice u veću nabavku, svašta nam treba, a iskreno, baš me mrzi. Možda bolje danas, radnim danom moram sama jer mm radi tokom dana (a ja uveče, pa se razmimoilazimo), a sad bar da još neko vuče kese, da ne moram sve sama. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 02/23
26.2.2023 20:50:04   
Tiziana
Cao, dobro vece.
Ja sam ceo dan provela u kuhinji. Nakuvala za celu nedelju jer deca idu popodne u skolu, moraju da imaju rucak pre skole. Popodne malo dremnula, vreme je samo za to pa posle dovrsila ruckove. Sin dobio 2 nagradu. Verujem da ce proci na okruzno. On je naravno zadovoljan. Deca danas ceo dan ucila.. Kad idu popodne niko ih prepodne ne nadgleda, verujem da krivinare 🤣 pa ih tad poteramo da za vikend sto vise zavrse.. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 02/23
27.2.2023 8:21:12   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad se dete naspava da doručkuje i idemo kod zubara na kontrolu u vezi proteze.Popodne u školu.Tizi,kako je prošlo takmičenje?Ivana,kako si?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 02/23
27.2.2023 8:38:29   
dddaca
Tizi bravo za sina user posted image kako da ne bude zadovoljan, super je 2. mesto.
Bambino, mom detetu se crtani svideo, a i meni je drzao paznju user posted image Prica je o vili koja dolazi u svet ljudi kako bi ostavila poklon decaku kojem je ispao zubic, ali lomi kamen koji joj omogucava povratak nazad u svoj svet. Ostatak pogledajte, ne ide da sve ispricam. Nadam se da ce se i vama svideti
Vezano za velike nabavke, ranije sam ih praktikovala jednom nedeljno, a sad nekako sve usput, pri redovnoj kupovini uzimam. Ne znam zasto sam izgubila tu naviku, povoljnije mi je kad odem u neki megamarket i sve kupim odjednom

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 02/23
27.2.2023 15:42:45   
IvanaSK RR
Dobar dan. Tizi, čestitam na nagradi.Noga bolucka, naravno, al nije mnogo strasno. Trebala sam na neke treninge da krenem od prvog, al ove nedelje nista od toga. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 02/23
27.2.2023 17:43:56   
Sanjica26 RR
Tizi, bravo za sina.
Dobro vece. Ja sam ceo dan u gužvi. Sad sam prilegla, pa vodim S na folklor a ja na sedmi. T je u školi. 
Dacco, Sofi je juce isla na crtani ali vatreno srce. Svideo joj se. Ja ne idem vise sa njima. 😁 Pozvala ju je drugarica i odose. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 02/23
28.2.2023 8:36:32   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,čestitam.Bravo za tvog sina.Pustila sam mašinu da pere i sedoh da popijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 02/23
28.2.2023 8:52:00   
dddaca
Sanjice, nije nam bas blizu stana bioskop, tako da ne mogu da je pustim da ide sama. Bilo je i kad je odvezem i ostavim sa drugaricama u bioskopu, a ja odem u soping, ali mi nije palo na pamet ovog puta. Gledacemo i vatreno srce, tesko da ce ona nesto da propusti user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 02/23
28.2.2023 12:33:53   
Didy
Zdravo!

Tek sam sad popila (ohlađenu) kafu... Srećom ručak imam od juče, inače ga verovatno ne bih stigla napraviti. Treća mašina veša se pere, druga suši... Moram opet u nabavku... Što bi rekli - Na zapadu ništa novo... 😄Jutros nešto razmišljam - Mislim da bi mi mnogo lakše bilo da radim od 8 do 16h, nego ovako što balansiram celo pre podne između kućnih obaveza, obroka i obaveza za posao i priprema za časova koje od kuće radim, pa onda popodne na časove u školu... Nekad već budem mrtva umorna kad krenem na časove... Dođem kasno (oko 22h), ne mogu da legnem na vreme... Dok su deca bila mala, imalo mi je to sve smisla. Sad kako su već stariji i samostalniji + muž radi od kuće od jesenas, mislim da bi mi više odgovaralo klasično radno vreme... Ali, dobro, ne možeš u životu sve namestiti da ti bude potaman...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here