|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/23
4.11.2023 9:35:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam od jutros u brzini. Imam jos sto sta da uradim. Sta je to vikend?! Ja to ne znam. To kod nas ne ppstoji. Sad kad ispratim decu, moram nesto da pokupim sa hemijskog cicenja za mm. I vracam se kuci da spremam ruckove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 11/23
4.11.2023 10:00:45   
dddaca
Dobar dan. Ja se probudila jutros rano, popila kafu i sad vec razmisljam gde cu pre. Sto Sanjica kaze, vikend kao da ne postoji. U stvari, jos je gori od radnog dana. Trci sredjuj, ribaj, usisavaj, kuvaj. Kad smo kod kuvanja, nemam ni ideju sta za rucak. Mozda narucimo nesto.
Napolju neko grozno vreme. Treba da ukljucim masinu, a ne znam kako da osusim ves. Ne mogu da ga sirim napolju, a ne znam dokle ce da greju danas, da racunam na radijatore

< Poruku je uredio dddaca -- 4.11.2023 10:01:10 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 11/23
4.11.2023 11:16:33   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Uspela sam iz prve da nadjem temu 🙃Ustala sam sa glavoboljom, dobila sam pa sam sva slogirana.Slazem se sa vama za vikend, jedva ga docekam, a onda od toliko obaveza ne uspem da uzivam u njemu. Zato sam resila danas nista ne radim po kuci, rucak narucujemo, docice nam sad gosti. Sin na treening, pa na francuski, uvece ide u bioskop, cerka se isto dogovara za neki bioskop, a mm i ja cemo popodne do neke prodavnice sa belom tehnikom da nesto kupimo i ja posle do Galerije da kupim sinu neke farmerke, dukseve, sve mu je ili malo ili vec iznoseno. Moracu i sebi nesto da kupim da se malo oraspolozim jer mi je ova nedelja bila uzas🥴Sutra me ceka kuhinja, a mm ce malo da se lati usisivaca i sundjera, deca da uce. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 11/23
4.11.2023 15:35:18   
dddaca
I nisam se bas razbila od posla danas. Zato me  sutra ceka sve. Stigla da skuvam rucak i dovela dete u bioskop. Dogovorila se sa drugaricom, pa ajde da ih odvezem.  Sad ih cekam da zavrse pa da idemo kuci.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 11/23
4.11.2023 19:00:25   
flamingos
Moje dete danas učilo,pa prošetala sa drugaricom.Sad svira gitaru,a ja gledam slagalicu.Svašta nešto sam danas uradila.Odmorite se i uživajte u vikendu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 11/23
5.11.2023 7:11:17   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da odem do pijace i prodavnice.Dete danas ima čas gitare.Popodne nam dolaze prijatelji iz sela.Čini mi se da će biti lep dan.Doduše,duva vetar.Nadam se da ste juče uspele da se odmorite.Uživajte u nedelji.Takođe se nadam da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 8:51:05   
flamingos
Dobro jutro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 9:43:02   
Srecko47E
Dobro jutro zene,
zelim vam lep pocetak nedelje.


Meni je vikend proleteo,NTC radionice,muzej,jahanje...Bas nam je brzo proslo.
Eh,a gde je petak. user posted image


Ponedeljak je krenuo radno,ostalo je predmeta od petka,subote,ali ne zalim se.


Kafa ,pa sve na tenane.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 10:56:43   
Ana RR
Dobro jutro, kad će penzija user posted image tek je ponedeljak jutro a ja sam već zatrpana poslom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 11:06:44   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Navratila sam na kratko da spremim rucak. Juce nisam stigla jer smo bili na svadbi. Vrcem se u skolu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 11:20:38   
Srecko47E
Ana,moze ta penzija i za mene.user posted image

Salu u stranu,volim svoj posao,alimi je ludnica od jutros.

Napolju je divan dan,a ja sam u mislila ,neka setnja uz Adu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 11:25:32   
flamingos
Prepep je dan.Kasnije sa prošetamo,a imam zakazano i kod frizerke da se sredim.Iživajte u šetnji.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 18:14:14   
Sanjica26 RR
Da podignem temu. Zdravo zivo. Ja nisam bila kako treba kod kuce. Samo sam na kratko dosla kuci da spremim rucak i nazad na posao. Nisam se ni vracala kuci jer sam imala odeljenska veca. Nije mi se isplatilo da idem kuci, jer sam imala casove. Dosao mm po mene, a ja preuzela auto. Odvela sam ga na sluzbu, a onda T prevezla na cas fizike. Ima neke nejasnoce, pa da joj se razjasni. Tek kad stignemo, veceracu.Ludilo od dana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 18:14:57   
Sanjica26 RR
Sutra moram da poranim, jer idem u selo. Bas sam zdravo umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 19:37:26   
flamingos
Evo i mene.Vratih se od frizerke.Posle smo prošetali i sad moji večeraju,a ja sedoh da popijem limunadu i da vidim šta ste pisale.Sad ću da smućkam i za palačinke.Prelepo je veče.Uživajte.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 20:54:01   
Tiziana
Drage devojke, ovo otvaranje ovolikih tema i rasprave po temama pa bas je bezveze. Sve gubi smisao.Ja ne znam jel sad pocela neka nova nagradna igra ili je i dalje ona stara? Da me niko ne razume pogresno, nemam nista protiv igranja istih, osvajanja nagrada za sebe ili druge,  ko to voli i zeli i ima vremena, ali je malo bezveze jer su se zene poslednje 2 nedelje povukle sa svih tema, ne javljaju se, jer ih sve ovo smara malo. Cini mi se da nikada pre nije bilo bas ovako... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:07:02   
Ana RR
Tizi, ista nagradna igra i da te obradujem traje do kraja meseca user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:10:53   
Sanjica26 RR
Anci user posted image

Tek sad vidim sta se danas desavalo.user posted image

Legla sam. Malo da procitam koju stranicu knjige i laku noc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:32:50   
Ivanka 75
Tizi, pisi ti radi razbibrige slobodno 😊Uzmes lupu pa trazis temu, i nadjes 😊
Popila sam 2 kafe i sad sam u spidu! High, stoned... Ne mogu da se set_im jos neke reci za moje trenutno stanje


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:35:11   
Ivanka 75
Sad sam pustila scenu iz filma Trolovi, pevuckamo malo 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:35:41   
Sanjica26 RR
Nema reci Ivankauser posted image
Samo relaxed. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 21:36:19   
Sanjica26 RR
Ja sam tako trazila razgovore. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 22:20:59   
Ivanka 75
Popila sam onu Black and easy kafu, kako li se vec zove. Auuuuuuu sto mi je to ubrzalo vijuge, neverovatno! Zato i kazem da sam bila u spidu, evo vec popusta dejstvo 😊
U zadnje vreme pijem caj na poslu, bar da se nateram da unosim tecnost. Ali ovo je bilo ludilo, ne verujem da cu ga skoro ponoviti 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 11/23
6.11.2023 22:37:42   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja sam tako trazila razgovore. user posted image



Ko Snezanini patuljci "We dig, dig, dig, dig, dig, dig, dig, In our mine the whole day through" 😂😂😂😂
Odo da smažem potrpača sendvič iz rerne (ja ih tako zovem, mm ih pravi), tako dobro mirišu a na poslu sam jela oko 19h one pite što sam ponela. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 11/23
7.11.2023 7:36:31   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da nastavim sa sređivanjem stana.Tmurno je vreme.Nadam se samo da neće kiša da pada.Još danas škola,pa raspust.Uživajte dečice.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here