|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:22:19   
Verus
otac Tadej je bio pametan covek.....ali treba pustiti stvari da idu svojim tokom, a mi da zivimo kako najbolje umemo, kao najbolji ljudi, to je jedino u nasoj mociuser posted image
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

a posto je ovo tema svetska ekonomsk akriza da dodam samo ..starac Tadej Vitovnicki je rekao da pre dolaska antihrista treba da bude svetska ekonomska kriza ...tako da mozda ne bi bilo lose na ovoj temi razmotriti i taj iracionalni segment...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:23:56   
Verus
user posted image  Uvek sam bila tuzna sto nemam sestru....ali vidim da ih u stvari imam puno!  Drage moje RRice!
IZVORNA PORUKA: Dora

Verususer posted image svaka čast i tebi, zaista devojke, drago mi je što sam vas upoznala jer ste izuzetne osobe... ja to najviše cenim kod ljudi. Kad se bore i izbore a ne zaborave ko su i šta su. ali, to mora da je dobro porodično vaspitanje. Zato, žene, gledajte da decu vaspitavate u tom pravcu...da se novcem kupuju samo potrošne stvari a sreća se gaji i nosi u sebi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:25:45   
Verus
Jednostavno da su previse mali da dobiju skupe patike, koje ne umeju da cuvaju i iz kojih ce brzo izrasti....Ja sam original patike dobila tek u srednjoj skoli....a i sada me boli srce sto sam trazila od roditelja koji nisu imali da mi to kupe...kreten
IZVORNA PORUKA: Dora

Joj, Oti, znam, ali KAKO? Šta ako budem mogla da priuštim detetu tu-i-tu-marku...kako ću ga naučiti da nema a znam dobro šta je to kad nešto želiš, drugi imaju a ti nemaš!? Noćna mora...pitam se, kako da budem dosledna a ja sam ta koja želi da joj deca sve imajuuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:30:02   
Verus
Nedjo, tesko je, ali treba naci zlatnu sredinu.  Normalno je da covek ne zeli da mu dete nema ako moze da mu pruzi.  Ali to je mac sa dve ostrice.  Evo, zena koju znam, je bila trudna i gladna, u Gorazdu za vreme rata.  Bila je mrsava kao les, 3.5 godine su bili okruzeni i Bog zna kako su ziveli.  Dosla je u Ameriku kao izbeglica i odlucila da nece da joj deca nemaju, nego da imaju sve sto pozele (a to je puno puta bilo van njenih finansijskih mogucnost-pa ono, kreditna kartica i sl fazoni).  Decaci, sada vec 20 i 16tak godina su odrasli u neodgovorne, bezobrazne ljude, koji je gaze, pljuju, psuju, koriste droge i sl.  Naucili su sta?  Da im se ne moze reci ne, i da mogu da imaju SVE sto hoce!  AUtoritet pocinje od roditelja.  AKo deca ne nauce da postuju tebe, pa onda uciteljicu, itd.  nece nauciti da postuju zakon i ostale stvari, i onda ih to vodi u bezdan.  Ne treba deci ciniti medvedju uslugu.  Treba im pricati i objasniti.  Iako nekad izgledaju kao da ne slusaju i kopcaju, sigurna sam da bar pola toga ostane "sa njima".  Puno su pametniji nego sto i sanjamo....
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja iskreno ne želim da moje dete oseti kako je to nemati. Osetila sam, plače mi se kad se setim prokletih devedesetih i trikova pomoću kojih nismo bili baš gladni, a ni početak 21. veka mi nije baš bio sjajan...naprotiv. Ne mogu ni da pišem o tome, muka mi je od sećanja.
Pokušaću, ne znam kako...da dam detetu sve što mogu, ali da ga naučim da po tome ne procenjuje ni ljude ni sebe. Naučiću ga i da mora da se bori. Ne razmišljam kako ću ga tome naučiti, jer mislim da deca najviše uče iz primera, a mm i ja će mo biti dobar uzor našem detetu. Ne bojim se da li ću uspetiuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:33:29   
Anoniman
Verus, draga, ja uopste nemam ni na kraj pameti neke ne znam ni ja kako markirane stvari, jer ih ja nikad nisam imala, ne znam ni gde se kupujuuser posted image mislila sam na ono tipa-ako svi idu na ekskurziju, ides i ti, makar nemala sta da jedem mesec dana, jer sam ja propustila mnoge...na neke NORMALNE stvari, koje, nazalost, ne moze svako da priusti detetu.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:35:32   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jednostavno da su previse mali da dobiju skupe patike, koje ne umeju da cuvaju i iz kojih ce brzo izrasti....Ja sam original patike dobila tek u srednjoj skoli....a i sada me boli srce sto sam trazila od roditelja koji nisu imali da mi to kupe...kreten
IZVORNA PORUKA: Dora

Joj, Oti, znam, ali KAKO? Šta ako budem mogla da priuštim detetu tu-i-tu-marku...kako ću ga naučiti da nema a znam dobro šta je to kad nešto želiš, drugi imaju a ti nemaš!? Noćna mora...pitam se, kako da budem dosledna a ja sam ta koja želi da joj deca sve imajuuser posted image


Fora je nauciti dete da to sto neko ima dobre patike a ti nemas ne znaci da je on bolji.
I ja sam prvi par originalnih patika dobila tek u srednjoj skoli a prve dobre trenerice tek kad sam pocela da radim.Iako moji nikad nisu ziveli na visokoj nozi,daleko od toga ,sad kad razmisljam o tome,uopste ne patim za ti sto sam kao klinka par dana jela samo pomfrit i pasulj bez mesa i sto nisam imala najnoviji model Najki patika.Samo mi bude krivo kad se setim da celo moje odeljenje ide na ekskurziju a moja mama nema para da mi da za touser posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:36:07   
Verus
Auser posted image  i ja sam ih puno propustila, zbog novca isto kao i ti...a mama kaze da sam uvek rekla "bolje da kupim novu jaknu nego da idem".... i tako, sta ce dete jadno...Ma naucices dete sigurno, i sto kazes, videce, primer je najbolja skola i puno puno razgovora koji, ja smatram, urode plodom na duge staze iako u datom momentu deluje da ne!  Koliko se samo ja reci setim mog oca DANAS, a tad?  Tad sam ga mrzela....a on? On mi kaze "ja znam da ti mene sada mrzis, i ja sam imao 15 godina".user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:37:40   
gagana83
Nedjo znam kako ti je bilo.Ovo za ekskurziju sam napisala pre nego sto sam procitala tvoj postuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:39:56   
Verus
Hej nisam ni ja isla!user posted image  Nemojte da ne udjem u grupu nas "kul" koji nismo imali love!user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:40:43   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Hej nisam ni ja isla!user posted image  Nemojte da ne udjem u grupu nas "kul" koji nismo imali love!user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:41:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Samo nastavi da probavas, grebes sta god gde god....znam da je teze u malom mestu, nema sumnje, ali ako mozes, nabavi novine od NS, BG, SU koji god ti je veci grad blizi, il vec gde si i gledaj poslove...nek je to nesto sto ce vam makar pokriti kiriju, i da tm ima za hranu....bice tesko, pcelice, ja sam za Bozic 2000 ili 2001, ne secam se (trudim se da zaboravim taj deo) jela jaje na oko peceno na margarinu...nisam ni hleb imala u kuci, moji roditelji su posle plakali kad su znali, al proslo!  Mora se poceti makar negde, pa cak iako je to samo nada i veeelika zelja, a tu sve krece...

IZVORNA PORUKA: Verus RR

PCELICE, bori se nogama i rukama, odseli se ako treba u drugi grad, NE ODUSTAJ od svojih snova, i uvek tezi da imas vise, ali u tome ne zaboravi ko si, odakle si, i povrh svega, ne zaboravi da novac ne kupuje uvek srecu.  Stvori sebi krov nad glavom, kakav takav, svoju malu porodicu koju toliko zelis.  I upamti, nije ti nista van dohvata ruke, ali moras se otrgnuti van te kolotecine, eto, kao sto sam ja morala, ali sam otisla previse daleko....




Odusevila si me postovima!
Ma jescu sta god nek bude tesko,tako itreba da bude,samo da krene nesto malo na bolje!

Nemate pojma kako sve ove reci znace kad mislite da se sve rusi i sve ide naopako! I mnogo mi je drago sto je iza vas sve to lose sto ste prozivele,a ja vam zelim duplo vise da imate nego sada od  user posted image !



(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:42:16   
Anoniman
Secam se kad mi je tata imao tesku saobracajku, jedva izvukao zivu glavu, i ostao na 50 posto inace bedne plate, a mama bez posla...treci razred srednje sam bila a brat dve godine mladji je trebao da ide na takmicenje u brejkdensu u inostranstvo. Moji su rekli da ce naci pare za oba. Znala sam da bi to znacilo dugove za narednih...ko zna koliko, posto smo jedva imali za racune. Naravno, odrekla sam se ekskurzije, i plakala zbog toga nedeljama....ne mogu da dozvolim da se to desi mom detetu.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:43:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ja sam original patike dobila tek u srednjoj skoli....a i sada me boli srce sto sam trazila od roditelja koji nisu imali da mi to kupe...kreten

Ja sam si sama kupila prve original starke od para koje sam zaradila od branja malina,i jos uvek ih nosim!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:44:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Hej nisam ni ja isla!user posted image  Nemojte da ne udjem u grupu nas "kul" koji nismo imali love!user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:47:12   
sneza24
Kad setim kakva su vremena bila...
Evo ni ja nisam isla na ekskurziju kad je vecina iz mog razreda isla.
Pridruzujem se i ja klubu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:47:59   
gagana83
Pcelice,mora da krene na bolje.Ja sam pre 5 godina radila za 7000 a nisam bila ni prijavljena(bukvalno samo za cigare i dorucak),nakon toga za 10000,pa 15000,pa 30000.Sad hvala Bogu imam mozda i vise nego sto mi treba.Bitno je da radis bilo sta,da se ne stidis nikakvog posla i da tako upoznajes ljude koji ti mozda mogu pomoci da nadjes neki bolji posao(nikad se ne zna,ja sam na prvom poslu upoznala mog sledeceg poslodavca kome se svidelo kako radim i pitao me da pocnem da radim kod njega)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:49:09   
Verus
pcelice, bas sam puno puta u zivotu padala i ustajala i sigurna sam da nije kraj> sve je to zivot, a upamti, bitno je kakav TI imas pristup...nekada mislis da je kraj sveta i da nikada nece doci bolji dani, ali sam naucila da posle svake kise, MORA sinuti sunce, tako ce i tebi.  Sreca je da imate zdravlje i bas to sto ste mladi, i bitno je da budete zajedno slozni u svemu sto radite.  Da nisam imala mm (tada decka) uz sebe, ne bih uspela ni emotivno ni finansijski...u pocetku smo oboje zaradjivali dovoljno mesecno za stan, gorivo i nesto malo hrane, i tako, teglilo se ali bili smo srecni.  Samo ne treba dati da bilo sta stane izmedju vas dvoje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:49:43   
Verus
Vidis, na kraju ce ovo biti klub najboljih ljudi.....eee da su to oni drugi znali, ne bi ni oni isli na ekskurzijuuser posted image
IZVORNA PORUKA: sneza24

Kad setim kakva su vremena bila...
Evo ni ja nisam isla na ekskurziju kad je vecina iz mog razreda isla.
Pridruzujem se i ja klubu.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:50:40   
Verus
Al tad sam bila najzgodnija! Nema bolje recepta za vitku linijuuser posted image
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Samo nastavi da probavas, grebes sta god gde god....znam da je teze u malom mestu, nema sumnje, ali ako mozes, nabavi novine od NS, BG, SU koji god ti je veci grad blizi, il vec gde si i gledaj poslove...nek je to nesto sto ce vam makar pokriti kiriju, i da tm ima za hranu....bice tesko, pcelice, ja sam za Bozic 2000 ili 2001, ne secam se (trudim se da zaboravim taj deo) jela jaje na oko peceno na margarinu...nisam ni hleb imala u kuci, moji roditelji su posle plakali kad su znali, al proslo!  Mora se poceti makar negde, pa cak iako je to samo nada i veeelika zelja, a tu sve krece...

IZVORNA PORUKA: Verus RR

PCELICE, bori se nogama i rukama, odseli se ako treba u drugi grad, NE ODUSTAJ od svojih snova, i uvek tezi da imas vise, ali u tome ne zaboravi ko si, odakle si, i povrh svega, ne zaboravi da novac ne kupuje uvek srecu.  Stvori sebi krov nad glavom, kakav takav, svoju malu porodicu koju toliko zelis.  I upamti, nije ti nista van dohvata ruke, ali moras se otrgnuti van te kolotecine, eto, kao sto sam ja morala, ali sam otisla previse daleko....




Odusevila si me postovima!
Ma jescu sta god nek bude tesko,tako itreba da bude,samo da krene nesto malo na bolje!

Nemate pojma kako sve ove reci znace kad mislite da se sve rusi i sve ide naopako! I mnogo mi je drago sto je iza vas sve to lose sto ste prozivele,a ja vam zelim duplo vise da imate nego sada od  user posted image !




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:51:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Pcelice,mora da krene na bolje.Ja sam pre 5 godina radila za 7000 a nisam bila ni prijavljena(bukvalno samo za cigare i dorucak),nakon toga za 10000,pa 15000,pa 30000.Sad hvala Bogu imam mozda i vise nego sto mi treba.Bitno je da radis bilo sta,da se ne stidis nikakvog posla i da tako upoznajes ljude koji ti mozda mogu pomoci da nadjes neki bolji posao(nikad se ne zna,ja sam na prvom poslu upoznala mog sledeceg poslodavca kome se svidelo kako radim i pitao me da pocnem da radim kod njega)

Ne stidim se nicega! Rece neko kao komentar na moju sliku izgledam ko da imam 15,16 godinica,iskreno...to mi predstvalja problem malo,jer stvarno me tako gledaju svi pa mi malo smeta!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:53:56   
Verus
Nece Nedjo, naci ces nacina da pruzis svom detetu eto to bitno: po neko putovanje, a dace Bog da ce to sada malo biti jefitinije i da ce se neke stvari normalizovati koliko-toliko...Moj tata uvek kaze da je najbitnije investirati u sebe, a ne u stvari koje se potrose, bace....jeste da smo propustili kao deca neka lepa putovanja, ali smo sada jaci ljudi zbog toga....
IZVORNA PORUKA: Nedja

Secam se kad mi je tata imao tesku saobracajku, jedva izvukao zivu glavu, i ostao na 50 posto inace bedne plate, a mama bez posla...treci razred srednje sam bila a brat dve godine mladji je trebao da ide na takmicenje u brejkdensu u inostranstvo. Moji su rekli da ce naci pare za oba. Znala sam da bi to znacilo dugove za narednih...ko zna koliko, posto smo jedva imali za racune. Naravno, odrekla sam se ekskurzije, i plakala zbog toga nedeljama....ne mogu da dozvolim da se to desi mom detetu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:55:52   
Verus
A ti njima lepo reci da si spremna da radis, da si vredna i da ces se dokazati, da nemaju sta da izgube ako te zaposle!
Bitno je biti iskren...jeste da se to nekada vrati i ujede nas za dupe, ali u ovakvim situacijama je bitno....i biti ljubazan, nasmejan, u inat svima.  Sto me je mama naucila uvek pamtim: ne mora NIKO sem mene da zna da nemam hleba da jedem...glavu gore gordo i boriti se da bude bolje i da to prodje!
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: gagana83

Pcelice,mora da krene na bolje.Ja sam pre 5 godina radila za 7000 a nisam bila ni prijavljena(bukvalno samo za cigare i dorucak),nakon toga za 10000,pa 15000,pa 30000.Sad hvala Bogu imam mozda i vise nego sto mi treba.Bitno je da radis bilo sta,da se ne stidis nikakvog posla i da tako upoznajes ljude koji ti mozda mogu pomoci da nadjes neki bolji posao(nikad se ne zna,ja sam na prvom poslu upoznala mog sledeceg poslodavca kome se svidelo kako radim i pitao me da pocnem da radim kod njega)

Ne stidim se nicega! Rece neko kao komentar na moju sliku izgledam ko da imam 15,16 godinica,iskreno...to mi predstvalja problem malo,jer stvarno me tako gledaju svi pa mi malo smeta!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:57:10   
lence
Ni ja zamalo da ne odem, moji nisu mogli to da mi priuste. Nije me ni brigalo jer se islo u Madjarsku (jesam izbirljiva). Onda je stigla u pomoc firma u kojoj je moj razred odradio praksu. Naime smo mi hemijsko-tehnoloski strucni radnici (Fala ti, Stipe Suvaru) sakupljali porezanu lozinu u lokalnoj tvornici vina. I ta firma nam je onda platila troskove ekskurzije za 10ero ljudi, tako da sam i ja isla. I na kraju je turisticka agencija promenila plan i isli smo u Veneciju. Mojoj sreci nije bilo kraja! Ako priznam da u Trstu nisam kupila niti jednu La Costa majicu mogu li i ja u Klub Besparica?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:57:57   
sneza24
Kad sam pocela da radim pre 4 godine primili su me na obuku i imala sam 200 din dnevno user posted image
Prvu platu sam dobila 5200.
Tad sam bila pocetnik i polako sam se usavrsila na poslu da u jednom momentu niko nije znao sem mene da radi tu fazu koju sam radila.E onda sam obucila jos dve devojke da rade.
A plata je polako rasla i stigla do ekih 20 000 din. ali opet to zavisi i od sezone.
Jedino sto niko nije znao da ceni moj trud,ali ja sam i dalje radila i isla sam sama da radim poslepodne da bi spremila posao za ujtro i ostaja posle radnog vremena,imali smo smene 1-3-2-1-3-2 i sve tako dok ne padnes u nesvest,sve sam to morala da radim jer drugi posao nisam imala a od necega se moralo ziveti.
E sad im naplacujem sto su me iskoristavali.user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Svetska ekonomska kriza
20.12.2009 23:58:36   
Anoniman
I nisam ovim zelela da kazem da moji roditelji nisu uradili sve sto je bilo u njihovoj moci da nam pruze nesto...uradili su i vise nego sto su mogli, i to cu zauvek ceniti...jednostavno-takva su vremena bila-crnaaaaa...user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here