|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 9:30:58   
anuksunamun
vera se dozivljava samo na jedan nacin to je iskrenom ljubavlju prema Bogu i pokajanjem

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 11:22:18   
*Alexx*
Ako ćete nastavljati sa raspravama o veri, ja ću temu zaključati zato što tema NIJE vera.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 13:22:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

...lazemo decu a laz je bogohuljenje u svakoj religiji..to treba izbaciti i poceti sa istinom jer je ljubav samo istinska..


Treba da oduzmemo deci maštu, i da im kažemo da taj Deda Mraz, u kog smo i mi kao male verovale, i donosilo nam je sreću, ustvari ne postoji? Zašto? Sva deca porastu i shvataju da Deda Mraz ne postoji, bar ja ne poznajem nikoga odrslog ko veruje u Deda Mraza, pa neka deca žive u svetu mašte.

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 15:09:05   
Lu
Sv.Nikola je mene i mog sinčića jako obradovaouser posted image
Roko je spremio čizmice kraj vrata i svoje i moje i ujutro je ugledao male modle dinosaura i masu za modeliranje(to je želio pa mu je Sv. Nikola ispunio želju) a mami je donio bajaderu,koju mama obožavauser posted image
Hvala ti Sv.Nikolauser posted image
A za Božić naravno očekujemo Djeda mraza, a može i njegova prijeteljica da dođeuser posted image
user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 20.12.2009 15:10:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 15:44:08   
*Alexx*
user posted image
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Sv.Nikola je mene i mog sinčića jako obradovaouser posted image
Roko je spremio čizmice kraj vrata i svoje i moje i ujutro je ugledao male modle dinosaura i masu za modeliranje(to je želio pa mu je Sv. Nikola ispunio želju) a mami je donio bajaderu,koju mama obožavauser posted image
Hvala ti Sv.Nikolauser posted image
A za Božić naravno očekujemo Djeda mraza, a može i njegova prijeteljica da dođeuser posted image
user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 15:45:07   
Anoniman
i ja znam za ovaj obicaj, znam da su se praktikovali prutici za poganu djecicu.user posted image user posted image user posted image user posted image David je dobio skafander od babeuser posted image Evo se susi na balkonu pa ga nisam mogla slikati.



(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 16:02:06   
eugenija
E prutić Taša dobijalauser posted image user posted image

Slikaj skaf obavezno kada se osuši!


Luuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
20.12.2009 16:20:06   
Lu
Aaaa Tashi nije došao Sv, Nikola jer je bila zločastauser posted image
Njoj je došao Krampus sa šibomuser posted image
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
23.12.2009 17:01:15   
buhla
Lep obicaj... bas sam pitala sad mam, oni kao deca nisu dobijali poklone, a ni mi kao mali. Ali sam sigurna da cu ja dogodine da ostavljam poklon mom detetu user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
23.12.2009 21:54:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Aaaa Tashi nije došao Sv, Nikola jer je bila zločastauser posted image
Njoj je došao Krampus sa šibomuser posted image
user posted image


user posted image Krampus?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
24.12.2009 9:04:51   
*Alexx*
Krampus user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
5.12.2010 22:30:26   
Anoniman
Sutra je Mikuas, čiste cipele su u prozoru, a tamo su i pune ukrasne čizme da nam ulepšaju sutrašnje jutro. user posted image

user posted image

(ima i prutića za bezobrazne user posted image )


< Poruku je uredio Tash -- 5.12.2010 22:31:04 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 8:54:21   
Lu
Moj R. je dobio nekog bentena i čokoladnog Nikolausa, a ja kao nisam ništa i on uze bentena a meni daje čokoladnog Nikolausa i kaže, mama ovo je sigurno za tebeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 9:01:46   
Nensi*
Jao user posted image malo user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 9:25:17   
Olga75
Mariji je Mikulas doneo svasta : set za devojcice i tu imaaa i snalica , i narukvica i ogledalce i cesljic i torbica i prstencici user posted image , dobila je i plisanog sneska ,
dzemper , cokoladnog Mikulasa , narandzi , jabuka , banana , suvog voca a naravno i ptur , za svaki slucaj user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 9:29:25   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Moj R. je dobio nekog bentena i čokoladnog Nikolausa, a ja kao nisam ništa i on uze bentena a meni daje čokoladnog Nikolausa i kaže, mama ovo je sigurno za tebeuser posted image

Lu mene tvoj R uvek odusevi user posted image malo

Moji su dobili slatkise, i jos, Tale plasticni fotoaparatic a Maki pokemon karte user posted image
sad vidim da ima i slicica, ja svoje nisam slikala user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 6.12.2010 9:30:50 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 11:10:32   
indy_25
Moj je dobio blejblejd  20 e cokoladu i kesu bombona a Sarah je dobila cuku koji laje i televizor za bebe. A ja nisam dobila nista  user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 12:14:27   
Daca88
Alen je dobio pre svega hranu jer voli da papicauser posted image MM i ja smo bili u IDEI i pokupovali mu za mikulaša 20 juvitana sokića raznih,kutiju milupa pirinčano kukuruzne kaše,kutiju hipp kaše od jabuke,i kutiju hipp kaše sa probiotikom.
Zatim smo mu u apoteci kupili 4 kutije novalaca,a onda u Suncici bodike,pantalonice,duksić,šuškice...i u turbolimaču plišanog medu.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 13:59:42   
Anoniman
Luka je dobio mandarine, banane, kiki bombone i neke slagalice u obliku životinja, a Mare je dobio dve glodalice. U Maretovoj čizmi je bila i čokolada jer nije stalo u Lukinu, tek će Luka "Jaooo to je moje!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 14:15:00   
liliana
Mi ne znamo za ovaj običaj.user posted image Ja za ovo 1. put čujemuser posted image . Kod nas Božič-Bata (za Božić)deci ostavi nešto u čarapicu (a može i Sveti Nikola-za Nikoljdan):

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 14:17:09   
Anoniman
Mikulaš je katolički praznik.
Temu je otvorila Eugenija, na sv. Nikolu.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 14:24:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: liliana

Mi ne znamo za ovaj običaj.user posted image Ja za ovo 1. put čujemuser posted image . Kod nas Božič-Bata (za Božić)deci ostavi nešto u čarapicu (a može i Sveti Nikola-za Nikoljdan):

E vaš Sv. Nikola malo kasniuser posted image
Šalim seuser posted image
Danas je katolički Sv. Nikola a pravoslavni je nekad u prvom mjesecu, jeluser posted image
Uglavnom, to je to user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 14:28:08   
liliana
Taške i Lu-hvala na pojašnjenju meni glupsonu!!!user posted image Ja još gledala u naš pravoslavni kalendar i vidim - danas nije nikakav praznik. Katolkinje-izvinite, molim vas!!!
Lu, Sveti Nikola je uvek 19.decembra. Draga, oduševio me tvoj Roko -po ko zna koji put (svojom izjavom)!!!
Pošto je Tina rođena istog dana kad i on- nadam se da če i ona bit takva jedna opasnica!!!user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 16:10:08   
red sonia
sofija je dobila voce i igrackicu od mikulasa,za prutic je jos ranouser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta se danas našlo u čizmi?
6.12.2010 16:13:40   
indy_25
Ja sam islamske vjeroispovjesti ali slavim i ja vase praznike da obradujem djecu. U Holandiji je to veliki praznik i on je 5 decembar i dolazi im Sinterklas i donosi im u carapicu poklone ili u vreci. 

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here