|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 8:47:56   
flamingos
Dobro jutro.Da Ivana,leti vreme.Evo ja da završavam šta imam u kuhinji.Popodne idemo ovde u selo kod rođaka.Porodila se jedna naša rođaka pre 2 meseca,pa da vidimo bebu.Uživajte u lepom vremenu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 9:11:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Gde ste, šta radite? I danas bez vazduha, al od sutra prijatnije. Za koji dan eto nam ga i avgust, ovo vreme prosto leti. 


Užas Iv, mm i ja juče komentarišemo kako je ova godina proletela. U subotu M rođendan, posle spremanje za more i kad se vratimo eto ga septembar user posted image nisam spremna za školu, majke mi....

Dobro jutro svima inače user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 13:53:27   
IvanaSK RR
Anci, ja od ove godine imam dva školaraca! Ne da nisam spremna, nego mi muka unapred 🤣Flam, izmazi bebicu! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 14:08:26   
Ana RR
Joj Iv user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 07/23
25.7.2023 15:59:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, ja od ove godine imam dva školaraca! Ne da nisam spremna, nego mi muka unapred 🤣Flam, izmazi bebicu! 
Joj Ivana.Polako,biće sve to kako treba.Neka su živi i zdravi maleni školarci.Hoću,izmaziću bebicu.Evo završih sa peglanjem i odoh da se spremam.Išla sam u komšiluk da obićem jednu staru baku.Pre neko veče smo bili kod kume.I ona stara,sama.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 07/23
26.7.2023 6:56:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Svi ste se razbežali negde. Jedino mi, smrtnici, radimo 🤣. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 07/23
26.7.2023 8:31:12   
flamingos
Dobro jutro.Ovde je nevreme.Grmi,pada kiša,duva vetar,haos.Srećna slava svima koji danas slave.Mi idemo kod prijatelja na slavu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 07/23
26.7.2023 12:29:38   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Srećan praznik svima. Naša crkva danas slavi.
Ja treba da ustanem da spremam ručak, ali mi se ne mili. Kiša se smirila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 07/23
26.7.2023 16:19:49   
Ivanka 75
Dobar dan, kod nas vrelo. Duva vetar, promenice se garant.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 07/23
26.7.2023 22:51:49   
dddaca
Gde ste mame? Nadam se da ste dobro, jer ne stižem da pročitam šta pišete. Zahladnelo i kod nas. Srecom, uspela sam sve da operem po povratku sa odmora. Sad je preostalo da ispeglam, ali mislim da cu jedno po jedno, po potrebi. Meni vec treba novi odmor user posted image

< Poruku je uredio dddaca -- 26.7.2023 22:52:14 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 07/23
27.7.2023 7:39:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh spremam ručak.Dolazi mi sestra.Bili su u banji.Danas da dođu kod nas i sutra se vraćaju za Beč.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 07/23
28.7.2023 10:50:57   
flamingos
Dobar dan.Tek sad uspeh da vam se javim.Internet loš.Uživajte u lepom vremenu.Ovde je prijatno.Greje sunce,ali nije pretoplo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 07/23
28.7.2023 11:21:24   
IvanaSK RR
Dobar dan. Meni je jučerašnji dan bio super. Danas već toplo. Glavobolja me zeza ovih dana zbog promena 😬

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 07/23
29.7.2023 8:26:14   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,nadam se da je prestala glavobolja.Zamesila sam za neku pogaču i sad da popijem kafu i odoh u kuhinju.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 07/23
29.7.2023 12:46:46   
dddaca
Dobar dan. Biće danas toplo. Jutros poranila, napravila gibanicu, ukljucila masinu. Komsinica iznad nije  kod kuce, pa da rasirim veš kao čovek. Žena po čitav dan pere po nešto na ruke i sve kaplje odozgo. A ako ne kaplje, onda svsšta istresa, tako da ne smem ni noću da ostavim da se suši.Kako ste vi? Tiho je ovih dana na forumu. Jeste li otputovale negde?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 07/23
29.7.2023 13:09:16   
Sanjica26 RR
Daco, ja sam u svojoj bašti. Udarnicki radim oko poslednjeg ispita i priprema za master rad. Možda ću sledeće nedelje sa mojima do Novog Sada. Treba mi jos nesto od literature. I to je to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 07/23
29.7.2023 19:59:31   
flamingos
Gde ste?Evo mi išli kod rođaka u susedno selo.Sad sam počistila dvorište i stavila kukuruz da se kuva na smederevcu.Prijatno je napolju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 07/23
30.7.2023 8:38:14   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam i da se pakujem za grad.Popodne idemo.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 07/23
30.7.2023 10:16:49   
dddaca
Sanjice, uzivaj, stalno pricam kako je super kad imas svoje dvoriste. Uzivam kad odem kod mojih, tako mi prija da sedim napolju, na vazduhu. U stanu sam ograničena na terasu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 07/23
30.7.2023 11:57:18   
Duškić
Uzivate devojke
.
I ja spremila Nes pa kuliram sa decom..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 07/23
30.7.2023 22:34:26   
Ivanka 75
Jao koliko rodjendana propustih 😊Kome sam propustila rodjendan, neka je srecan ❤️
Odmaramo ovija danovi 😁

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 07/23
31.7.2023 7:21:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh kod stonatologa.Danima me muči jedan zub.Posle da odem da preuzmem knjige.Javili su da su stigle i da odem u nabavku i joše koje šta da završavam.Ovde je oblačno.Počinje i migrena da me zafrkava.Ivanka,ako,odmarajte.Kako ste se proveli na moru?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 07/23
31.7.2023 9:15:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mene je glavobolja zezala ceo vikend. Danas se nadam da nece. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 07/23
31.7.2023 9:37:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam startovala rano. Glava me boli. Sad čekam da se T spremi. Odosmo po lekarsko uverenje da je zdrava. Sledeće nedelje ide na more sa sestricinom na letnji kamp. S cu verovatno da ostavim kod moje mame, jer imam puno da pišem.

Daco, dvorište je zajedničko. Živimo u zgradi. Ali samo mm i ja održavamo. Sad smo kupili ljuljasku i imamo stočić i maksimalno uživamo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.7.2023 9:44:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 07/23
31.7.2023 10:22:13   
Duškić
Kod Sanjice aktivno, Ivana dosta je bilo za vikend glavobolje..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here