|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/23
8.8.2023 9:44:54   
Srecko47E
Dobro jutro zene.
Pije se prva jutarnja od 06h,posao mi nikad teze nije pao,lose spavanje utice na sve i svaki segment dana. user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 08/23
9.8.2023 7:43:31   
flamingos
Dobro jutro.Mm i ja ispijamo kafu na terasi.Lepo je vreme.Torta je spremna za danas,za našu godišnjicu-30 godina braka.Kasnije da roštiljamo.Doćiće nam prijatelji,komšije.Mm je želeo da idemo na ručak,ali smo dete i ja bile za kućnu varijantu.Hoćemo u našem selu da proslavimo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 0:20:28   
ANDJEELA
Flamingos želim vam srećnu godišnjicu braka,da ste živi i zdravi!Sigurno ste lepo proslavili.Pozdrav za sve na forumu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 8:53:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: ANDJEELA

Flamingos želim vam srećnu godišnjicu braka,da ste živi i zdravi!Sigurno ste lepo proslavili.Pozdrav za sve na forumu

Hvala najlepše.I vi da ste živi i zdravi.Da,super smo proslavili.Pozdrav tebi i tvojoj porodici.


(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 9:28:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan radni narode. Mi smo kod kuce. Završila sam sta sam imali u Novom Sadu. Deca su uživala sa mm dok sam ja istraživala. Obavila sam veliki deo posla. Jutros sam ustala i ispeglala jedan deo T stvari za more. Druga mašina se suši. U subotu da je odvedemo kod mojih. Odatle.krece. Sofi će da ostane kod moje mame. A mi u obavezama. Prodje mi ovo leto u akciji. Ne računam odlazak u Barselonu. To je bilo na početku. user posted image
Inace, od jutros kiša. Dosadila je

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 10.8.2023 9:29:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 11:25:50   
IvanaSK RR
U Bg nema kiše. Ja radim, a sve me mrzi 😁. Flam, srećna godišnjica. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 11:42:21   
Srecko47E
Srecna godisnjica braka sa malim zakasnjenjem. user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 12:23:29   
Ivanka 75
Dobar dan, Flam, srecna godisnjica 😊 Jos bar toliko!Bas brzo prodje ovo leto Sanjice, da nije bilo onih vrelina ne bi ga oset_ili. 
Ajde necu danas da vam mračim ovde i da se žalim. Dan je za veselje 😊

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 08/23
10.8.2023 13:58:47   
flamingos
Hvala vam drugaRRke moje.Da ste žive i zdrave.I vi da da proslavljate svaku godišnjicu,pa da zlatnu svadbu dočekate-a i više.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 6:53:35   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ivanka, pa žali se ako ti se žali 😁. Ja na putu za posao, a spava mi seee

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 7:16:04   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ivanka, pa žali se ako ti se žali 😁. Ja na putu za posao, a spava mi seee


Dobro jutro 😊
Ne znam odakle i od koga da pocnem 😊Evo samo jedan deo. Dete otislo sa klubom na pripreme ove nedelje. Cimerka ih maltretira po malo, jede im slatkise, trosi njihovu kozmetiku i tako to. Pre 2 noci je, iz dosade, sipala svima vodu na glavu tako da je I. morala kod lekara, zabolelo je uvo i sad ima terapiju za to, kapi i lekove. A onda me sinoc u 10 zove placuci "mama dobila sam mnogo me stomak boli" 😢 Dusa da mi prepukne. Nije je do sad boleo stomak a i nije bilo vreme za ciklus, poranio 10 dana. Reko popij brufen (znam da nevalja ali to ima), lezi i sklupcaj se dok pocne da deluje. 
Sas cekam da mi se javi pre dorucka kako je. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 8:28:12   
flamingos
Dobro jutro.Joj Ivanka.Muke sa decom.Javi kako je Ivka.Da popijem kafu,pa danas udemo do Srebrnog jezera,samo da prošetamo i odemo na ručak.Zahladnelo,gotovo je sa kupanjem.Da svratimo do devera i jetrve koji tamo imaju vikendicu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 8:47:29   
IvanaSK RR
Ivanka, bas mi je zao. Ja ceo život imam problem sa bolnim ciklusom. Neka je popila brufen, ne treba da trpi bol. A ti nemoj mnogo da se sekiraš. Koliko ostaje tamo? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 11:41:57   
Ivanka 75
Sekiracija sama dolazi,  ne zovem je 😂Do nedelje je u kampu. Danas imaju dan odmora pa nemaju treninge. Ima propisno da se izvoza na kolcima 😂
Druga briga je mm... Prima inekcije, ima jaku upalu grla. Kukao juce da ga boli dooope pa pozeleo pomfrit, dobio pomfrit. Pa pozeleo krempitu dobio krempitu. Izvoljeva. Svi sno se izredjali po hitnim i domovima zdravlja u zadnjih 7 dana. Samo nek prodje ova sedmica pa da odmorim.Sledeca tema... Mama 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 18:55:40   
IvanaSK RR
Ivanka, sve prolazi! Drži se. Jel je prestao stomak od brufena? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 19:43:39   
flamingos
Ivanka,kako je Ivka?Mi smo se danas super proveli.Moji su se i kupali.Kažu-nije hladna voda.Bilo je toplo,baš se ugodilo vreme dok mi krenusmo i fino.Sad sam sređivala dvorulište,prala kapije,gelendere itd.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 21:46:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, sve prolazi! Drži se. Jel je prestao stomak od brufena? 



Joj jeste. Nije je danas mucio. I uvo je dobro. Rekosmo joj da pita dr do kad treba da stavlja kapi, da kupimo ili sta vec. 
Toliko sam uznemirena danas, bas joj je grozno u kampu. Sve najgore sto je mogla da zamisli desilo se. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 21:48:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,kako je Ivka?Mi smo se danas super proveli.Moji su se i kupali.Kažu-nije hladna voda.Bilo je toplo,baš se ugodilo vreme dok mi krenusmo i fino.Sad sam sređivala dvorulište,prala kapije,gelendere itd.



Dobro je, jedva ceka da dodje kuci. Fino sto ste se lepo proveli, jos malo pa letu kraj. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 21:52:55   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,kako je Ivka?Mi smo se danas super proveli.Moji su se i kupali.Kažu-nije hladna voda.Bilo je toplo,baš se ugodilo vreme dok mi krenusmo i fino.Sad sam sređivala dvorulište,prala kapije,gelendere itd.



Dobro je, jedva ceka da dodje kuci. Fino sto ste se lepo proveli, jos malo pa letu kraj. 
Drago mi je da je dobro.Odoh da odmaram.Da,prolaze brzo dani.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 23:18:18   
Sanjica26 RR
Ivanka, to joj je jedno novo iskustvo. Evo i ja imam tremu pred T put. Još ona ide u inostranstvo. Ona naravno jos uvek ne spava, jer je uzbuđena.
Sta je sa mamom?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 23:57:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, to joj je jedno novo iskustvo. Evo i ja imam tremu pred T put. Još ona ide u inostranstvo. Ona naravno jos uvek ne spava, jer je uzbuđena.
Sta je sa mamom?



I ja se tesim time da je novo iskustvo i da je sada na tezi nacin upoznala samu sebe, i da ce izvuci neku pouku ali i pamet iz ovoga. Ma jos mnogo toga se izdesavalo od sinoc, prosto me sramota da pisem, ispasce moje dete najgore a ona oci isplakala za ovih 5 dana, ko nikad u zivotu. 
Mama ima cir (bolje reci cireve) na ledjima, u rqvni struka. Muci se vec 2 nedelje sa tim. Pila antibiotuke pa joj se jedan dan vrata zalupe u ledja i kvaka je udari bas u najveci cir. Uzas. Niti moze, da sedi niti da lezi. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 08/23
11.8.2023 23:59:06   
Ivanka 75
Ima jos nekoliko tih manjih cireva koji nisu pukli, kaze, sestra uskoro ce. Oduzi se to a boli previse.
Eto, moje brige. Jos samo ja da stignem da odem kod zubara, slomila sam zub, i sve  cw valjda biti potqman. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 8:06:33   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,hajd i da mama bude dobro,da ti rešiš problem sa zubom i da Ivka dođe kući i da bude sve kako treba.A da,i tm da bude dobro.Svašta se dešava kroz živit.Pijem kafu,pa odoh da napravim tortu Sutra imamo deset_ak gostiju na ručku.Da proslavimo Anđelin rođendan,a sa društvom će da slavi kad krene u školu.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 8:18:50   
Ivanka 75
Dobro jutro. Evo i ja poranila da napravim tortu za docek deteta sutra. A juce sam pravila krempitu za mm. Samo ispuniavam zelje 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 08/23
12.8.2023 10:09:38   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ivanka, naiđe, nažalost, period kada svasta krene nizbrdo. Posle kiše dodje duga 😁. Nama se u zadnjih par meseci svašta nešto ružno dešavalo, ali se rešim da sve prolazi...
Ja ću danas malo odmarati, nadam se 😁. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here