|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2024.
29.11.2023 14:54:44   
jess021
Srećko, ne možeš rezervisati preko sajta već samo putem maila. Pošalješ im upit za termin i smeštaj koji vam odgovara, oni vam pošalju ponudu i instrukcije za plaćanje. Kad platite isto putem maila dobijete potvrdu o registraciji. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2024.
30.11.2023 9:39:57   
Srecko47E
Hvala,bas mi znaci ova info!
Pisacu im kasnije,cistoda vidim oko termina sa mm.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2024.
12.12.2023 13:08:06   
dunja RR
Ja sam sada zvala Kontiki da proverim da li i ove godine rade našu vilu u kojoj smo bili prošle godine, i kažu daaa user posted image
Čim izađe raspored letova zvaće me da rezervišem odmah, jer ima samo ta naša jedna mezoneta za porodicu sa dvoje i više dece, ostale su manje. Pretpostavljaju da će to biti posle Nove godine, u januaru, pa ću nadam se odmah rezervisati za avgust, ako ugrabim 11 noćenja, prošle god sam 10, izmakao mi termin sa 11. Ali sada sam na vreme zvala, tako da ...Skiatos eto nas, Bože zdravlja user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.12.2023 13:30:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2024.
15.12.2023 9:13:00   
Srecko47E
Skiatos-sjajan izbor!user posted image

Blago vama koji mozete tako da rezervisete ,sad pa za leto ,odredjeni datum. :)

Kod mm se nikad ne zna oko datuma odmora i to me izludi!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2024.
18.12.2023 19:30:12   
IvanaSK RR
Mi bi trebalo i sledece leto u Skotinu. Povoljan je smestaj, nije previse daleko, a malo mesto, nema nista osim mora. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2024.
20.12.2023 12:27:02   
Srecko47E
Meni je Toroni nesto na pameti.
Kako Nikana.gr izbaci neki video-meni se sve svidja. I samo menjam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2024.
22.12.2023 10:59:08   
dddaca
Ivana, da li ste u Skotini možda negde uplaćivali polupansion? Srecko, Toroni je malo mesto, nema puno sadržaja. Ali plaža i more su lepi. Krupan, zrnast pesak, nema beskrajnog plićaka, već posle par metara može da se zapliva. Ako voliš mirnu varijantu odmora, super je.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2024.
22.12.2023 14:50:38   
Srecko47E
Mi volimo takva mesta.
Dovoljna nam je samo taverna sa ribljim specijalitetima,dobrom grckom salatom,finim vinom i ne mnogo slanim maslinama. :)
Nismo komplikovani i zaista ,pored tirkiznog mora i belog peska...Sta vi vise u zivotu treba.


Nama je Vour odlika raja na zemlji!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2024.
22.12.2023 19:15:01   
dddaca
Vourvourou? Ima tamo lepih smestaja uz samu plazu, ali su prilicno skupi. Ali ako volis miran tip odmora, onda je Toroni ok. Nije bas beli pesak i tirkizno more, ali meni je plaza ostala u lepom secanju.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2024.
23.12.2023 9:46:13   
IvanaSK RR
Dddaco, nismo. Mi smo bili tamo letos I trebalo bi sledeće leto. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2024.
23.12.2023 9:52:58   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: dddaca

Vourvourou? Ima tamo lepih smestaja uz samu plazu, ali su prilicno skupi. Ali ako volis miran tip odmora, onda je Toroni ok. Nije bas beli pesak i tirkizno more, ali meni je plaza ostala u lepom secanju.



Da,godinama letujemo kod istog coveka.
On je fakticki na pocetku Vur-a,mir ,tisina,nema ljudi ma raj!
Plaza samo za tebe,gde ces bolje . :)

Placamo ,slagacu te, 65e po nocenju.U sezoni-jul/avgust.
Sto je i vise nego korektno,deset koraka od plaze.

Toroni mi se ne svidja,bili smo...
Onaj pesak mi je cudan nekako...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2024.
24.12.2023 22:51:23   
dddaca
Pa ti rece pre neki dan da ti je Toroni na pameti user posted image
Mozes li da mi posaljes link do smestaja ili kontakt u privatnoj poruci. Mozda da razmotrimo i tu mogucnost. On ne nudi polupansion, samo smestaj?

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2024.
25.12.2023 9:53:02   
Srecko47E
Vidis da sam pukla kao zvecka,ko zna na sta sam mislilauser posted image user posted image
Krenem da kucam,neko udje,posaljem,ne izmenim .Kao i sadauser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2024.
25.12.2023 9:55:55   
Srecko47E
Tourkolimnionas,blizina te plaze.
Sikija kao opcija.

Bili smo nekad davno..

Ili Porto Koufo,Toroni je blizu.
Prosle godine smo nasli tu super smestaj,kuca na kraju plaze,svoj restoran,ali su recenzije uzasne i smestaj je bio 110e,a supe.Bez sale.


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2024.
25.12.2023 10:04:25   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mozes li da mi posaljes link do smestaja ili kontakt u privatnoj poruci. Mozda da razmotrimo i tu mogucnost. On ne nudi polupansion, samo smestaj?



Pisem gde smo bili-Sand Resort,los prilaz do smestaja.Smestaj cist uredan,renoviram,na samoj plazi,nema ljudi.Izmedju Nikitirja i Ormosa.
Lepa uvalica,plicak,hladovina.

Filippos 1-imaju i i2 i 3,treci je do plaze Karidi.
Ovaj 1-renoviran,bas na plazi,ima travnato dvoriste raj za decu,ali-komarci ubise nocu.
Generalno su problem komarci u Vuru sto se tice smestaja uz plazu.

Aggelina Studios-nas favorit,godinama se vracamo.
Od plaze 90,.licno sam merila.
Privatan prilaz-kroz maslinik.
Okolo nema ljudi,fakticki pocetak -blizu uvalica,sjajnih plaza.
Na plazi je fakticki,a nije-nema komaraca!

Platanos House-ima obroke ali je hrana uzas!
Dorucak se ponavlja svaki dan,gazda nekulturan i bahat,apartmani mali i zbijeni,nemaju ni osnovno.

Mogu ti poslati i broj,samo kada dodjem kuci,jer mi je vizitkarta tamo.
ovaj nas odgovara na viber,divan covek!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2024.
31.12.2023 12:17:36   
dunja RR
Prekjuče me zvali iz Kontikija da su izbacili Skiatos i kuću u koju smo bili, rezervisala sa j uplatila depozit juče, ali mogu promeniti ako nađem nešto bolje bilo gde, vraćaju novac skroz. Ta ponuda je važila samo do juče, pa videćemo. Mnogo su poskupeli pa sam se razmišljala, ali sam ipak rezervisala jer mnogu promeniti ako nađem nešto bolje. Ali ne znam šta mi može biti bolje od onoga, jer nam je bilo taaako dobro, eventualno da bude neka super ponuda za Skopelos, njega još nisu izbacili. Kako stoje stvari sada, za rođendan sam na moru 🥳, i uplatila sam više dana nego prošle godine. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 31.12.2023 12:21:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2024.
10.1.2024 20:42:57   
dddaca
Srecko, videh odgovor jos pre neki dan, ali ne stigoh da ti se zahvalim. Ovaj Sands Resort nam je preskup. Ipak za te pare mogu da uplatim i polupansion negde.
A taj Filipos 3, kazes da je u blizini Karidi plaze? Ne uspevam da ga pronadjem na Guglu. Imas li neku lokaciju, link?
Dunja, super da ste rezervisali. Sve je skuplje ove godine, tako da nemoj da se opterecujes. Ako ste bili zadovoljni prosle godine, nema razloga da i ove ne bude dobro

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2024.
11.1.2024 9:12:56   
Srecko47E
Vur je sjajan generalno,ali je smestaj precenjen.
S godinama,tj od korone je sve skuplje,jer su ljudi valjda,skontali da je mir zakon.Pa shodno potraznji...

Salu u stranu, meni se zaista najbolje pokazalo-googl mapa,pregled putem slike i krenem redom.
Gledam max 100m od plaze i biram,saljem direktno mejlove vlasnicima.

Sa Nikanom i grckom info nemam bas lepo iskustvo,jer su brezobrazni i ugrade se i do 50 e po danu.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2024.
11.1.2024 9:16:53   
Srecko47E
Hajde da probam ovako-https://www.google.com/maps/place/Filippos+Resort+II+by+Karidi/@40.188098,23.805775,15z/data=!4m9!3m8!1s0x14a8bd28dbd64ecb:0x6e2cb602f6705956!5m2!4m1!1i2!8m2!3d40.188098!4d23.805775!16s%2Fg%2F11cmdrsmpn?entry=ttu .



Baci pogled na mapu u krugu Karidi plaze ima jako lepog smestaja.
Ne znam da li vam je opcija Ormos?
Ako jeste,topla preporuka.

Takodje ima lepog smestaja uz plazu...
Imam svesku gde belezim detalje,javi mi samo do kojeg iznosa,jer ja imam granicu za letovanjea to je ne preko 120e.

Preko idem,ako bas ne nadjemo nista,pa je onda opcija daj sta das i kontaktiramo Nikanu.
Booking nikako-nerealne su cene za Vur.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2024.
11.1.2024 9:21:28   
Srecko47E
https://www.google.com/maps/place/Villa+Karidi+Vourvourou/@40.1912386,23.8088171,18z/data=!4m17!1m10!3m9!1s0x14a8bd28dbd64ecb:0x6e2cb602f6705956!2sFilippos+Resort+II+by+Karidi!5m2!4m1!1i2!8m2!3d40.188098!4d23.805775!16s%2Fg%2F11cmdrsmpn!3m5!1s0x14a8bd872d3d6c97:0xbafe5f15c038e84c!8m2!3d40.1912411!4d23.809591!16s%2Fg%2F11ny0sgb3q?entry=ttu

Moja topla preporuka,pogotovo ako vam nije bitno sta ima u blizini u smislu-nema nista,radnje su,upali autu pa polako.
Ali raj!

Jedina mana-nikad nemaju slobodno.
Mi smo obisli prosle godine,popili po rakicu sa vlasnicima,divni su!Raspitali se,ali ...Jul za nas,nema terminauser posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2024.
23.2.2024 12:31:02   
Ana RR
Rezervisali smo Ammouliani. Smorila sam se jer je svaka vila koju sam htela već bila zauzeta tako da nisam našla smeštaj na plaži user posted image Ali to je toliko malo ostrvo da su sve plaže na 5-10 min vožnje, do nekih se može i peške.

Samo mi treba da se odmorim, onaj Nikiti prošlog leta me uništio, nikad više tamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2024.
7.3.2024 11:29:01   
nata11
Ana kazu da je bas lepo za odmor.


_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2024.
7.3.2024 11:53:19   
Sanjica26 RR
Amuljani je divan za odmor.
Ja planiram neko letnje putovanje u nekoliko gradova. To odavno planiramo.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.3.2024 14:42:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2024.
8.3.2024 11:55:49   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Rezervisali smo Ammouliani. Smorila sam se jer je svaka vila koju sam htela već bila zauzeta tako da nisam našla smeštaj na plaži user posted image Ali to je toliko malo ostrvo da su sve plaže na 5-10 min vožnje, do nekih se može i peške.

Samo mi treba da se odmorim, onaj Nikiti prošlog leta me uništio, nikad više tamo.



Ana uzivacete!
Nama je to posebno letovanje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2024.
8.3.2024 12:28:33   
Ana RR
Žao mi je samo što su sve vile na plažama već uveliko rezervisane ali dok smo se mi skontali kada možemo na more jer imamo neke obaveze u julu, pa da se uskladim sa mamom i tatom jer mora mama da nam čuva Marlija dok mi nismo tu... i jbg prošao voz. Ali dobro, biće to ok.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here