|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/23
17.7.2023 7:40:14   
flamingos
Dobro jutro.Mm išao po kajsije.Svake godine kupujemo od jednog čoveka ovde u selu i super su,pa i sad poranili,nabrali i odoh da kuvam džem.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 07/23
18.7.2023 9:03:38   
flamingos
Dobro jutro.Samo da javim i odoh oko doručka,ručka i da napravim još jednu turu soka od kajsija.Juče sam pravila,mm hoće još.Kuva se,pravi domaći sok.Džem sam juče skuvala.Kasnije da sredim kuću i da se pakujemo za grad.Večeras oko 21 h idemo.Da zahladni.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 07/23
18.7.2023 20:35:01   
Kata90
Gde ste mamike😊 bili napolju sa bebom,i dalje je toplo...Sad kupanje jos malo,poslala sam mm po sladoled znaci moram se razladiti,meni jos obi hormoni rade haos 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 07/23
19.7.2023 8:20:04   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh do Anđeline doktorke,privatno na očno.Skoro je bila na kontroli,ali joj puklo jedno staklo,pa da barem uzme i novi ram.Da vidim kad radi,sad su i odmori,pa kad kaže da obe odemo i da izabere ram.Mada,nama ni ne treba doktorka.Imam njene izveštaje,zna se koja je dioptrija kad je menjana i to može sve sestra da završi.Pri povratku da pazarim.Kato,uživajte i hladite se uz sladoled.Sladoled mi je prvi na spisku za kupovinu.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 07/23
19.7.2023 13:00:20   
IvanaSK RR
Dobar dan. Meni nista ne pomaze da se rashladim 😁. Previsoke su mi temperature, definitivno. Nadam se da će uskoro malo pasti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 07/23
19.7.2023 14:41:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Meni nista ne pomaze da se rashladim 😁. Previsoke su mi temperature, definitivno. Nadam se da će uskoro malo pasti.
Kod nas klima(ali-malo rashladi,pa isključim,pa kad zatreba opet uključim),sprajt,sladoled,tuširanje-moj način rashlađivanja.Napolju je pakleno.Mi predasmo za nove naočare,ručasmo i sad dete zaspalo,a ja završavam nešto sa svojim receptima.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 07/23
19.7.2023 21:11:07   
IvanaSK RR
Ja ne volim klimu. Uključim je, naravno, kad je neizdrživo, ali mi smeta. Ovde pada kiša pa se nadam da ce doneti malo olakšanja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 07/23
19.7.2023 21:26:36   
flamingos
Ivana,ni ja ne volim klimu,ali ovo je neizdrživo.Mi na četvrtom spratu...Pustimo po malo,pa isključimo.U selu je nemamo.I ovde pada kiša,nevreme,haos.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 6:33:18   
flamingos
Dobro jutro.Prijatnije je nego ovih dana,mada evo već greje sunce.Odoh da dam krv na analizu.U menopauzi sam,pa mi svašta fali.I to da završim dok sam ovde.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 8:40:42   
gagane
Dobro jutro. Svezije i lepo je jutro. Kafu da popijem pa da radim .

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 9:41:42   
flamingos
Ovde je padala kiša.I dalje oblačno.Lakše se diše.Završila sam i sad da popijem kafu.

(odgovor članu gagane)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 10:59:32   
IvanaSK RR
Dobar dan. Jeste malo lakše. Nadam se da će tako i ostati user posted image polako mi se završava godišnji i nisam bas nesto oduševljena 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 14:14:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Samo da se ne ponovi ono od sinoć. Ja sam kod mojih. Bilo je jezivo. U subotu idem kući.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 15:15:46   
Ivanka 75
Dpbar daaaaaaaan 😂
Evo nas iz vrele Krčke/Grčke 🤣
Uskoro idemo kuci a tamo nas ceka totalno suprotno od ovoga na moru 😔 Nadam se da ce se smiriti vreme u Sr. 
Ovde ni oblačka, voda prelepa! Nikad nije bila ovoliko topla, kao da se tuširaš 😂
Ne izlazimo iz vode po nekoliko sati koliko je topla. 
Da vas malo pročitam unazad ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 15:35:42   
flamingos
Uživajte Ivanka.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 07/23
20.7.2023 21:10:10   
Bambino1
Dobro vece. Kako ste? Kod nas je isto bas bilo nevreme, po gradu grane na sve strane.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 07/23
21.7.2023 6:17:25   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh kod svoje doktore da vidim kakvi su mi rezultati.Kasnije imam zakazano kod ginekologa i tu mi je papa test gotov,pa da i to završim i odosmo za selo.Bambino,za večeres opet javiše nevreme.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 07/23
21.7.2023 6:52:20   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja čekam sestru, pa zajedno idemo u Bg. Ona na posao, a ja u Narodnu biblioteku. Glava me od juče boli tupo. Verovatno zbog ovog vremena/nevremena. I danas će da bude toplo. Uživajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 07/23
22.7.2023 9:25:34   
flamingos
Dobro jutro.Sinoć je ovde bilo nevreme oko 22 h i potrajalo je.Nestala je struja.Tek sad došla.Mi smo za ranije stigli u selo.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 07/23
22.7.2023 14:50:20   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mene je juče glava bolela užasno ceo dan, četiri tablete mi nisu ni malo pomogle. Mada sam i dobila juče. Danas mi je malo bolje, da završim ponešto po kući i sutra spremanje za posao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 07/23
23.7.2023 9:00:26   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,nadam se da si sada dobro.Da popijem kafu i odoh oko doručka,ručka i da napravim neku sladoled tortu.Nadam se da ste dobo.Želim vam prijatan dan.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 07/23
24.7.2023 9:14:19   
flamingos
Dobro jutro.Popismo mm i ja kafu,sad da raširim veš oprala mi mašina,pa da pustim još jednu i odoh u kuhinju.Danas kuću da sređujem,a večeras dvorište.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 07/23
24.7.2023 11:22:59   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja na poslu. Malo haos pošto me nije bilo toliko, al dobro, polako. Ne žurim, ljudi su na godišnjem, ima posla, ali nema tenzije. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 8:23:58   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Gde ste, šta radite? I danas bez vazduha, al od sutra prijatnije. Za koji dan eto nam ga i avgust, ovo vreme prosto leti. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 8:26:02   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Samo da mahnem i odoh da radim dok deca spavaju. Za pisanje mi treba tišina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here