|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 12:38:47   
Srecko47E
Ivana,ako moze savet,kako prolazi u bpravku u smislu prepodne?

Nemam koga da pitam,a sunce me je ozarilo kada sam procitala-boravakuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 12:59:48   
Ivanka 75
Srecko, moja sestra je najmladjeg upisala u boravak. Za sada joj je ok, po onome sto pricaju uciteljice. Nastava od 8h, uvek ista uciteljica, druga preuzima posle nastave do odlaska kuci. Imaju 4 obroa, dorucak, rucak i 2 uzine. Knjige ostaju u skoli, ako zele da ponesu kuci moze kad god zele.
Ko u vrticu 😊

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 09/23
4.9.2023 16:54:58   
Bambino1
Zdravo mame. Srecan polazaak u skolu svima. 🙂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 09/23
5.9.2023 7:53:42   
Milena18
Jutro!
Odvedoh veliku u školu, malog u vrtić, pa sad ja na posao.  
Sanjice, kako ti je danas? 




(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 09/23
5.9.2023 8:22:45   
Tiziana
Dobro jutroo devojke.Vratili se u rutinu i sad nam svima pada tesko ovo rano ustajanje 🥴Ne znam sto imate strah od boravka. Moji su oboje isli u boravak do 5.razreda i voleli su, a nama je bilo lakse jer su sve obaveze tamo zavrsavali. Sin je cak jednom prilikom rekao ''ko nije isao u boravak, ne zna sta je propustio''.. Nazalost i moji su kao i Ivanina Maca isli ujutru u boravak kad popodne idu u skolu i da, to je zaista previse, ali kada covek nema drugu opciju, tako je kako je, a na njihovu srecu nisu jedini u toj situaciji, tako da imaju i drustvo.Odoh put kancelarije. Zelim vam lep dan. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 09/23
5.9.2023 10:15:07   
flamingos
Dobar dan.U gužvi sam.Samo da vam mahnem.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 09/23
6.9.2023 9:43:58   
flamingos
Dobro jutro.Zamesila sam testo da ispečem kiflice sa sirom da ima dete i za užinu da ponese u školu i sad sedoh da popijem kafu.Ivana,kako je maleni prvak?Ostale mame,dečica?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 09/23
6.9.2023 10:08:26   
Srecko47E
Ivana,hvala ti od srca!

Kod nas je boravak od 06 do 18h-znaci i mora.
Pa mi je bilo frka,kako i sta,jer jos uvek nismo imali prvi roditeljski sastanak.Bas si me ohrabrila da je sve ok :)
(da ne mora,ne bi nam bila opcija,ali hvala im na mogucnosti-znas da ti je dete bezbedno,dovoljno).


Inace,zene dobro jutro i dobar dan!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 09/23
6.9.2023 10:53:12   
Ivanka 75
Dobro jutro! Srecko, sreca pa ima i ta mogucnost. Veruj mi da ima onih koji ne moraju da salju dete u borqvqk ali odaberu da tako ide u skolu. Imacete svoje zajednicko porodicno vreme posle skole. 😊
Ja se probudila tek u pola 20, umor uzeo svoj danak 😁
Dete ni danas nece u skolu, da prodje prehlada skroz, i nocas je duvala nos ko trubu 😊Da spremim "cokoladni pasulj" za danas po zelji podmlatka 😁

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 09/23
7.9.2023 8:34:41   
IvanaSK RR
Srećko, Ivanka ti odgovorila 😁. Ja tek sada. Prvo da napišem da maca ide u privatni boravak. Radno vreme boravka je od 06:30-18h. Privatni sam morala jer ja moram svaki dan da je ostavim u 06:30h. Oni je vode u školu, uzimaju... Ja je uzmem od njih popodne kad završim sa poslom.
Boravak u školi je od petnaest do osam i deca su tamo ili pre podne ili posle podne. Ja bih tu imala problem pre podne jer ne mogu da je ostavim ispred škole u 06:30h i da ona toliko stoji napolju. A i kad bude pre podne u boravku, a nastava joj popodne, završi se u 16:40h i ne može da se vrati u boravak. Meni bi se ponekad dešavalo da dodjem po nju i malo posle nastave. 
Na stranu sve to, ali ja jesam za boravak. Sin je išao u boravak u školu, ja sam tada imala drugo radno vreme i bilo mu je ok. Kod njih se dešavalo da ne stignu uraditi domaći, ali dobro, bilo mi je bitno da ima ko da ga čuva. 
Kod nas u školi boravak ima samo prvi i drugi razred. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 09/23
7.9.2023 8:38:01   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako je Ivka?Moje dete spava.Juče su krenuli sa gradivom.Ne iz svih predmeta,ali polako kreću.Naučila je šta je imala i neka odmara.Pijem kafu,pa da završavsm šra imam.Kasnije da odem u nabavku.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 09/23
7.9.2023 10:20:20   
Ivanka 75
Dobro jutro. Dete spava jos uvek 😂 ide u skolu danas, citavih 8 casova 😱


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 09/23
7.9.2023 12:08:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Samo da mahnem, jer sam na traci. Kuckam posle.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 8:56:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste? Mene ubi glavobolja danas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 9:05:25   
flamingos
Dobro jutro.Ivana-isto.Ubi me glavobolja,plus od kičme ne trenuh.Preturah se čitave noći.Par meseci mi bude dobro nakon terapija i evo,opet zafrkava.Hajda da budeš dobro.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 10:57:05   
Ivanka 75
D9bro jutro. Gledamo kosarku i navijamo 😊
Flam, Ivana, ajd da prodju i glava i ledja sto pre, dan je divan 😊
Sinoc sam se konacno cula sa trenerom. Sve mu ispricala, cov3k bez teksta. Jeste da kaze da sad posle svega ne moze nista da uradi a ja mu rekoh da mi je samo potrebno da on zna sta se desavalo. Lepo covek kaze nek ih od sad ignorise, kazem tako i radi.  Kaze hvala sto ste mi rekli jer ce sad I da se oseca udovnije na treninzima kad zan da on zna. 
I tako... Upozorice ih sledeci put na ponasanje. 
Za rucak jaja i slanina. Dosadi mi vise da kuvam ove nedelje 🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 11:13:39   
Srecko47E
Dobar dan,

uh ja sam luda ovih dana od obaveza,totalno.
Eto kad sam pomesala imena.[sm=zmeden.gi
Jedno dete na privikavanje u vrtic,drugo se privikava na skolu,ja na poslu imam hoas od gomile papira i tako.

Hvala,zaista mi znaci.
Mi se tek uhdavamo i ne deluje mi strasno-bitno je da ima ko da ih cuva,te da li ce raditi domacili ili nece,neka.
Radicemo kuci ,zajedno.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 11:53:44   
flamingos
Hvala Ivanka.I ja gledam košarku.Ručak se krčka.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 13:00:45   
Ivanka 75
Sto bi mm rekao "POBEDAAAAAAA", spremamo se za nedelju! 😊 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 13:46:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sto bi mm rekao "POBEDAAAAAAA", spremamo se za nedelju! 😊 
Spremamo se.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 14:59:26   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Za rucak jaja i slanina. Dosadi mi vise da kuvam ove nedelje 🤣


Kod mene samo jaja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 16:51:09   
Ivanka 75
😂Taman sam imala 5 komada za mm i mene. Dete popodne u skoli

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 09/23
8.9.2023 17:43:38   
Sanjica26 RR
Mah, mah. Samo da vas pozdravim i nastavljam dalje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 09/23
9.9.2023 7:34:58   
dddaca
Dobro jutro.
Kod nas je ludo od kako je krenula skola. Nedostaje mi boravak, bar nisam razmisljala ko ce da je cuva i sta ce da jede dok nisam tu. Sad ne stizem nista. Najveca muka mi je kako cemo kad ide po podne u skolu, a ja nisam pre podne kod kuce. Treba da doruckuje, da podgreje rucak, da uradi domaci, a uopste nema osecaj za vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 09/23
9.9.2023 8:34:03   
Kata90
Dobro jutro,i kod mene je malo ludo kako je skola krenula.Jos se uvek tako ponasa kao da je na raspustu,pa kada izadje napolje da se igra uopste jos nema osecaja za vremenom,i onda govorim uradi domaci,jedi,kupanje aaaa uzaaas.Beba je dobro u pon idemo na vakcinu ponovo,bas me zanima kilaza bas se ubucio.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here