|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
30.10.2023 10:39:00   
Srecko47E
Danas cu posle casova da svratim,jer mi je neverovatnoi dalje.
Prenocilo je.
Ali mi i dalje ne izbija iz glave.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
30.10.2023 11:10:29   
flamingos
Javi kada obaviš razgovor.Verujem da ti ne izbija iz glave.Mogu misliti kakav je to stres bio i za dete,a i za vas.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
4.11.2023 11:52:54   
flamingos
Znači ne verujem čime se sve ljudi služe.Elem,učestvujem u nekom nagradnom konkursu(neću da pišem o čemu se radi,da ne bude reklama!),kad u galeriji moje fotografije.Fino žena skrinšotovala i kiti se tuđim perjem.Strašno.Odmah sam kontaktirala redakciju i očekujem da uklone.Lepo neka zasuče rukave i zađe u kuhinju,napravi,fotografiše,a ne da uzima tuđe.Ne dam svoje i tačka.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 10:30:43   
flamingos
Da se oglasim povodom prozivki.U redu,neću da otvaram nove teme.I ranije su otvarane teme,pa nikome nije zasmetalo.Takođe,pravila foruma nalažu da nema vređanja.E tu se pravila nisu poštovala te sam toliko primala uvreda,ali naravno tada niko nije reagovao.No dobro.To ne govori o meni,već o pojedinim osobama.Ja znam ko sam i šta sam.Imate prava na svoje mišljenje,kao što i ja imam na svoje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:09:52   
Ana RR
Takođe,pravila foruma nalažu da nema vređanja.E tu se pravila nisu poštovala te sam toliko primala uvreda,ali naravno tada niko nije reagovao.


Volela bih da vidim gde su bile te uvrede, sigurna sam da bi neko od moderatora odreagovao ako ih je bilo. Nismo uvek ovde ali neko bi primetio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:11:26   
flamingos
Znaš ti dobro kad,ali to za tebe nije spadalo u uvrede.Ne zalazim u dalje polemisanje.Nikoga ne vređam.Uživajte u životu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:16:23   
Ana RR
Znaš ti dobro kad,ali to za tebe nije spadalo u uvrede


Ovako možeš da se obraćaš svom detetu a ne meni. Način na koji se obraćaš ljudima ovde čim se neko ne slaže sa tobom je vrlo diskutabilan tako da i o tome može da se polemiše ali očigledno kada si ti upitanju to nisu uvrede, jel tako?

Možeš da screenshot-uješ te uvrede ako hoćeš, ako nećeš to je tvoja stvar. Imala sam dobru volju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:22:29   
flamingos
Ne,ti vređaš sad svojim obraćanjem meni mešajući moje dete.Dalje ne komentarišem.Znate vi dobro sve.Nikad nikog nisam uvredla.Sad,što vam smeta moje postojanje na forumu to nije moj problem.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:26:34   
Ana RR
Nikad nikog nisam uvredla


Da, jesi i to mnogo puta, ali kao što rekoh to za tebe nisu uvrede. Kao i sada kada te pitam da mi pokažeš gde su napisane te uvrede ti odmah krećeš u napad jer zapravo nemaš argumente, ja to jedino tako mogu da shvatim.

Kao što rekoh, na taj način možeš svom detetu da se obraćaš, kod mene to ne prolazi.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
6.11.2023 11:51:43   
flamingos
Isto važi i za tebe.Svom detetu se tako obraćaj,a moje ne uzimaj u usta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 1:58:06   
Ivanka 75
Kako neke osobe sebi dozvoljavaju da gledaju s visoka, oni su jedini pametni, isrpavni, njihovo ponasanje svi treba da tolerisemo, tolerisem bezobrazluke, upiranje prstom, podsmehe, pametovanja, mudrovanja, ubedjivanja... Danas mi je malo prekipelo user posted image
Kad matori ljudi ne znaju ni za granicu niti imaju kulture. Sto reko Sheldon, u sebi cu da te osudjujem a vani cu da se pravim da sam ti oprostio.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 9:52:43   
Ivanka 75
Kuku, kud odoh na pijac, sretoh istu osobu user posted image Ista prica od juce...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 14:51:22   
Ivanka 75
Sveki je konacno saznala da joj je unuka primila HPV vakcinu i naravno "M, mnogo si me razocarala". samo se pomislih nisi ni prva ni poslednja ovih dana. samo odmahuje glavom. Poce nesto da mi prica, samo sam je pogledala i rekoh joj da ne moram da objasnjavam nas postupke.
3x je pomenula da sam je razocarala. O nebesa! Ja samo treba svima da ugadjam i dan treba da mi se sastoji od toga da li ce neko mnome da se razocara ili ne. A ne pita se da li je ona mene razocarala u necemu, npr manjku razumevanja, neprekidnom postavljanju nekih zahteva, npr nisi me ponudila kafom danas, stalno tako neko cimanje, nisi ovo nisi ono, prozivanje sto nisi ovo sto nisi ono, smaranje na veliko. A ne zeli da prizna da smara iako joj svi govore da to ne treba da radi, sto znaci da nisam samo ja na tapetu nego i ostali.
Sad cekam da pregrmi informaciju i procesuira je u glavi i prihvati. Godinama vec, znate i same, ona ne priznaje neke svoje postupke, pogotovu prema meni, to objasnjava time da ja sve pogresno radim, ne zadovoljavam njene kriterijume ni ponasanja ni rada po kuci, nicega.

odavno mi je vise dosta takvih prozivanja na dnevnom nivou, zamorno viseeeeeee.....

I sad opet sebi postavljam pitanje... da li da kazem mm ili ne?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:00:53   
Ana RR
Ivanka, a što joj smeta hpv vakcina?

Ja sam baš skoro pričala sa našom dr da kada M prestane da kašlje odemo da primi vakcinu. Možda zapravo kada prođu malo ovi virusi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:41:51   
Sanjica26 RR
Иванка, треба да испричаш мужу. Уосталом то је његова мајка.

И ја сам планирала да идемо за ту вакцину, али никако да се организујемо.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:41:56   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, a što joj smeta hpv vakcina?

Ja sam baš skoro pričala sa našom dr da kada M prestane da kašlje odemo da primi vakcinu. Možda zapravo kada prođu malo ovi virusi.


sto joj smeta? KO ce ga znati? Da li smetanje ima veze direktno sa mnom, da li sa cinjenicom da nju niko nista nije konsultovao, nemam pojma vise. Njoj ionako smeta sta god da uradim i kazem, ali zato od drugog sina sve je suvo zlato.

I joskad sam rekla da je prva doza bila jos u avgustu, auuuuuu kakav optuzujuci pogled. Ma ni da sakrije! Ocekivao bi covek od starije zene bar malo takticnosti i samokontrole kad ono ne.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:43:06   
Ivanka 75
I jos joj kazem da su mi i majka i baba operisale i izvadjene im materice ona onako frknu i odmahnu glavom, ju besne zene.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:43:20   
flamingos
I mi planiramo da moje dete primi vakcinu.Sve ih je do sada isprimala tokom odrastanja,pa bi bilo poželjno i tu da primi.Ivanka,opušteno.Znam našta aludiraš na to što pišeš u vezi razočarenja.Poštujem tvoje mišpjenje,odluku.Imaš prava.Da si ti meni živa i zdrava i svi tvoji.A vazdan je bilo i biće polemike i raznih nesuglasica.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 15:53:39   
Ivanka 75
Ja aludiram iskljucivo na dve osobe koje su me danas nagazile, koje ne mogu i ne zele da podnesu da im se kaze nesto sto njihovom mozgu ne odgovara. Cak ni u neobaveznom razgovoru. Jer slika u glavi ove dve zene se ne poklapa sa onim sto ostali misle. Stalno misle da je sve sto neko prokomentarise upereno iskljucivo protiv njih i sa ciljem da povredim njih. A obe mogu majke da mi budu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 16:10:00   
Srecko47E
Ivanka,ne uzbudjuj se.
Postoje ljudi koji zive u srednjem veku i pored sve moguce tehnike i tehnologije,ne zele da su edukucu.
Takvim ljudima,dzabe je pricati.


Radi onako kako vi,roditelji,mislite da treba!
To,ko sta misli,ma hajde molim te.
Deca se vakcinisu spram onoga sto roditelji misli.


A sto se tice ocekivanja od strane svekrva...
Nadam se da mi takve sutra necemo biti.

Bez nervoze,izduvaj se i polako.

Mislim da ces muza opteretiti nepotrebno,jer i da kazes,neces nista promeniti u smislu,steta ka tebi je vec ucinjena.


Uzivajte u vasoj idili.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 16:17:12   
Ivanka 75
Trudim se da me ne pogodi ali ipak... Zatekne me situacija u stvari. Danas nisam ocekivala toliku ljutnju, bez kontrole.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 16:18:44   
Ana RR
Ivanka, ne znam šta bih ti rekla sem da ignorišeš i ubuduće jednostavno ne spominješ pred njom takve stvari. Mislim, čuj, niko se nije konsultovao sa njom user posted image a pretpostavljam da je inače stručnjak u toj oblasti user posted image

Ja sam takve stvari sasekla u korenu pa je moja pokojna sveki, koliko god želela i trudila da sazna sve, ipak znala da ne može da se meša.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 16:21:38   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Trudim se da me ne pogodi ali ipak... Zatekne me situacija u stvari. Danas nisam ocekivala toliku ljutnju, bez kontrole.



Ja sam navikla da ignorisem.
Probaj,nije lako,ali ne vredi da se kidamo.

Ako ti je za utehu,moja je posle tri godine rihvatila da dete ima dijagnozu i rekla-Zasto mi nisi ranije rekla,sta zamisljas?I onda 101 savet jer je zena strucnjak.

...znala je,nista nisam krila niti ima potrebe,samo sam ja proglasena za ludu snaju koja dete hrani zrnavljem pa zato dete ne napreduje.

Sve je stavr koncepcije,prihvatis tu osobu,takva ,kakva je i ne nerviras se,jer stetis samo SEBI:

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 16:28:03   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ivanka, ne znam šta bih ti rekla sem da ignorišeš i ubuduće jednostavno ne spominješ pred njom takve stvari.


krili smo od avgusta, i I. danas pomenu jer je razredna poslala dopis ministarstva zdravlja o preporuci HPV vakcine. I pita kad mi bese druga doza? Izadje tajna na videlo user posted image
Ignore ignore ignore user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tema za istresanje negativne energije XII...
8.11.2023 17:34:58   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja aludiram iskljucivo na dve osobe koje su me danas nagazile, koje ne mogu i ne zele da podnesu da im se kaze nesto sto njihovom mozgu ne odgovara. Cak ni u neobaveznom razgovoru. Jer slika u glavi ove dve zene se ne poklapa sa onim sto ostali misle. Stalno misle da je sve sto neko prokomentarise upereno iskljucivo protiv njih i sa ciljem da povredim njih. A obe mogu majke da mi budu.
Aha.Ok.Ja mislila-znaš na šta.Opušten,pusti ih.Ne troši svoje živce na njih.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here