|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 11:43:28   
vonavoj
Ma jok,nema nista toga po radnjama..steta..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
26.10.2015 16:35:40   
amdn
Mod bravo za drugare i spavanje, Juri nema Lino medu ali spava sa Zikom zapcem i kitom kome je tata dao ime delfincica, mada je Zika standardni drugar za spavanjac a ovi se menjaju.
Steva munja je parkiran pored kreveta tako da ga ceka ujutru
A sto se tice Lino mislim da se salje do 31 oktobra, zato mame pozurite user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
27.10.2015 9:37:22   
Modessty
Šalje se do 30. novembra! evo linka LINO KALENDAR

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
27.10.2015 14:18:12   
amdn
bravo za Mod ima sve info. ja poslala jos pocetkom okt. istripovala sam se da je do 31. heheh

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 9:00:28   
Azra_
Žene, šta treba tačno poslati? Koji deo seckam?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 9:18:18   
amdn
ja sam seckala i bar kod i lik lina, prvi put saljem pa nisam bila sigurna, ali Mod zna ona ce napisati :)
Bravo za Mod user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 9:41:45   
Modessty
mama sa višegodišnjim Lino iskustvom user posted image daa to sam ja! user posted image
secka se ona kao trakica sa slikom mede koju imaš na svakoj kutiji, pa ina Linoladi.
secka se ovo:
user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 28.10.2015 9:42:28 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 9:59:34   
Azra_
Hvala ti Mod. Mislila sam da treba iseckati i nešto gde piše gramaža...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 10:07:56   
mila83
user posted image

Mod,Lino specijalisto user posted image a sta znaci trojka na ovoj lenti sto sam isekla sa kutije nekih Lino krispija punjenih cokoladom?Ne secam se njihove gramaze,mislim da je neka standardna. Jel ta lenta vazi kao i ostale?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 10:10:17   
mila83
ja sam uvek slala ove standardne sa Cokolina,frutolina...zato pitam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 20:05:45   
Mariya
Ja ovakvog medu nisam do sad ni videlauser posted image
Jesi li gledala na Linovom sajtu, mozda pise nesto?
Jer znam da meda sa linolade vredi kao 2 sa cokolina, zbog duple gramaze. Mozda ovaj vredi trostrukouser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 20:10:53   
amdn
ja sam sekla Lino ikonicu, tj. lino medu i i gde pise neto gr. ili sta vec i lepila seletejjpom pozadi za medu
hahaha ja sam izgleda najveci cirkus user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
28.10.2015 20:11:43   
mila83
Gledala sam,nisam nista nasla.To su bile neke sa pcelicom Majom na kutiji,neko promo pakovanje,klinci dobili neki magnet uz to. Proletos valjda.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
24.11.2015 9:59:36   
Modessty
ma sve šaljite! i sa lino krema i sa tih sa pčelicom majom, sve možeee

ja još nisam poslala! kreten user posted image


Elem probali smo onaj novi čokolino i super je! Toplo preporučujemo!
bazira se na pet vrsta žitarica i sadrži pšenicu, rižu, kukuruz, proso i zob.
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
24.11.2015 14:21:20   
mila83
Nisi jedina,nisam ni ja jos poslala.
Mod,gde si nasla taj novi Cokolino ? Ja sam Teodori do sada davala samo Cokolino,ove ostalo zitarice ja uglavnom sama spremam,ne volim mnogo fabricke da joj dajem.Samo Cokolino povremeno :)
a ove sa pcelicom Majom,su od 250g, a ta trojka na lenti nemam pojma sta znaci.ma ja cu poslati kao klasicnu lentu,kao i sa Cokolina.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
24.11.2015 14:36:31   
Modessty
našla u Idei
ja poslala malopre i to 4 komada! za moju decu, moju bratanicu i našeg druga user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.11.2015 16:59:07   
mika79
Mod mi smo probali Čokolino junior i lepo je to prihvatio pa mu ponekad za večeru dam, nisam još poslala za kalendar, neznam da li mi je kasno i nisam sigurna šta treba da isečem, sve kutije su mi sa tog junior pakovanja.
Do kad možemo da šaljemo?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.11.2015 17:25:32   
Ana RR
Marko voli čokolino, moraću da nađem taj multi grain da probamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
25.11.2015 22:19:18   
Mariya
Ja sam kupila u Rodi,tamo stoji pored ostalih Cokolina, ali je jeftiniji 10 din. od ostalihuser posted image A nismo ga jos probali, kad potrosimo ovaj "obican" cokolino.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
6.5.2016 21:25:58   
Mariya
Žene,da li znate, da li se sa čokolino multigrain -a može iseći meda,tj da li se taj meda važi jer na tom multigrainu nema klasičnog mede sa trakom nego je nasred kutije?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
18.5.2016 18:00:06   
Mariya
Niko?
Moraću da pišem fabriciuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
18.5.2016 21:14:01   
Maraj
Ja ni nisam u toku , za sta secete te mede?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
20.5.2016 13:24:03   
Mariya
Za Lino kalendar.
Obično u novembru objave kupone uz koje priložiš 5 meda sa Lino proizvoda i šalju ti kalendar na kućnu adresu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
20.5.2016 13:25:33   
Mariya
Za Lino kalendar.
Obično u novembru objave kupone uz koje priložiš 5 meda sa Lino proizvoda i pošalješ im, a oni ti šalju kalendar na kućnu adresu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Žitarice - Lino proizvodi (keksolino, čok...
20.5.2016 13:28:00   
Maraj
O pa divno od njih. Hvala na info user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here