|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 16:32:15   
Sanjica26 RR
Da, da na prethodnoj stranici. Cuti, otisla je sa fiskiranim palcem na nozi. Brat je slavio rodjendan i ona se igrala sa bratom fudbal jer ju je zvao. Neki sestogisnjak za njih nepoznat sutne loptu, pravac na njen palac. Kukala je kad smo stigli. Ja pogledam, noga natecena. Odveo je mm u bolnicu, snimali su joj i fiksirali palac. Dali zeleno svetlo za ekskurziju. Mm nije bio za to, ali nas dve smo se spakovale.user posted image Super joj je. Kad stigne, skinucemo zavoj jer su rekli nekoliko dana. I tako nezgode sa decom.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.10.2023 16:42:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 18:29:46   
Ivanka 75
Tih dana sam samo mahala i odlazila sa RR, nisam detaljno gledala uopste. Sad mi krivo. Ispravicemo kad S bude dolazila 😊 Ja ne idem nigde! 💕

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 18:45:55   
Sanjica26 RR
Ma Ivanka, nemoj da ti bude krivo.user posted image
Odoh na trening.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 20:43:24   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ma Ivanka, nemoj da ti bude krivo.user posted image
Odoh na trening.



Ako je za utehu, ni sestrica nisam docekala kad je dolazio na ekskurziju pre nekoliko godina, nisam bila kuci a ucitelj mu nije verovao da je tetka iza ćoška 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/23
17.10.2023 22:00:17   
Sanjica26 RR
Ma opusteno Ivanka. Ja legoh i kucam master. Nadam se da cu veceras bolje ds spavam. Laku noc svima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 6:22:29   
flamingos
Dobro jutro.Ne mogu da spavam i evo pijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 7:54:05   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Jeste bas zahladnelo. Drago mi je da su se decica lepo provela na ekskurziji. Mi volimo Nis, i dolazimo i u Nis i u Nisku banju kad god smo u prilici. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 7:58:01   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, kad završavas master? Ja na poslu, al nesto slogirana 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 8:20:13   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Pa ne znam Ivana. Ne mogu da stignem. Planirala sam do kraja godine. Ali od ove godine intezivno radim sa svojom decom oko skole. Mm je od septembra zauzet. Sad ce i njemu posle sajma knjiga kraj, pa da preuzme a ja da ubrzam. Mada, svaki dan po malo pisem. Vise od pola sam napisala.

Elem, ja sam kobajagi duze ostala u krevetu. Ali opet sam ustala ranije zavrsavam obaveze po kuci. T spava. S je u skoli. Kasnije i ja idem.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.10.2023 8:55:39 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 8:51:20   
Srecko47E
Dobro juro,nadam se da ste dobro.

Srecno pisanje rada.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 8:58:22   
flamingos
Bambino,uvek mi je drago kada se javiš.Da,uživala su dečica na ekskurziji.Sad odmara moje dete,pa da se vrati školskim obavezama.Jeste,zahladnelo.Išla sam do pijace i sad odoh u kuhinju.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/23
18.10.2023 22:58:09   
Ivanka 75
Mislila sam da ce ovaj dan biti zamoran, lai nine ispalo lose na kraju 😊
Jos sutra i prekosutra... Drzimo se! ☺️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/23
19.10.2023 7:52:41   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Srećna slava svima koji danas slave.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/23
19.10.2023 8:25:49   
Tiziana
Dobro jutro. Zavrsavam kafu pa da krenem na posao. Tuzno je sto svi brojimo dane do vikenda, a onda vikend proleti kao da ga nije bilo..kao da se zivi da bi se radilo, a ne obrnuto. 
Deca samo dolaze, odlaze, jos uvek se nisam navikla koliko ko ima casova, ko sta ima od drugih aktivnosti i kad. Dobri su u skoli, stvarno ne mogu da se zalim, sve rade sami, znaju svoje obaveze pa polako.. Godina je tek pocela. 

Ovo vreme poludelo, sutra najavljuju 32.Stvarno nije normalno. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/23
19.10.2023 13:26:15   
Ivanka 75
Podjoh da naposem nesto za elektronski dnevnik pa pisem brisem 🙄
Bolje da pometem dvoriste... 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/23
19.10.2023 19:50:44   
Kata90
Dobro vece,ja se ukocila uzas....podigla dzak sa stvarima i etooo sada se mazem sa kremom valjda pomaze.....😔Matora sam,kako dosle ove trideset_e svaki vrag😁😁Ne mogu ja imati mira,nasla Ogijeve stvari kada je bio mali pa gledala sta mogu iskoristiti jos....za bebu.No da ne kukam,imamo novosti iduce leto mi sin ide na super kamp Divcibare....preko skole tako da imamo vremena odplatiti na ratama....Neka ide,cujem da je deci jako zabavno tamo.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/23
20.10.2023 7:40:19   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moja T spava. Ostali dvoje odose svako na svoju stranu.
Danas ce bas da bude toplo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/23
20.10.2023 7:49:54   
flamingos
Dobro jutro.Kato,kako si?Super za dete i kamp.Tizi,bravo za tvoju decu.I moje dete sve samo radi.Naravno,tu sam kad poželi da je propitam istoriju ili šta god da zatreba.Ali,zna svoje obaveze i sama sve radi.Moja velika devojčica.Pijem kafu,pa da krenem od kuhinje i redom.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/23
20.10.2023 11:09:19   
Kata90
Dobar dan,da bas je toplo danas...ne popusta bas i dalje osecam bol bas mi smeta...Cekam dete iz skole,nesto i ja da skuvam pa da vise nista ne radim....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/23
20.10.2023 16:53:22   
Ivanka 75
Vise se umorih danas kad kao neradni dan 🙄A pretoploooooooo

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/23
20.10.2023 21:59:54   
Sanjica26 RR
Ja samo da mahnem. Stigle su neke muke. Moramo da izdrzimo. Pozdrav svima. Lep odmor svima za vikend.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/23
21.10.2023 7:30:55   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da zavijam sarmu za sutra.Danas idemo kod prijatelja na rođendan.Kad se dete naspava da odemo po poklon i još koje šta da pazarimo.Ima dosta i da uči.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/23
21.10.2023 22:59:11   
IvanaSK RR
Dobro veče i laku noć. Samo da vam mahnem 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/23
22.10.2023 8:34:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa za ručak da kuvam sarmu.Hoću i domaće rezance za supu da pravim.Voli mm.Biće i nečeg slatkog.Još se moji nisu izjasnili šta žele.Lep je dan.Uživajte.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/23
22.10.2023 8:57:07   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja pijem kafu pa da vidim sta ima danas da završim. Nemam pojma ni šta ću za ručak 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here